Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: powrót do formy

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar terrorsiejem
    Dołączył
    23-03-08
    Skąd
    daleko
    Wiek
    36
    Postów
    1,135
    SOG
    87
    Otrzymał : 127 SOGi w 123 postach

    Domyślnie powrót do formy

    Witam !
    Dawno mnie nie było na forumku (jak i na siłowni). Ostatnio "troszeczke " się zaniedbałem (dużo alkoholu, brak ruchu itp.) i mam plany powrócić do formy ,jednak nie mam pomyslu w jaki sposób.
    Troszke się w moim zyciu pokomplikowały sprawy- dieta bezglutenowa i bezmleczna, utrata przez diete ponad 15 kg, kontuzja (przez którą przestałem praktykowac) i liczne choroby.

    nie wiem od czego zacząc i totalnie nie mam pomysłu jak ułożyć diete. Oczekuje pomocy najlepiej osoby również nie tolerującą glutenu i mleka (oczywiście nie polecajcie mi książek na ten temat bo interesują mnie jedynie praktyczne rady, poza tym większośc czytałem) nie mam potrzeby czytania podwieszonych tematów bo znam je praktycznie na pamięc (jednak 5 lat trenowałem i 3 lata udzielałem się na forach ,także forumowe teorie mam opanowane do perfekcji ;) ) potrzebuje kogoś kto by mi to wszystko najprościej poukładał w głowie.

    oczywiście standard:
    -ektomorfik
    -75 kg
    -182 cm
    -lat 22
    -staż -wcześniej 5 lat, przerwa prawie rok
    -cykle na saa - ostatni (zima 2008) oma, wino.


    oczywiście mogłem coś pominąc także proszę pytac :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    jesli wiedze masz bo cwiczyłeś 5 lat to nad czym tu się zastaawiac ziomek?układasz sobie jakąś konkretna diete z dodatnim bilansem kalorycznym,trening to standard jak to na poczatek bo zaczynasz od zera albo proste fbw albo jakiś trening z podziałem na stacje smieszne ciężary którymi wrócisz do formy i po miesiącu juz normalne treningi z podziałem na grupy lub jak lubisz to dalej ciągniesz fbw
    ja bym proponował wkręcić sie na obrity ogólnorozwojówką pózniej pojechac treningiem na siłę i pózniej zacząc ostro trenowac splitami.
    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    RockyBalboa
    Gość Avatar RockyBalboa

    Domyślnie

    pamietam cie doradzales mi na poczatku wtedy wiedzy miales sporo!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar terrorsiejem
    Dołączył
    23-03-08
    Skąd
    daleko
    Wiek
    36
    Postów
    1,135
    SOG
    87
    Otrzymał : 127 SOGi w 123 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał micek185 Zobacz post
    jesli wiedze masz bo cwiczyłeś 5 lat to nad czym tu się zastaawiac ziomek?układasz sobie jakąś konkretna diete z dodatnim bilansem kalorycznym,trening to standard jak to na poczatek bo zaczynasz od zera albo proste fbw albo jakiś trening z podziałem na stacje smieszne ciężary którymi wrócisz do formy i po miesiącu juz normalne treningi z podziałem na grupy lub jak lubisz to dalej ciągniesz fbw
    ja bym proponował wkręcić sie na obrity ogólnorozwojówką pózniej pojechac treningiem na siłę i pózniej zacząc ostro trenowac splitami.
    pozdro
    własnie takich odpowiedzi chciałem uniknąc. nie masz niczego konkretnego do przekazania- nie przekazuj .
    widze że muszę uprościc nieco. Z treningiem sobie poradze.. chodzi raczej o pogodzenie dwóch diet na raz. dla tego szukam kogoś kto wie coś więcej na temat diety niż "ułóż sobie diete z dodatnim bilansem kalorycznym". potrzebuje najlepiej osoby która również prowadzi diete bezglutenową/bezmleczną cwicząc na siłowni. w moim przypadku odpada praktycznie każdy suplement, wszystkie zboża oprócz ryżu, i wszystko co zawiera jaki kolwiek skłądnik mleka krowiego (od serwatki po laktoze).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar terrorsiejem
    Dołączył
    23-03-08
    Skąd
    daleko
    Wiek
    36
    Postów
    1,135
    SOG
    87
    Otrzymał : 127 SOGi w 123 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał RockyBalboa Zobacz post
    pamietam cie doradzales mi na poczatku wtedy wiedzy miales sporo!
    też Cię pamiętam :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •