Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Temat: Gainer dla dziewczyny?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Deanna
    Dołączył
    01-04-10
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Gainer dla dziewczyny?

    Witam!
    Chciałabym prosić o poradę. Zastanawiam się nad zakupem gainera, ale nie wiem jakiego wybrać i czy w ogóle powinnam. Otóż mam niecałe 17 lat, 168cm i ważę zaledwie 44kg. Słyszałam, że gainery dostarczają bardzo dużo kalorii. Chciałabym każdego dnia obliczać mniej więcej ilość pochłoniętych kalorii i dawkować gainera tak, żeby ilość kalorii była każdego dnia równa i wynosiła jakieś 3000 kcal. Wydaje mi się, że w moim wieku powinnam jeść jakieś 2300-2500kcal dziennie, ale nie jestem pewna. Bardzo zależy mi na przytyciu. Nie mam żadnej anemii, ani anoreksji. Moja waga jest spowodowana takimi genami, ponieważ moja mama też była bardzo szczupła. Źle się czuję z moją wagą. Ludzie wmawiają mi, że się odchudzam i nie chcą mi wierzyć jeśli twierdze, że jest inaczej. Oczywiście nie zależy mi na opinii innych. Chcę przytyć dla siebie. Naprawdę mi na tym zależy. Dlatego postanowiłam coś zrobić w związku z tym. Na razie udało mi się uzbierać 60 zł na ten cel i będę zbierać dalej. Ponadto trenuję troszkę mięśnie brzucha, bo chciałabym wyrzeźbić troszkę brzuszek do wakacji, ale jednak to trudniejsze niż mi się wydawało. Najczęściej robię tak, że leżąc na plecach z ugiętymi nogami na podłodze, podnoszę tułów i wytrzymuję pół minuty lub minutę z napiętymi mięśniami, następnie się kładę i ponownie... lub robię kilka ćwiczeń z a6w. Czy jeśli będę brała gainery ćwicząc tak, to zacznie mi się wyrzeźbiać lekki kaloryferek, czy to tak nie działa? W sumie głównie zależy mi na tym, żeby przybrać na wadze równomiernie... nogi, ręce itd
    Jaki rodzaj gainera byłby najlepszy w mojej sytuacji? Dodam jeszcze, że jem przeciętnie. Tak jak moje rówieśnice. Najczęściej około 2000kcal lub troszkę ponad. Ciężko stwierdzić, bo to zależy od dnia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    slyszalem ze jedzenie daje bardzo duzo kalori....
    wygladasz jak jesz-przecietnie
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    możesz pić :) mojej koleżance np smakują i czasem nawet wypije sobie ode mnie jako drink.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Deanna
    Dołączył
    01-04-10
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    slyszalem ze jedzenie daje bardzo duzo kalori....
    wygladasz jak jesz-przecietnie
    no tylko z tym, że nie jestem w stanie więcej jeść, bo się nie da. Jem ile mogę i nic. Moja znajoma je dużo mniej ode mnie i schudnąć nie może, więc to Twoje powiedzenie nie zawsze się sprawdza. No a ja często przed snem jem jeszcze czekoladę (ponad 500kcal), żeby zwiększyć dzienną ilość kalorii, no ale to za dużo nie daje ;/
    i nie wyglądam przeciętnie, tylko jak wychudzona/wygłodzona ;/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Amator Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar onathc25
    Dołączył
    27-09-08
    Skąd
    united kingdom
    Postów
    256
    SOG
    66
    Otrzymał : 25 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Deanna Zobacz post
    no tylko z tym, że nie jestem w stanie więcej jeść, bo się nie da. Jem ile mogę i nic. Moja znajoma je dużo mniej ode mnie i schudnąć nie może, więc to Twoje powiedzenie nie zawsze się sprawdza. No a ja często przed snem jem jeszcze czekoladę (ponad 500kcal), żeby zwiększyć dzienną ilość kalorii, no ale to za dużo nie daje ;/
    i nie wyglądam przeciętnie, tylko jak wychudzona/wygłodzona ;/
    moze masz zbyt szybka przemiane materii:)tu nie chodzi zeby sie nawpychac ile wlezie a jesc czesciej w malych ilosciach
    WyJebAnE Na AfERzYsTOw....LItOsC tO ZbRoDNIa..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar michal_f
    Dołączył
    26-12-08
    Postów
    2,262
    SOG
    468
    Otrzymał : 285 SOGi w 244 postach

    Domyślnie

    Moja propozycja jest taka abys sie zapsiala na jakas siłownie i ulozyla sobie diete na mase.
    Lepiej zebys zdobyła troche miesa co silownia CI to ulatwi ni aby Cie ten gainer zalal tłuszczem.
    Trzeba jesc 5-6 razy w ciagu dnia posilku pelnowartosciowe. Poczytaj troche bo wiedze masz mala na ten temat.
    Co do miesni brzucha to radze sprobowac ABS II 3-4 razy w tyg.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Wszystko jest do zrobienia, musisz się nauczyć jeść mniej a częściej i przede wszystkim posiłki pełnowartościowe, a nie żadne snickers'y, cukierki, cola i chipsy. To jest Twój punkt wyjścia i jak tego nie zrozumiesz i nie przyswoisz no to możesz zapomnieć o wszystkim. Naucz się jeść 5-6 posiłków dziennie w odstępach 3h, pamiętaj, że każdy powinien się składać z odpowiedniej porcji białka, tłuszczy i węglowodanów. Bez tego ani rusz. Załóż temat w dziale dieta i chłopaki Ci z pewnością pomogą. Porozmawiaj już z rodzicami czy aby finansowo są w stanie przeznaczać więcej na Twoje jedzenie, bo niestety jak zaczniesz jeść 5-6posiłków dziennie to musisz sobie zdawać sprawę, że będzie trochę kaski na to szło :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=270

    Gainer wszystkiego nie załatwi, ani tysiące bezsensownych kalorii. Chcesz przytyć i ładnie wyglądać, a nie być tłustą babą :P. Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i dodaj z 200 - 300 kcl dodatkowo. Jedz 5-6 zdrowych posiłków zawierających zdrowe tłuszcze, (oliwa z oliwek/orzechy/olej lniany), węglowodany (ryż/kasza/makaron/płatki owsiane/soczewica), białko (wszelkiego rodzaju mięsa/ryby/jajka/twarogi) i oczywiście dużo różnorodnych warzyw. Polecam potrawy przygotowywać na parze. Zapewne chodzisz do szkoły więc możesz sobie robić sałatki - w pojemnik zamykany + widelec.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar ht
    Dołączył
    24-12-08
    Postów
    2,736
    SOG
    76
    Otrzymał : 351 SOGi w 322 postach

    Domyślnie

    podbij kalorycznosc. najprosciej gainer. mozesz dodac tez oliwe z oliwek do posilkow.
    porady dietetyczne, suplementacyjne i treningowe. pw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał slim shady Zobacz post
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=270

    Gainer wszystkiego nie załatwi, ani tysiące bezsensownych kalorii. Chcesz przytyć i ładnie wyglądać, a nie być tłustą babą :P. Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i dodaj z 200 - 300 kcl dodatkowo. Jedz 5-6 zdrowych posiłków zawierających zdrowe tłuszcze, (oliwa z oliwek/orzechy/olej lniany), węglowodany (ryż/kasza/makaron/płatki owsiane/soczewica), białko (wszelkiego rodzaju mięsa/ryby/jajka/twarogi) i oczywiście dużo różnorodnych warzyw. Polecam potrawy przygotowywać na parze. Zapewne chodzisz do szkoły więc możesz sobie robić sałatki - w pojemnik zamykany + widelec.
    Większość tych wytycznych jest dla mężczyzn.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •