Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Pomoc przy redukcji!!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar tommy76
    Dołączył
    23-10-08
    Postów
    10
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Pomoc przy redukcji!!

    Panowie, male pytanie mam 193 cm i waze 100 kg... staram sie zredukowac, zjechalem jakies 4 kg, wszystko niby fajnie, ale nie moge wpelni wyrzezbic brzucha... wszystkie miesnie elegancko widoczne, a dolna partia brzucha lipa... od 2 tyg. nie spada waga!! Dieta standart przy redukcji ale dalej nic...ktos ma jakies ciekawe pomysly... jak zaczalem rzezbic to zreygnowalem z areobow i generalnie walcze z interwalowymi, okolo 5 razy tygodniowo po 20-25 minut, no i silka!! Oczywiscie brzuch mecze codziennie, moze to tez blad... doszedlem juz do okolo 500 brzuszkow roznego typu! Panowie, moze jakis pomysl, cwicze juz pare lat, ale nigdy nie zaparlem sie tak na brzuch, teraz mi zalezy! :-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar jardon
    Dołączył
    15-03-09
    Postów
    54
    SOG
    6
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    tez trenuje na redukcje i miałem podobny problem, oczywiscie biore odzywke thermo stim i jestem zadowolony a do tego pije dziennie 4-6 litrów zielonej lub czerwonej herbaty oby dwie sa bardzo skuteczne przy redukcji a oprócz brzuszków na ławeczce wykonuje cos takiego http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc powiem tyle ze jestem zadowolony ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar tommy76
    Dołączył
    23-10-08
    Postów
    10
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzieki bardzo... nie moge teraz na youtube wejsc, ale spojrze jak tylko bede mial dostep doszybszego neta... zielona herbate tez mecze, moze nie tak duzo ale 1-15...chyba zwieksze jak radzisz...ale ciekawe jest to, ze wyszlo mi z kalkulatora ze mam 12,3 procenta tluszczu, przeciez to w zasadzie dolna granica normy... chyba?? ja zjechalem do 86 cm w pasie, wiec chyba niewiele, a dol brzucha jak lipa tak lipa...dzieki jeszcze raz, moze jakies jeszcze ma ktos pomysly!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar bibski
    Dołączył
    30-12-09
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    44
    Postów
    330
    SOG
    38
    Otrzymał : 39 SOGi w 32 postach

    Domyślnie

    do herbaty dodaj imbir i cynamon
    Czasami spotykasz na swojej drodze osobę której nie należy wkurwiać - to Ja.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •