Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Testosteron...problemy mozliwe po Cyklach

  1. #1
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Alex89
    Dołączył
    01-01-08
    Skąd
    Bawaria
    Wiek
    34
    Postów
    271
    SOG
    290
    Otrzymał : 15 SOGi w 15 postach

    Domyślnie Testosteron...problemy mozliwe po Cyklach

    Witam mam takie pytanko czy jest mozliwe ze wlasna produkcia Testosteronu moze byc na zawsze za stopowana? Po paare cyklach na Testosteronie (only albo + inne srodki takie jak meta winko itd.). jezeli tez przerwy pomiedzy cyklami byly za krutkie? Bo ja teraz mialem tylko 2 miesaczna przerwe po ostatnim Cyklu Testo E only 14 tyg. e4d 250mg. Problemy z erekcia niemam. Odblock byl na Clomid + Tamoxifen. Planuje teraz Cykl Meta+Testo E i Prop+Winko. to tez beda znowu 16 tyg. na koksie boje sie troche o wlasna produkcie.
    Dzieki Pozdrowienia
    Jezeli pomoglem prosze o Sogi!!Dzieki pozdrowienia!!"NO PAIN, NO GAIN"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    HCG na cyklu,dawaki 250iu co 3 dni. mozesz zaczac od 3ciego tygodnia, ostatni strzal hcg na 3 dni przed sermami. W ten sposob produkcja nie bedzie przerwana a dawka hcg za mala zeby jadra sie przyzwyczaily do impulsu z zew.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Alex89 (02-05-10)

  4. #3
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Alex89
    Dołączył
    01-01-08
    Skąd
    Bawaria
    Wiek
    34
    Postów
    271
    SOG
    290
    Otrzymał : 15 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    ok ja tez slyszalem o mozliwosci niewiem czy to ok ale tak co tydzien raz przed snem 100mg clomid zeby produkcia tez nie zostala przerwana czy to tylko taka opowiadanka znowu. Jestem mieszkajacy w niemcech i tutaj duzo glupot pierdola tak jak cykle 8 miesacowe jak niektorzy u mnie na silce robia. ale HCG nigdy nie biora tylko 2 miesace clomid i produkcia ich znowu dziala...dlatego mam slaby dostep do HCG bo u mnie go tak nie uzywaja =(
    Jezeli pomoglem prosze o Sogi!!Dzieki pozdrowienia!!"NO PAIN, NO GAIN"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    http://www.e-gym.pl/showthread.php?27198-Pytanko
    poczytaj :)

    ale tak naprawde hcg jest o wiele lepszym wyjsciem. Zacznij uzywac!! przy dlugich cyklach to podstawa.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Alex89 (02-05-10)

  7. #5
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Alex89
    Dołączył
    01-01-08
    Skąd
    Bawaria
    Wiek
    34
    Postów
    271
    SOG
    290
    Otrzymał : 15 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    ok ale ja jescze nigdy nie mialem problemow jakies w czasie cyklu albo po. Niewiem u mnie jakos organism dobrze na testo odpowiada niemam zadnych problemow jak tradzik, za duze cisnienie krwi itd. a wielka zmiane przy jajach tez nie widze ze sa mniejsze. Wynyki krwi spoko. ostatni raz tylko ze tarczyca jakos za malo pracuje niewiem jak to po polsku powiedziec lekarz tylko powiedzial ze szybko tyje przes to. Ale to chyba nic niema wspolnego z Testosteronem albo koksem czy sie myle? Jestem akurat w takiej phasie ze chce brac koks ale jakos sumienie mnie od tego odradza boje sie o wlasna produkcie ze ja jakos na zawsze rozwale. Ze byla za krotka przerwa. Bo tym cyklu i tak planuje najmniej 8 Miesacy off. Ale jakos koks mi daje jak napewno duzo innym tu lepszy standart zycie...juz samemu oceny na cyklu w szkole byly o wiele lepszy egzaminy pozdawalem jak najlepiej. Mam wszystko w domu tylko walnac i jechac. Ale pierwszy raz sie tego jakos boje.
    Jezeli pomoglem prosze o Sogi!!Dzieki pozdrowienia!!"NO PAIN, NO GAIN"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #6
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    zawsze jest mozliwosc ze w pewnym momencie organizm zle zareaguje i sienie podniesie,szczegolnie przy dlugich cyklach lub cyklach gdzie bierze udzial jkies nandrolon.(deka,tren)srodki mocno blokujace.zapoznaj sie blizej z dzialaniem hcg bedziesz wiedzial dlaczego jest tak wazne.http://www.e-gym.pl/showthread.php?2...w-21szym-wieku to moze rozjasni ci troche.
    a co do tarczycy warto powiedziec ze kazdy cykl w pewnym stopniu hamuje wydzielanie tego hormonu podczas cyklu. wiec wypadalo by zapytac kiedy robiles badania tarczycy?
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #7
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Alex89
    Dołączył
    01-01-08
    Skąd
    Bawaria
    Wiek
    34
    Postów
    271
    SOG
    290
    Otrzymał : 15 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    badanie ostatnie byly w ostatnim roku 23.10 dostalem wyniki po pierwszym cylku bylo wszystko ok, po ostatnim cyklu bylem u lekarza i sie wykazalo mala zmiana ale lekarz powiedzial ze nic groznego i ze tabl. narazie nie poczebuje. to sie normalizuje bylo to 5 tyg. temu
    Jezeli pomoglem prosze o Sogi!!Dzieki pozdrowienia!!"NO PAIN, NO GAIN"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #8
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar CIASTECZKOWY POTWOR
    Dołączył
    23-04-10
    Skąd
    ULICA SEZAMKOWA
    Postów
    130
    SOG
    68
    Otrzymał : 65 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    zeby calkowicie sie zablokowac na zawsze to chyba bys musial brac testa kilka lat bez przerwy przynajmniej 1g tydzien (i tez nie wiadomo czy by sie bloknelo) a nie smieszne 250mg co 3 dni
    Im dluzszy cykl tym organizm moze miec trudniej dojsc do siebie a przeszkoda moga byc co najwyzej pokurczone jadra bo przysadka raczej zatrybi
    przykledem moga byc kobiety ktore po kilku latach ciaglego brania antykoncepcji szybko zachodza w ciaze
    oczywiscie mozesz byc pechowcem i miec problem ale jesli twoj uklad hormonalny jest silny co objawia sie slabym blokiem tzn jajka za wiele nie maleja ilosc spermy nie zmniejsza sie jakosc spermy jest dobra nie masz tendencji do gino to jestes w dobrej sytuacji tym bardziej gdy lecisz na tesciu
    jesli chodzi o nandrolony to tutaj mozna nabawic sie sporych problemow gdyz w meskim organizmie ten rodzaj hormonu jest nie mile widziany
    Niestety przy tego rodzaju zabawie nie mozna byc pewnym tego co sie stanie i mozna miec pecha i sie niezle zalatwic kazdy jest panem wlasnego organizmu i decyduje co z nim robi. Zabawa z hormonami to powazna sprawa i kazdy kto sie za to bierze powienien sobie zdac sprawe ze moze se zrobic krzywde.
    To jak z papierosami teoretycznie jeden moze zapoczatkowaxc proces nowotworowy a jest i tak ze ktos pali 100fajek na dzien i nic mu nie jest.
    nic nie jest pewne procz tego ze umrzemy
    jedyne co jesli ktos sie decyduje na taka zabawe to obserwacje wlasnego organizmu moga go naprowadzic na wlasciwy tor
    Bo jesli chodzi o odblokowania to co dobre dla jednego nie znaczy ze dobre dla drugiego
    Jest to wszystko umowne
    pozatym kazdy predzej czy pozniej dla wlasnego dobra powienien przejsc na htz
    Szpryca w mlodym wieku moze doprowadzic do tego ze uklad hormonalny szybciej skapituluje i niestety bedzie pracowal na obnizonym pulapie i taki osobnik w wieku dwudziestuklku lat bedzie mail po odblokowaniu poziom testa 50latka nie pozostanie mu nic wiecej niz htz
    Najbardziej powinni sie martwic ci ktorzy maja zamiar miec potomstwo bo przy duzym peszku moga stac sie bezplodni na zawsze szczegolnie po nieumiejetnej zabawie z trenem
    Zycze zdrowia .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik CIASTECZKOWY POTWOR otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Alex89 (05-05-10)

  12. #9
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar joh1964
    Dołączył
    01-08-09
    Postów
    291
    SOG
    12
    Otrzymał : 33 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    jak zrobisz dobry pct to po czasie organizm wróci do normy ja pol roku na bombie
    zrobiłem odblok.
    pct 5 razy hcg 2000j e3d
    sermy 1-7 clomid 100mg
    7-24 clomid 50mg
    1-24 nolva 20mg
    24-40 nolva 10mg
    pomocniczo axis i proviron. axis+z-force takze po sermach.
    w czasie cyklu co 7 tygodni hcg 2razy 2000j po 4miesiącach hcg +25mg clomidu
    na koniec cyklu arimidex niestety pct to kosztowna sprawa bardzo ważna mógłbym nawet stwierdzić ze wazniejsza niż sam cykl
    badania testosteronu wróciły u mnie do normy po pct libido jest w miarę nie takie jak na bombie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. Użytkownik joh1964 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Alex89 (06-05-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •