Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Rzygaæ mi siê ju¿ chce.

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    3 miesi±ce zarejestrowany500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Stripped
    Do³±czy³
    28-03-10
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie Rzygaæ mi siê ju¿ chce.

    Witam. Sprawa wygl±da tak - trzymam dietê na masê ju¿ sam nie wiem ile czasu, nie pamiêtam kiedy zacz±³em. By³o dobrze, z 68 kg zrobi³y siê 74 kg, ale Panowie kochani, ju¿ nie dajê rady, jedzenie, które spo¿ywam strasznie mi zbrzyd³o, gdy biorê je do ust, chce mi siê wymiotowaæ. Jem na oko, staram siê w miarê obliczaæ co zjad³em i ile jeszcze powinienem, efekty jak napisa³em wcze¶niej s±. Kupi³em sobie bia³ko, ¿eby uzupe³niæ tê dietê, ale jak wspomnia³em przez 2, 3 dni ciê¿ko mi w ogóle co¶ wzi±æ do ust, a prochami przecie¿ bez przerwy faszerowa³ siê nie bêdê. Jem jajka, serki wiejskie/bia³e, ry¿, miêso z kuraka, mleko, tuñczyka i nie pamiêtam co jeszcze. Czy kto¶ mo¿e mi pomóc i co¶ poradziæ, ¿ebym jednak zjad³ tyle ile muszê? Od pewnego czasu wygl±da to tak:
    Rano bia³ko + serek wiejski z warzywami,
    Szko³a, zero posi³ku,
    Ok. godz. 15 bia³ko + kurak,
    D³ugo nic,
    Kolacja bia³ko + serek wiejski.

    Tak wygl±da moje jedzenie w ci±gu dnia, a jest to stanowczo za ma³o. Czy mogê dokupiæ jakie¶ od¿ywki, czy samo bia³ko musi mi wystarczyæ?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdrive25000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Do³±czy³
    10-04-09
    Sk±d
    ¦winouj¶cie
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzyma³ : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domy¶lnie

    Po pierwsze masz jesc co 3 godziny 6 posilkow dziennie

    Slyszales o takim slowie jak SUBSTYTUT , proponuje wejsc do ksiazki kucharskiej i pozmieniac .
    metroflex
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    Pocz±tkuj±cy Osi±gniêcia:
    1000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Do³±czy³
    21-03-10
    Sk±d
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzyma³ : 54 SOGi w 39 postach

    Domy¶lnie

    Nikt ci nie karze jesc tego samego przez 2 miesiace :P ... Zmieniaj sobie szame... a pozatym to zmien sobie diete :P bo jesz 3razy w ciagu dnia a nie 6... Szkola nie jest problemem w stosowaniu diety bierz sobie szame do szkoly !!... jak kolega wyzej napisal zajrzyj do ksiazki kucharskiej....
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    3 miesi±ce zarejestrowany500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Stripped
    Do³±czy³
    28-03-10
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Jem tyle posi³ków ile mogê. A poza tym nie ka¿dy ma kasê na wymy¶lne potrawy, jakie widniej± w ksi±¿ce kucharskiej. :) A na rzeczy takie jak serek wiejski, kurczak, ry¿, mleko, tuñczyk i co¶ tam jeszcze mnie staæ. Nie wydaje mi siê, ¿eby mo¿na by³o z tego przyrz±dziæ co¶ super innowacyjnego. W ksi±¿kach w internecie nic nie znalaz³em, albo po prostu nie wiem pod jakim has³em szukaæ. :)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #5
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdrive25000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Do³±czy³
    10-04-09
    Sk±d
    ¦winouj¶cie
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzyma³ : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domy¶lnie

    Masz pod nosem - poddzial dzialu Dieta .

    Bo kulturystyka to drogi sport , A skoro jesz tyle ile mozesz to nawet nie chce mi sie tu pisac .
    metroflex
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #6
    Moderator #Foto Gallery Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów do¶wiadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Do³±czy³
    12-01-08
    Sk±d
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzyma³ : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domy¶lnie

    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php...BFka-kucharska

    jest tyle zamienników w diecie ...

    gotowanie, sma¿enie, na parze, grillu, duszenie, pieczenie, tysi±ce przypraw, ró¿norodne sosy, mnóstwo warzyw, dodatków, owoców, odmiany ry¿u, kaszy, ró¿norodne miêsa i to wszystko nie musi byæ nie wiadomo jak drogie
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #7
    Moderator #Sztuki walki Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar BoloYeung
    Do³±czy³
    12-03-09
    Sk±d
    Zabrze
    Postów
    1,325
    SOG
    243
    Otrzyma³ : 281 SOGi w 125 postach

    Domy¶lnie

    3 posi³ki to zama³o i za duze przerwy pomiêdzy . Je¶li chodzi o monotonie jedzenia to znam ten ból u mnie by³o i jest to samo ze po niektórych posi³kach poprostu mi sie zbiera i jest odruch ale kombinuj jak koñ pod góre , ja prawie w kazdym posi³ku wprowadzam cos nowego ry¿ 2 razy dziennie czasem na s³odko czasem na mleku czasem z cynamonem a czasem polany zmiksowanym bananem i wymieszany to samo jesli chodzi o inne potrawy jajka czasem omlet czasem na s³odko czasem na twardo czasem sadzone , rzadziej surowe , twaróg czasem z mlekiem zjem czasem sam a czasem synamonem , rybe mozesz usma¿yæ z warzywami na patelni jest bardzo dobra . Ogólnie jest tego troche wystarczy pomy¶leæ a urozmaicisz swoj± diete i nie bedzie sie nudzic . Tylko najpierw zwiêksz ilosc posi³ków i zmiejsz przerwy pomiêdzy
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #8
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych25000 punktów do¶wiadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Do³±czy³
    23-04-09
    Sk±d
    Ku¼nia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzyma³ : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domy¶lnie

    Tak to jest jak siê je na okr±g³o to samo.Te¿ bym chyba zwymiotowa³ jedz±c zawsze na noc serek wiejski,nie wiem mo¿e czas nauczyæ siê gotowaæ

    Cytat Napisa³ Stripped Zobacz post
    Jem tyle posi³ków ile mogê. A poza tym nie ka¿dy ma kasê na wymy¶lne potrawy, jakie widniej± w ksi±¿ce kucharskiej. :) A na rzeczy takie jak serek wiejski, kurczak, ry¿, mleko, tuñczyk i co¶ tam jeszcze mnie staæ. Nie wydaje mi siê, ¿eby mo¿na by³o z tego przyrz±dziæ co¶ super innowacyjnego. W ksi±¿kach w internecie nic nie znalaz³em, albo po prostu nie wiem pod jakim has³em szukaæ. :)
    Sam pomy¶l ,przecie¿ nie trzeba mie¶æ kasy na wymy¶le potrawy.To jakby¶ diety nie mia³ to by¶ nic nie jad³?Zamiast tego co Ci rodzice ugotuj±(je¶li gotuj±) zjadasz co¶ innego wiêc koszty raczej tu nie rosn±,a je¶li nawet to niewiele.Zamiast od¿ywki mo¿na naprawdê sporo obiadów ugotowaæ.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 29-03-10 o 11:12
    fizjologia , ¿ywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania daj± wiedzê, zrozumienie ich daje m±dro¶æ.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #9
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych10000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Do³±czy³
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzyma³ : 453 SOGi w 339 postach

    Domy¶lnie

    Ja nie wiem, bardzo czêsto jem to samo od d³u¿szego czasu. Albo jest siê twardym albo miêkk± pip±. Jak siê jest miêkk± pip± to lepiej daæ sobie spokój z tym sportem, bo monotonia jest w niego wpisana.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #10
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych25000 punktów do¶wiadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar jaca666
    Do³±czy³
    19-01-09
    Postów
    2,952
    SOG
    226
    Otrzyma³ : 1,256 SOGi w 512 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Narg Zobacz post
    Ja nie wiem, bardzo czêsto jem to samo od d³u¿szego czasu. Albo jest siê twardym albo miêkk± pip±. Jak siê jest miêkk± pip± to lepiej daæ sobie spokój z tym sportem, bo monotonia jest w niego wpisana.
    Ja jestem innego zdania bo mo¿na kombinowaæ do woli tylko trzeba mieæ dobre chêci.
    Dla przyk³adu podam kilka opcji obiadu:
    1.Ryz paraboliczny,pier¶ z kury w kawa³kach,sos chiñski,warzywa i oliwa
    2.Kasza gryczana,wo³owina w kawa³kach,sos gulaszowy,warzywa i oliwa
    3.Makaron durum,mielona pier¶ z kury,sos boloñski,warzywa i oliwa
    Masz 3 przyk³ady i tak samo mo¿na ze ¶niadaniem robiæ czy kolacj± a jest mnóstwo opcji.
    Ja czasem mam wielka ochotê na s³odkie to na obiad daje 125g makaronu durum do tego 200g twarogu chudego kilka s³odzików i d¿emu i to mieszam i wcinam.Od razu apetyt na s³odkie mija na ca³y dzieñ :)
    Dieta, trening, suplementacja. Tylko PW.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  11. U¿ytkownik jaca666 otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    BoloYeung (29-03-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •