Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Temat: Zaczepki...

  1. #11
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    zależy jeszcze jaka dzielnica, ale przeważnie jak ktoś dostanie po pysku od młodszego i rozpruje się na psach to nie ma życia na dzielni
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Moderator #Sztuki walki Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar BoloYeung
    Dołączył
    12-03-09
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzymał : 281 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    Panowie wszystko pięknie ładnie ale troche za prosto to widzicie , kiedyś mieszkałem w jednej z najgorszych dzielnic okolicy sami menele , alkoholicy , cwaniacy i ćpuny . Tacy cwaniaczki z pod budki z piwem czasem tez swoje potrafią więc zamiast wdawać się np w pojedynek na pięści radził bym pouzywac troche nóg nie muszą to byc wysokie kopnięcia na twarz (bo jeśli nie umisz kopać to wysokimi kopnięciami bardziej możesz sobie zaszkodzić niz pomóc ) wystarczy kilka low kicków w okolice kolana jak sie da front kicka jeśli blisko będziesz możesz łokcia użyc , wtedy takiego palanta przestraszysz ze coś potrafisz on w swoim wymachiwaniu pięsciami pogubi się i zacznie myśleć ze moze cos trenujesz , wariant psychologiczny w walce to połowa sukcesu pamiętaj o tym . I nie masz co czekać na okazje bo im bardziej będziesz to odkładał tym gorzej dla Ciebie , spierz kolesia przy pierwszej okazji jeśli będzie sam , nie daj sie zjeść nerwą i użyj tez innych członków ciała nie tylko rąk , pamiętaj ręce służą do otwierania drzwi a nogi do wywarzania
    Lepiej zginąć od brania koksu niż zginąć z ręki koksa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik BoloYeung otrzymał za ten post 3 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Gangsta Latino (08-05-10), oyster (08-05-10), Strielok (08-05-10)

  4. #13
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar oyster
    Dołączył
    02-01-07
    Wiek
    32
    Postów
    254
    SOG
    169
    Otrzymał : 10 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Łepek to typowa menda, czytaj - nie napakowany, buja się z kumplami (ten akurat nawet jak jest sam to kozaczy) i zgrywa nie wiadomo kogo. Nie miałbym osobiście nic do gościa gdyby nie to że szuka zaczepki i to akurat u mnie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    co Wy z tą banią ;] jeszcze nigdy tak nikogo nie uderzyłem i dla mnie to jakeis dziwne. moze dlatego ze mam 190cm wzrostu i ciezko by mi bylo.

    tylko sobie nie planuj jak sie bedziesz bil ; ] zlap kurwice niech Cie sprowokujesz i idziesz, jak sie nie bedzie spodziewal ze go uderzysz to nawet jakby byl mocniejszy to wygrasz jak mu Iszego ladnie ciosa zadasz ;]
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar wujek.maciek
    Dołączył
    15-10-09
    Skąd
    R-rz, C-k on Sh-n, K-ce
    Wiek
    42
    Postów
    876
    SOG
    0
    Otrzymał : 288 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    tez mi sie cos zdaje, ze nie zabardzo znasz sie na rzeczy. kazdemu facetowi wydaje sie, ze umie sie bic, a jak to pozniej wyglada w 90% przypadkow, to mozna sie tylko domyslic. ale to niewazne. ja bym to widzial tak: podchodzisz powoli i zaczynasz mowic, ze nie masz nic do niego, nie szukasz klopotow, jestes spokojnym czlowiekiem i takie tam. popatrz na rece i na kieszenie (czy niei sa czyms obciazone). jak podejdziesz na wyciagniecie reki wal proste - jak dojda lej nawet cepami, jak nie - wchodzisz w nogi i lejesz lokciem na glebie. zwroc uwage na to czy nei ma kogos, kto moze mu pomoc. wtedy absolutnie nie ryzykuj parteru. pamietaj, ze to ty go atakujesz, wiec nei przesadz, zeby jakichs wiekszych problemow z tego nie bylo. w ogole, to zastanow sie czy sytuacja jest na tyle powazna, ze potrzebna jest konfrontacja.

    pozdro

    ps: i nie wiem co z wami? kobiet sie nie miesz do meskich spraw!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar oyster
    Dołączył
    02-01-07
    Wiek
    32
    Postów
    254
    SOG
    169
    Otrzymał : 10 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - macie tutaj foto tego gmiota ;) aż nie mogę się doczekać jak go spotkam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Nie za bardzo znam sie na technikach walki, ale jak sobie będziesz pozwalał, gnojek będzie coraz zuchwalszy . Im Ty spokojniejszy on będzie bardziej Ci dokuczał. Ja swojego syna zawsze uczyłem aby nikogo nie zaczepiał i nie śmiał sie z grubych, okularników i innych ludzi z których matoły potrafią sie nabijać, jeżeli jednak ktoś jemu dokuczy ma lać ile wlezie i nie obawiać sie jakichś kar czy gadek z mojej strony. Tak samo iTy. Wpierdol zasrańcowi, ja bym go kopnął w jajca i tyle. Z hujami nie ma walki fair play.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Gangsta Latino (14-10-10)

  10. #18
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Strielok
    Dołączył
    26-09-08
    Skąd
    Bieruń
    Postów
    192
    SOG
    107
    Otrzymał : 25 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    ja miałem podobną sytuację, wracałem z siłki do domu gdzieś w lutym to było. Widziałem 3 chłystków, takie cwaniaki, że do szukania zaczepki potrzebowali śnieżki... nie dość, że downy nie trafiły to się nawet nie odezwały... szkoda gadać.
    Jeśli powiedziałem coś miłego, daj soga :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #19
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar oyster
    Dołączył
    02-01-07
    Wiek
    32
    Postów
    254
    SOG
    169
    Otrzymał : 10 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Akurat ćwiczę już trochę MMA, siły mam sporo, więc myślę że jak mnie jakiś nagły strach nie obleci to koleś trafi na pogotowie. Niech go tylko spotkam samego...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #20
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Tylko mu nie rób parteru na betonie,bo sam trafisz za kraty ;)
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •