Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Temat: Gainer dla dziewczyny?

  1. #11
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    wiem, potem może coś bardziej rozpiszę, tylko nie wiem czy warto bo mało kobiet jest dla forum
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał slim shady Zobacz post
    wiem, potem może coś bardziej rozpiszę, tylko nie wiem czy warto bo mało kobiet jest dla forum
    Nie warto ,bo to dział na suple i sam się rozpędziłem w jednym poście lol :D
    Mało nie mało człek jak każdy hehe ;)
    I tak większość "specjalistów" nawet w książkach nie odróżnia i sugeruję takie same rzeczy do spożywania dla obu płci.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    bo dużo osób wychodzi, z założenia że kobieta i mężczyzna to taka sama istota
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał slim shady Zobacz post
    bo dużo osób wychodzi, z założenia że kobieta i mężczyzna to taka sama istota
    Nawet mało publikacji na ten temat.W necie praktycznie nie można znaleźć.Trzeba kiedyś ruszyć jak spadnie pierwszy śnieg hehe :)
    Teraz to raczej bez sensu.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Deanna
    Dołączył
    01-04-10
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_f Zobacz post
    Moja propozycja jest taka abys sie zapsiala na jakas siłownie i ulozyla sobie diete na mase.
    Lepiej zebys zdobyła troche miesa co silownia CI to ulatwi ni aby Cie ten gainer zalal tłuszczem.
    Trzeba jesc 5-6 razy w ciagu dnia posilku pelnowartosciowe. Poczytaj troche bo wiedze masz mala na ten temat.
    Co do miesni brzucha to radze sprobowac ABS II 3-4 razy w tyg.
    Hmm... W sumie to raczej nie mam możliwości śmigać na siłownię, ale mam zamiar ćwiczyć w domu. Czasem na wfie mamy siłownie, ale niestety rzadko. Szukałam w necie informacji o tych ćwiczeniach ABS II. Są różne poziomy... Poziom A i poziom 1 są bez drążka, no a ćwiczenia z drążkiem odpadają ;/
    No a te poziomy to się zmienia co jakiś czas, czy jak? Możesz mi jeszcze powiedzieć, czy należy robić te ćwiczenia 6 minut, 8 minut, czy tyle czasu w ile zrobi się dane serie? bo już w końcu nie wiem.

    Cytat Napisał Narg Zobacz post
    Wszystko jest do zrobienia, musisz się nauczyć jeść mniej a częściej i przede wszystkim posiłki pełnowartościowe, a nie żadne snickers'y, cukierki, cola i chipsy. To jest Twój punkt wyjścia i jak tego nie zrozumiesz i nie przyswoisz no to możesz zapomnieć o wszystkim. Naucz się jeść 5-6 posiłków dziennie w odstępach 3h, pamiętaj, że każdy powinien się składać z odpowiedniej porcji białka, tłuszczy i węglowodanów. Bez tego ani rusz. Załóż temat w dziale dieta i chłopaki Ci z pewnością pomogą. Porozmawiaj już z rodzicami czy aby finansowo są w stanie przeznaczać więcej na Twoje jedzenie, bo niestety jak zaczniesz jeść 5-6posiłków dziennie to musisz sobie zdawać sprawę, że będzie trochę kaski na to szło :)
    Posiłki pełnowartościowe... no ale w sensie, że każdy POSIŁEK ma mieć określoną ilość różnych składkników, czy w ciągu DNIA ma wyjść dana ilość różnych składników w sensie, że na śniadanie np zjem twaróg, 3 godziny później np płatki itd ? No bo jak każdy posiłek to troche to dziwne... czyli, że łyżkę płatków, pół kromki chleba, kęs kurczaka itd to jeden posiłek ma być? ;D
    W sumie ja nie jem snickers'ów, ani nie pije napojów gazowanych (chyba,że w szkole zachce mi się bardzo pić, a nie mam już kasy, więc kolega użyczy mi swojego picia, ale to wyjątki), chipsów też nie jem, bo przestały mi smakować, a cukierki jem raz na jakieś 2 tygodnie, bo mi kasy szkoda ;D
    Mówisz, żebym porozmawiała z rodzicami, czy finansowo są w stanie... Otóż finansowo to u nas krucho, bo nie pracują, ale na jedzenie nigdy mi nie żałują. Lodówka zawsze pełna i w ogóle ;-)


    Wiecie... policzyłam zapotrzebowanie kalori.
    Licząc: moja waga 44 x 24 godziny = BMR, czyli 1056
    BMR x 0.9 = BMR dla kobiet, czyli 950.4
    BMR, czyli 950.4 x aktywność 1.3 = 1235.52, czyli moje zapotrzebowanie kaloryczne.
    Dodajemy do wyniku jeszcze "nieśmiertelne" 500 kcal, czyli 1735.52
    Czy to nie jest śmieszne? Jem zazwyczaj więcej niż mam to niby zapotrzebowanie i nie tyje. Ten przelicznik chyba nie jest dla mnie...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    No dobra zajmiemy się tobą
    Przenieś się do działu "dieta" lub "dla zielonych" ,bo ten jest na suple.Co do odżywki możesz spróbować jakąś typu"Bulk"
    Wzór do wyliczenia podam Ci w tamtym dziale.
    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 01-04-10 o 22:41
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar michal_f
    Dołączył
    26-12-08
    Postów
    2,262
    SOG
    468
    Otrzymał : 285 SOGi w 244 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Deanna Zobacz post
    . Są różne poziomy... Poziom A i poziom 1 są bez drążka, no a ćwiczenia z drążkiem odpadają ;/
    No a te poziomy to się zmienia co jakiś czas, czy jak? Możesz mi jeszcze powiedzieć, czy należy robić te ćwiczenia 6 minut, 8 minut, czy tyle czasu w ile zrobi się dane serie? bo już w końcu nie wiem.
    Ja czasem jak juz padam z sił na treningu to brzuch robie w domu a tam juz nie mam drazka. Wiec biore dwa krzesla, rece układam jak do dipsow i robie te cwiczenia ktore mam w planie. Poziom zmieniasz gdy juz idzie za łatwo. Zacznij od poziomu A i wzbijaj sie coraz wyzej :D
    Czas wykonywania cwiczen jest indywidualny. Mi nigdy nie zajal wiecej jak 10 min. Przewaznie 5 min i zrobione :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar siwusek1
    Dołączył
    30-03-10
    Skąd
    Lodz
    Wiek
    29
    Postów
    33
    SOG
    2
    Otrzymał : 6 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Hmmm malo sie znam ale wiem jak przytyc .. jedz duzo bialka i blonnika i cwicz lekko na ta partie ktora chcesz wyciwczyc i bedzie git. A jak bys chciala sie zmienic i miec wiekszy brzuch to walnij sobie z rana 2 browarki po szkole 3 i przed snem 2 to ci pomoze heh . Jak chcesz moge byc trenerem. Pamietaj bialko bialko i bialko najbardziej pomaga na temat geinerw sie nie chce wypowiadac bo nie pilem , ale raczej nie tluszcz a tluszcz sie wolniej spala niz wyrobic mase miesniowa .. wiem po sobie
    :)
    Bądź mistrzem, masz talent to go doskonal
    Ćwicz dalej i idź dalej a przeszkody pokonasz
    Wytrwale w drodze na szczyt jak alpinista
    Chcesz się tam znaleźć? to bierz przykład z mistrza
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar michal_f
    Dołączył
    26-12-08
    Postów
    2,262
    SOG
    468
    Otrzymał : 285 SOGi w 244 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał siwusek1 Zobacz post
    Pamietaj bialko bialko i bialko
    ... i jeszcze raz weglowodany i tłuczcze :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pioter1994
    Dołączył
    16-03-10
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wiek
    29
    Postów
    2,012
    SOG
    939
    Otrzymał : 190 SOGi w 147 postach

    Domyślnie

    Wpierdzielaj na noc paczkę chipsów przynjamniej 90 gram. Mi to pomogło - choć nie chiałem przytyć xD Heh ale nie jest tak źle :)
    TRAIN INSANE!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •