Witam serdecznie , chce się poradzić Was bardziej doświadczonych w tych sprawach , a więc zapytanie moje brzmi tak

Chcę zrobić za 2 tyg cykl na testosterone propionate . Będę zamawiać 20 ml . testosterone propionate - British Dragon .

Teraz jedno mnie ciekawi jak z inekcją ? tzn , ile mam wysysać z ampułki ? bo w jednej jest 10 ml , to mam wyciągać po 1 ml ? i wbijać tak ? i potem te wieczko zatkać czymś aż do następnego dnia inekcji ? Czy jak to wygląda ? Pytam się bo nie wiem więc proszę o zrozumienie ... Mój poprzedni cykl był na omce 20 + meta , i omke miałem łatwiej ogarnać , bo tylko urywałem główkę wyciągałem sok i po kłopocie , lecz nie wiem jak z tym propionatem : (

rozumiem że jak zamówię 20 ml to jest tak jak bym zamówił 20 strzałów tak ? bo chcę wbijać po 1 ml co 2 dni , do tego oczywiście odblok , clomid już mam zakupiony i nolve w apteczcce w razie " wu " : ) Tak więc wszystko jest ok.

Jeżeli ktoś by chciał prosił bym o rozpiskę jak by zrobił ten cykl , czy ja dobrze to bd bił jak zrobie co 2 dni shot ?
Aha clomid 3 dni po ostatnim shocie tak ?

moje dane

Wiek 19
Waga 91
Wzrost 188
Staż na siłowni : 1,5 roku ..
Dieta jest
Wszystko pod kontrolą... itp.

Proszę o pomoc panowie .