Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Zbudowanie klatki. Prosze o pomoc ; (

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar bignowy
    Dołączył
    12-04-10
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Zbudowanie klatki. Prosze o pomoc ; (

    Witam wszystkich, jestem poraz pierwszy na tym forum i chce sie o czyms dowiedziec!.
    Mam 18 lat, i chciałbym zwiększyć mięśnie brzucha i klatki. Bo mam nie ksztaltna klatke ;/ mam 64 kg i 178cm wzrostu. (tzn. żeby lepiej wyglądały). Jestem zielony, więc proszę o zrozumienie, w końcu każdy kiedyś zaczyna.
    Czytałem że najlepsza do rozbudowania mięśni brzucha jest ,,aerobiczna 6 Weidera''. Chodzi mi głównie o wygląd mięśni brzucha i klatki piersiowej.
    Chodzi mi bardziej o wygląd niż siłe, poprostu chce lepiej wyglądać...

    I prosze powiedziec jak ta klatke uformowac norlanlnie bo jak ide nadowor w koszulce to wiesz klata powinna byc plaska jak decha a ja mam troche inaczej na dole wyswietli sie zdjecie i sami powiecie co mi moze pomoc moze jakies bialko na mase albo cos.?

    Ostatnio edytowane przez bignowy ; 12-04-10 o 18:50
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar szycha77
    Dołączył
    17-07-09
    Skąd
    stolica
    Postów
    874
    SOG
    54
    Otrzymał : 85 SOGi w 78 postach

    Domyślnie

    A6W dla początkującego jest za trudne, a takim za pewne jesteś. Co do klaty, ćwiczymy WSZYSTKIE partie mięśni!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Dawidhardcore
    Dołączył
    02-06-09
    Skąd
    Zabrze
    Wiek
    35
    Postów
    530
    SOG
    294
    Otrzymał : 27 SOGi w 22 postach

    Domyślnie

    jesli nie chodzisz na silke to poprostu rob dziennie serie pompek do oporu i duzo jedz,bo to najwazniejsze zeby piersi urosly,nieprzesadzaj z tluszczem,bo tylko sutki ci bd widac;D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    zdjecia nie widze.. na ogolna poprawe sylwetki jak nie masz silki to rob cwiczenia z wlasnym ciezarem, poszukaj jest ich wiele, pompki w roznym rozstawieniu rak. itp. co do brzucha jest chudy to na nim pewnie nie masz fatu wiec cwiczenia na brzuch i miesnie sie uwidocznia, a6w mozesz zaczac i jak juz nie bedziesz dawal rade w ktorym dniu to sie zatrzymaj na nim i rob przez pare dni jeszcze a pozniej mozesz sprobowac abs badz samemu sobie cos ulozyc.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •