Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Czy taki plan jest dobry?

  1. #11
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar ///M
    Dołączył
    22-01-10
    Skąd
    Kętrzyn
    Wiek
    30
    Postów
    615
    SOG
    47
    Otrzymał : 69 SOGi w 54 postach

    Domyślnie

    To mój organizm jest dziwny.Kiedy ćwicze to rośnie coś niby ( nie to ze pompa ),a jak robie pare dni przerwy to zaraz wszystko spada mocno
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar znieczulica
    Dołączył
    19-06-09
    Skąd
    śląsk
    Wiek
    40
    Postów
    64
    SOG
    2
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    No jak 2 razy w tyg bic to możesz spróbować tak jak napisałeś, ale troche zmień ćwiczenia. Jak ktośnapisał wyżej bic lubi średni ciężar i kilkanaście powtórzeń. Tric odwrotnie max cięzar tak abyś tylko wykonał 5-6 ruchów. Dożuć jeszcze jedno na trica bo 2 to za mało (np. ściąganie wyciągu górnego oburącz).
    Na klate tylko 2 ćwiczenia robisz? I rośnie?? Duże partie mięśni to 5-6 różnych ćwiczeń(małe jak bic wystarczy 3) Klatka lubi duże obciążenia więc jak budujesz mase i siłę to zmniejsz liczbę powt.(14 to stanowczo za dużo) a zwiększ ciężar, po jakimś czasie sam się przekonasz że lepiej zrobić 4 powtórzenia ciężarem który ledwo dajesz rade niż wachlować po 14-12 razy.
    Dożucił bym jeszcze jedno ćwiczenie na udo i do kapturów to samo co robisz tylko z hantlami(a sztangą spróbuj też robić tzrymając ja z tyłu- tyłem troche trudniej bo się zawadza o tyłek ale aktyw€jesz tylną część tego mięśnia)
    "...przez wielu potępiani zajmujemy się rzeczami nazywanymi grzechami, czynami z których będziemy rozliczani i osądzani, a przecierz nie rodzimy się wszyscy z tymi samymi sznasami..."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar ///M
    Dołączył
    22-01-10
    Skąd
    Kętrzyn
    Wiek
    30
    Postów
    615
    SOG
    47
    Otrzymał : 69 SOGi w 54 postach

    Domyślnie

    Te powtórzenia nie zawsze są takie jakie podałem,staram się tyle robić tylko ale nie zawsze daje się rade bo do każdej serii dorzucam parę kilogramów. Na klate tylko 2 bo nie mam możliwości robić innych.A co do kapturów to wznoszę barki ze sztangą z przodu i wtedy haczy o jaja
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar znieczulica
    Dołączył
    19-06-09
    Skąd
    śląsk
    Wiek
    40
    Postów
    64
    SOG
    2
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Jak to nie masz możliwości robić więcej niż 2? obejrzyj link
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    wybierz ćwiczenie,kiliknij na obrazek a następnie najedź na wyświetlone okno myszą to pokaże jak wykonywać ruchy.
    "...przez wielu potępiani zajmujemy się rzeczami nazywanymi grzechami, czynami z których będziemy rozliczani i osądzani, a przecierz nie rodzimy się wszyscy z tymi samymi sznasami..."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •