Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: magiczna bariera 40cm

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar wujek.maciek
    Dołączył
    15-10-09
    Skąd
    R-rz, C-k on Sh-n, K-ce
    Wiek
    42
    Postów
    876
    SOG
    0
    Otrzymał : 288 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafio83 Zobacz post
    co o tym myslicie?
    mysle, ze jak przestaniesz sie tak nad nim spuszczac, to wtedy urosnie ;> ja nawet nie wiem kiedy mialem 40cm w lapie, bo zaczalem ja mierzyc na pierwszym roku studiow jak bylo 42... tak jak wyzej chlopaki radza, zrob sobie z 2-3 tyg luzu, potem dodaj do planu podciaganka wasko podchwytem w ss z pompkami na poreczach i bedzie ok. tak po prawdzie, skupianie sie na tak malym miesniu jest strata czasu i energii. wiosluj, podciagaj sie, wyciskaj, pompuj, a bedzie dobrze.

    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Doświadczony Osiągnięcia:
    OverdriveWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar rafio83
    Dołączył
    26-01-10
    Skąd
    Zdolnyśląsk
    Wiek
    40
    Postów
    1,353
    SOG
    118
    Otrzymał : 91 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał wujek.maciek Zobacz post
    zaczalem ja mierzyc na pierwszym roku studiow jak bylo 42...
    Wujek ty jak sie urodziłes to już chyba ze 39 mialeś :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar wujek.maciek
    Dołączył
    15-10-09
    Skąd
    R-rz, C-k on Sh-n, K-ce
    Wiek
    42
    Postów
    876
    SOG
    0
    Otrzymał : 288 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    jak sie urodzilem, to bylem bardzo chudy i zielony (bo dusilem sie pepowina). ogolnie bylem b. szczuply, do tego stopnia, ze ojciec nazywal mnie "szkieletorem". w liceum jeszcze, bylem chudszy od moich rowiesnkow. ale jakos wtedy nikt tak bardzo nei zwracal uwagi na to jak sie wyglada. nikt nie slyszal o kreatynie, a o metanabolu, to nawet nie wspomne. z reszta, wazniejsz byla szybkosc i sila. kopalo sie pilke czy uprawialo przenajrozniejsze sw. pomimo sporej wiedzy nt anatomi i sportu w ogole, wtedy trening wygladal troche inaczej, korzystajac maksymalnie z dobrodziejstw grawitacji :) wybyczylem sie w studium policealnym (przestalem tyle biegac i zaczalem wiecej jesc) i tak jak napisalem wyzej: lape mierze od jakichs 42cm. juz na 2gim roku studiow zostalem kierownikiem sekcji sportow silowych naszego AZSu (to tez o czyms swiadczy :) w kazdym razie, zaufaj mi na slowo: jak sie za bardzo bedziesz skupial i przejmowal, to nic dobrego z tego nie wyniknie. sport ma byc zdrowy (przynajmniej w rekreacyjnym ujeciu), a jak bedziesz sie rozczulal ("bo biceps mi nie rosnie"), ta albo bedzisz sie szprycowal jakims farmakologicznym dziadostwem, albo juz w mlodym wieku zostaniesz starym, zgorzknialym frustratem... po porstu rob swoje i sie tym ciesz, a na to, zeby byc wielkim masz jeszcze cale zycie :)

    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik wujek.maciek otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    rafio83 (08-05-10)

  5. #14
    Doświadczony Osiągnięcia:
    OverdriveWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar rafio83
    Dołączył
    26-01-10
    Skąd
    Zdolnyśląsk
    Wiek
    40
    Postów
    1,353
    SOG
    118
    Otrzymał : 91 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał wujek.maciek Zobacz post
    jak sie urodzilem, to bylem bardzo chudy i zielony (bo dusilem sie pepowina). ogolnie bylem b. szczuply, do tego stopnia, ze ojciec nazywal mnie "szkieletorem". w liceum jeszcze, bylem chudszy od moich rowiesnkow. ale jakos wtedy nikt tak bardzo nei zwracal uwagi na to jak sie wyglada. nikt nie slyszal o kreatynie, a o metanabolu, to nawet nie wspomne. z reszta, wazniejsz byla szybkosc i sila. kopalo sie pilke czy uprawialo przenajrozniejsze sw. pomimo sporej wiedzy nt anatomi i sportu w ogole, wtedy trening wygladal troche inaczej, korzystajac maksymalnie z dobrodziejstw grawitacji :) wybyczylem sie w studium policealnym (przestalem tyle biegac i zaczalem wiecej jesc) i tak jak napisalem wyzej: lape mierze od jakichs 42cm. juz na 2gim roku studiow zostalem kierownikiem sekcji sportow silowych naszego AZSu (to tez o czyms swiadczy :) w kazdym razie, zaufaj mi na slowo: jak sie za bardzo bedziesz skupial i przejmowal, to nic dobrego z tego nie wyniknie. sport ma byc zdrowy (przynajmniej w rekreacyjnym ujeciu), a jak bedziesz sie rozczulal ("bo biceps mi nie rosnie"), ta albo bedzisz sie szprycowal jakims farmakologicznym dziadostwem, albo juz w mlodym wieku zostaniesz starym, zgorzknialym frustratem... po porstu rob swoje i sie tym ciesz, a na to, zeby byc wielkim masz jeszcze cale zycie :)

    pozdro
    Mądry chłop z Cebie wujek... :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    przeczytaj, może Ci się przydać http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=21801
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Doświadczony Osiągnięcia:
    OverdriveWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar rafio83
    Dołączył
    26-01-10
    Skąd
    Zdolnyśląsk
    Wiek
    40
    Postów
    1,353
    SOG
    118
    Otrzymał : 91 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Dobra kolejny trening odpuszcze tzn. pobawie sie ciężarami niech bicek odpoczywa, nie koncentruje sie panowie tylko na tym ale poprostu widzę że wszędzie idzie na + a tam 0
    Ale, co się odwlecze to nie uciecze, jak mawiają!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •