Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Spalacz tłuszczu

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar lukasz396
    Dołączył
    28-12-09
    Postów
    18
    SOG
    8
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Spalacz tłuszczu

    Witam ponieważ mam już dietę i siłownię prawie robioną tylko chcę coś z wagi spaść Ponieważ ważę 94 kg i wzrost 176 cm potrzebuję coś dobrego na spalanie tłuszczu i przy okazji ze spalanej tkance tłuszczowej by wspomagała rzeźbę bym tracił wagę i od razu zyskał rzeźbę czy jest coś takiego

    A jak radzicie czy lepiej spaść teraz z wagi i później zacząć ćwiczyć czy od razu ? jak lepiej

    myślałem o wadze 85 kg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    dieta + aeroby
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar mifal
    Dołączył
    11-04-09
    Postów
    122
    SOG
    8
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    jak masz diete to dobrze..to podstawa..teraz dobry trening i bedzie ok..mozesz jakiegos termo dorzucic..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Patriot
    Dołączył
    27-12-09
    Skąd
    Białystok
    Postów
    816
    SOG
    25
    Otrzymał : 124 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz396 Zobacz post
    potrzebuję coś dobrego na spalanie tłuszczu i przy okazji ze spalanej tkance tłuszczowej by wspomagała rzeźbę bym tracił wagę i od razu zyskał rzeźbę czy jest coś takiego

    A jak radzicie czy lepiej spaść teraz z wagi i później zacząć ćwiczyć czy od razu ? jak lepiej

    myślałem o wadze 85 kg
    nie wiem jaki jest twój staż, ale jeśli dopiero zaczynasz z siłownią to zapewne nie masz czego rzeźbić to po pierwsze, po drugie takie coś jak podałeś jest niemożliwe i nie ma takiego specyfiku :) (na jednoczesną redukcję i budowanie masy to może i jest, ale to do innego działu się kwalifikuje i trzeba być owiele bardziej doświadczonym, to myślę że nie dla ciebie narazie przynajmniej :) [bez urazy] )
    Jest jeden niezawodny dieta + aeroby. Najpierw się odtłuść, bo raczej tego fatu trochę masz, a później dopiero zrobisz masę, rzeźbę i co tam będziesz chciał. Tylko musisz sobie zdawać sprawę, że to nie będzie tak, że pobiegasz 2czy3 razy i będziesz chudy, sporo pracy przed tobą ;)

    jeśli chcesz coś dodać to może być; thyrotherm, animal cuts , ale jednak radzę ci zrobić samą dietą i aerobami a dopiero później ewentualnie jeśli uznasz, że jest Ci potrzebny spalacz go dorzucić :)
    Ostatnio edytowane przez Patriot ; 23-04-10 o 15:00
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    przy bardoz dużej nadwadze nie potrzeba odrazu żadnego spalacza
    organizm będzie sobie nieźle sam rodził

    ze stopniowym upływem czasu i zmniejszeniu efektów można zarzucić spalacz, najpierw np. Thermo Stim, a potem przejsc na kozacki np. Mitotropin

    i jak spalisz tłuszcz zapasowy to i ewentualne jakieś miesnie się pokażą, więc będziesz miał i rzeźbę ;]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •