Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Brak napięcia mięśni brzucha ,dobrze czy źle ?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Molly
    Dołączył
    04-04-10
    Postów
    11
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Brak napięcia mięśni brzucha ,dobrze czy źle ?

    Witam , mam pytanko od 11 dni robie sobie ABS 8 min . Chciałam robic A6W , ale odpadłam po 3 dniach więc postanowiłm wziąsc się za lzejszy trening i dopiero jak mi się troszkie mięsnie wyrobią zabrac się za A6W. Zakładałam ze tak z miesiąc pocwicze ABS8. Pierwsze 3 dni to była walka z bolem szyji ktory uniemozliwiał mi wykonanie poprawnie wszystkich cwiczen. Czwartego dnia nagle jak ręką odją bol miną i naprawde czułam ze mięsnie brzucha pracują :) Wszystko było by fajnie ale od jakiegos czasu 3/4 dni wogole nie czuje ze mięsnie pracują :( Mogłabym te 8 min Abs robic 6 razy dziennie i nie czuje zeby cos tam pracowało . Trening nie sprawia mi zadnych problemow ... I czy to dobrze czy moze czas na inne cwiczenia ?,pasuje mi ten abs bo fajnie się cwiczyło, ale teraz nie wiem czy to ma jakis sens ...Zaznaczam ze nigdy wczesniej nie trenowałam mięsni brzucha i jestem w szoku ,ze się tak szybko wyrobiły tzn nie widac ich jeszcze:) ale ze nie czuje takiego napięcia mięsni jak na początku moze to dlatego ze za często cwicze ten abs bo nawet 3 razy dziennie ... Dziękuje za przeczytanie moich wypocin i byłabym wdzięczna za udzielenie odpowiedzi . :) Dalej robic te ABS 8 czy juz cos innego ? a i dodam jeszcze ze zrobiłam dzis sobie pierwszy dzien na probe A6W i myslałam ,ze ducha wyzione jest dla mnie jeszcze za cięzki nie dam rady więc zabierac się nie będe za cos czego wiem ,ze nie ukoncze.Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Poczytaj o ABSII. Ćwiczysz w domu czy na prof. siłowni?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Molly
    Dołączył
    04-04-10
    Postów
    11
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź ćwicze w domu , ale biegam , jezdze na rowerze jeszcze itd Mam tez fizyczną prace więc ruchu mi nie brakuje . ABS II ,czytałam o tych ćwiczeniach ale są chyba dla mnie za trudne :( Wiem ze wrozką nikt nie jest ,ale dlaczego tak szybko ten ABS przestał na mnie działać? jak nawet nic mi się mięsnie nie wyrobiły a juz się cieszyłam ,ze znalazłam cos dla siebie ... Ja chce zacząc A6W moze zrobie troche zmodyfikowaną wersje i przez tydzien będe cwiczyc 1 dzien a potem sobie zwiększac serie az dojde do konca ... moze tak byc czy to nie przyniesie efektow ? Poprostu rozłozyc to sobie np na 3 miesiące
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    echhh tak to jest, pimpowane są te wszystkie plany i tak to się kończy,

    Pamiętaj brzuch to też mięsień i potrzebuje odpoczynku. 2 - max 3 treningi tygodniowo w zupełności wystarczą. Najlepszy jest trening własnoręcznie zrobiony z dobranym ćwiczeniem na każdą część brzucha i nie śmigamy po 10000 powtórzeń tylko ciężko złożone typowo masowe serie. Jak jest za lajtowo to bierzemy obciążenie. Oczywiście to i tak gówno da jak nie weźmiemy się za odpowiednią dietę i ćwiczenia aerobowe.

    Pozdro
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Molly
    Dołączył
    04-04-10
    Postów
    11
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    slim shady :) Nio tak ,ale jak się człowiek naoglądał tych efektow po A6W to się nie dziw . Diety nie trzymam za to aeroby to moje drugie imię ... Nie mam tendencji do tycia więc luz. Chciałam sobie wrobic mięsnie na brzuszku takie nie za duze ale zeby był twardszy taki nio jak kiedys miałam :) Jak wy to tam nas nazywacie sezonowcy :) hehe Ale ja się przyznaje bez bicia TAK zaliczam się do tej grupy bo zbliza się lato i dlatego postanowiłam pocwiczyc bo tak pewnie bym się za to nie wzięła .Proszę nie bic ... Ponawiam tez pytanko czy A6W moge sobie rozłozyc na 3 miesiące ? Czy lepiej nie ?bo jak bym rozłozyła sobie po swojemu to dam rade a wedłog planu nie ... Przepraszam za pisownię ,ale nie mam niektorych polskich znakow ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęć1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Mirmillo
    Dołączył
    03-04-10
    Postów
    105
    SOG
    3
    Otrzymał : 10 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    Może sama spróbuj dobrać sobie ćwiczenia (różnego rodzaju skłony, skręty, unoszenia nóg i spięcia) i ćwicz na początku max 3 razy w tygodniu. Mięśnie brzucha są dość mocno ukrwione, więc nie grozi im tak bardzo przetrenowanie jak innym partiom, a i regeneracja jest znacznie szybsza.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    ABSII składa się z poziomów, więc lecisz określonym poziomem dopóki możesz. Ewentualnie pomyśl nad prostymi ćwiczeniami na mięśnie brzucha (robimy dół-skos-góra)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Molly
    Dołączył
    04-04-10
    Postów
    11
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Mirmillo nio i chyba tak zrobie pocwicze ostro miesiąc ... a potem wezmę się za A6W bo mam na tym punkcie obsesje !!! Inni potrafią a ja nie :( Zawsze wychodziłam z załozenia ,ze lepszy jakikolwiek plan niz zaden. Nio , ale zrobie wyjatek i zobaczymy jakie będą efekty ... My dziewczyny takie niecierpliwe ze by się chciało juz natychmiast efekty.:) Wiadomo ze tak się nie da a A6W daje efekty wiem to po kumpeli robiła w tamtym roku to normalnie szok a miała nawet sporo tłuszczyku . Więc opinnie ze A6W nie spala tłuszczu tez sa nie do konca uzasadnione wedłog mnie ... Az se strzele serie jakis cwiczen na brzuch bo się zdenerwowałam, ze nie potrafie tej głopiej szostki hehehe ABS za słaby szostaka za mocna ehh ... ale dziękuje za wyrazenie opinni szanownym Panom . Napisze o efektach moich cwiczen , nie wiem czy to kogos interesuje , ale napisze
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Molly
    Dołączył
    04-04-10
    Postów
    11
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    W ABS 2 prerazają mnie te cwiczenia w zwisie i ogolnie jakos jestem do nich sceptycznie nastawiona i zupełnie nie wiem dlaczego ... Bede robic wszystko ABS troche A6W hehe troche swoich i zobaczymy <Wymysliła>

    Ze ten ABS 8 na mnie nie działa :(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęć1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Mirmillo
    Dołączył
    03-04-10
    Postów
    105
    SOG
    3
    Otrzymał : 10 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    a w abs8 na pewno technika jest dobra? Spróbuj bardzo powoli robić fazę negatywną spinając jednocześnie mięśnie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •