Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Rzygać mi się już chce.

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Stripped
    Dołączył
    28-03-10
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Rzygać mi się już chce.

    Witam. Sprawa wygląda tak - trzymam dietę na masę już sam nie wiem ile czasu, nie pamiętam kiedy zacząłem. Było dobrze, z 68 kg zrobiły się 74 kg, ale Panowie kochani, już nie daję rady, jedzenie, które spożywam strasznie mi zbrzydło, gdy biorę je do ust, chce mi się wymiotować. Jem na oko, staram się w miarę obliczać co zjadłem i ile jeszcze powinienem, efekty jak napisałem wcześniej są. Kupiłem sobie białko, żeby uzupełnić tę dietę, ale jak wspomniałem przez 2, 3 dni ciężko mi w ogóle coś wziąć do ust, a prochami przecież bez przerwy faszerował się nie będę. Jem jajka, serki wiejskie/białe, ryż, mięso z kuraka, mleko, tuńczyka i nie pamiętam co jeszcze. Czy ktoś może mi pomóc i coś poradzić, żebym jednak zjadł tyle ile muszę? Od pewnego czasu wygląda to tak:
    Rano białko + serek wiejski z warzywami,
    Szkoła, zero posiłku,
    Ok. godz. 15 białko + kurak,
    Długo nic,
    Kolacja białko + serek wiejski.

    Tak wygląda moje jedzenie w ciągu dnia, a jest to stanowczo za mało. Czy mogę dokupić jakieś odżywki, czy samo białko musi mi wystarczyć?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    32
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Po pierwsze masz jesc co 3 godziny 6 posilkow dziennie

    Slyszales o takim slowie jak SUBSTYTUT , proponuje wejsc do ksiazki kucharskiej i pozmieniac .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Avatar hubi1910
    Dołączył
    21-03-10
    Skąd
    Radom
    Wiek
    32
    Postów
    240
    SOG
    23
    Otrzymał : 54 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Nikt ci nie karze jesc tego samego przez 2 miesiace :P ... Zmieniaj sobie szame... a pozatym to zmien sobie diete :P bo jesz 3razy w ciagu dnia a nie 6... Szkola nie jest problemem w stosowaniu diety bierz sobie szame do szkoly !!... jak kolega wyzej napisal zajrzyj do ksiazki kucharskiej....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Stripped
    Dołączył
    28-03-10
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jem tyle posiłków ile mogę. A poza tym nie każdy ma kasę na wymyślne potrawy, jakie widnieją w książce kucharskiej. :) A na rzeczy takie jak serek wiejski, kurczak, ryż, mleko, tuńczyk i coś tam jeszcze mnie stać. Nie wydaje mi się, żeby można było z tego przyrządzić coś super innowacyjnego. W książkach w internecie nic nie znalazłem, albo po prostu nie wiem pod jakim hasłem szukać. :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •