Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Brock Lesnar

  1. #11
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Bolo przed chwilą pisałeś co innego.Od zawsze waga ciężka nie była najbardziej elitarną ,a ta niższa jeśli chodzi o zawodników.Co do Lesnera ,a właściwie jego wypowiedzi to w sumie mnie nie obchodzi co gada.Reprezentuję jakiś poziom ,a Pudzian nie.,Overeem też jest krzykaczem.Nie jest obecnie w rankingu ,bo nie stoczył już prawie od 3lat walki o tytuł,poza tym zdobył go gdy był wakujący.
    Zobaczymy jego przyszłą walkę...
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 13-05-10 o 16:42
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    ja cały czas mówiłem to że lasner i jego najwiekszy atut to waga w sumie nie walczył jeszcze z równym sobie , ani z cięzszym i chciałbym go zobaczyc z kims jego gabaretów lub nawet większym , Mir który ze wszystkich jego zawodników był najcięzszy w ich pierwsej walce było ponad 6kg róznicy na plus Lasnera i w pierwszej wygrał . Tak dla porównania Sammy Schilt legendarny i świetny zawodnik troche gorzej radzi sobie z równymi sobie . Co do Overrema nie sądze zeby był krzykaczem potrafi uszanować zawodnika np słowami ze najlepszy na swiecie jest Fiodor więc najlepszy zawodnik na swiecie powinien walczyc o pas najlepszego zawodnika wagi cięzkiej - trudno się z nim nie zgodzic . Krzykacz to Rogers , mam nadzieje ze Overeem załatwi go szybko bo wkurzyły mnie te jego wypowiedzi przedwalkowe
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Mi tu raczej chodzi o jego zachowanie i wypowiedzi ,które są szeroko znane z cwaniakowania ;).Rogers to czasów Fedora nie przegrał żadnej walki.No ja wolę trochę pooglądać.Czekasz całą noc,a tu np. 20sek to trochę lipa hehe.Jeśli wygra Overrem stawiam ,że to będzie gilotyna :D.Fedor walczył przecież z najlepszymi ,szkoda ,że nie doszło do walki z Barnettem ;/
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •