Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Temat: Metka Razak a Jelfa

  1. #21
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    dokladnie, kiedys wstawilem badania kilku underow spotykanych na tym kontynencie. jeden mial mete o 180% wiecej sterzona niz na etykiecie. ale prawda jest taka ze jak ktos juz cos bral to powinien wiedziec przy jakich dawkach jak reaguje na dany srodek.
    cały czas o tym gadam, doradzanie że jak apteka to 20mg a jak under to 30mg to jest głupota, nie jeden under zawyżał środki aby wbić sie na rynek i taka prawda i tak jak napisałem tym waszym doradzanie zbijecie chłopa!


    I też przyznam racje że i za granicą to są dopiero dusigrosze :)
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    na zdrowiu się nie oszczędza.
    no tak, ale jak nie ma różnicy to po co przepłacać hehe,

    ale tak na poważnie, to decydowanie się na saa , to już ingerujesz grubo w zdrowie i jedynie co mozna zrobić to wybrać mniejsze zło :)
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar maćkowiak
    Dołączył
    22-02-09
    Wiek
    45
    Postów
    40
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Właśnie o to mi chodziło o opinie konkretnych ludzi bo niby banalne pytanie a dyskusja kwitnie zdaje sobie sprawę z działania Jelfy bo ceniona na całym świecie ale ta cena to przegięcie Dzięki chłopaki jest tu parę osób które robią dobra robote na tym forum bo jak ładować w siebie tą całą chemie to z głową Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar karolak89
    Dołączył
    27-07-09
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Postów
    306
    SOG
    38
    Otrzymał : 68 SOGi w 27 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał lg Zobacz post
    zawsze fajnie dyskutuje mi sie z takimi osobami :)
    napisz cos jeszcze, zabawny jestes, a ja lubie dobrze sie pobawic,
    bo na ten temat nie mamy co gadac, wiec pozostaje zabawa,
    Koniec argumentów?

    Pozdro pajacu.
    gl
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar karolak89
    Dołączył
    27-07-09
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Postów
    306
    SOG
    38
    Otrzymał : 68 SOGi w 27 postach

    Domyślnie

    Chciałem jeszcze dodać, że nie mam pojęcia dlaczego ty pijesz do mojego doświadczenia z dopingiem? wyjaśniłem ci ze odnosiłem się do tego co napisałeś o zachodzie.
    Ja rozumiem, ze moja wiedza nijak się ma wiedzy człowieka który stoi na bramce podczas imprezy w remizie. ( albo na szatni ). :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranOverdriveTagger First Class25000 punktów doświadczenia
    Avatar lg team
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    4,115
    SOG
    0
    Otrzymał : 532 SOGi w 418 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał voldemort Zobacz post
    no tak, ale jak nie ma różnicy to po co przepłacać hehe,
    typowe vold dla ciebie :)
    najpierw piszesz ze jedno, pozniej ze sie w sumie zgadzasz ze wszystkim po to aby za chwile znow napisac co innego,
    byla jest i bedzie roznica pomiedzy underem a apteka,
    nawet jak ten under bedzie dzialal to bedzie to under koniec i kropka i w zaden sposob do apteki nie da rady go porownac,

    teraz ty karolak moj nieszczesny wielbicielu,
    masz swoje piec minut i widze ze chcesz je wykorzystac - blysnac na forum intelektem, zartem, troche aprobaty i poklasku zdobyc w necie bo pewnie w zyciu katem sie poruszasz aby nikt cie nie zauwazyl bron boze juz zaczepil...

    zaczales uzywac brzydkich slow - okreslen w moim kierunku,
    nie ladnie, nerwowo sie zrobilo tam u ciebie, wiecej sie pocisz, pewnie regularnie sprawdzasz czy juz odpisalem na te wypociny twoje,
    wyzwiska swiadcza o jednym - brak argymenntow niestety, nie masz co napisac to bedziesz juz wypisywal co ci wpadnie do lba, wklepywal skopiowane texty z intenretu pozbierane z innych form bo przeciez sam ich w stanie nie jestes wymyslic, byle odciagnac rozmowe na inny temat, bo przeciez co ty mozesz pogadac rzeczowo w temacie,

    ale co tam, nie jeden juz probowal sie wymadrzac, wyzywac, no ale ja nadal trwam na posterunku,
    fajnie bylo spotkac kolejna tak zabawna osobe, ale koncze ten balet bo rozmowa sie przedluzyla i za twoja sprawka zaczyna schodzic na plaszczyzne wyzwisk z braku argumenotw a ja unikam takich sytuacji, bo staram sie rzeczowo pogadac z ludzmi,

    pewnie zaraz cos odpiszesz, no przeciez duma nie pozwoli ci obejsc sie smakiem, ale mozesz sie domyslec gdzie ja to bede mial, bo internet to jedno, a zycie drugie, w tym drugim inaczej by sie losy potoczyly, a ja nie bede sie znizal do tak niskiego poziomu aby na 15 stronach wyzywac sie z gosciem o niku karolak89 ;-)
    masz sprawe pisz PW / e-mail...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar karolak89
    Dołączył
    27-07-09
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    36
    Postów
    306
    SOG
    38
    Otrzymał : 68 SOGi w 27 postach

    Domyślnie

    Fajna próba manipulacji.. ale nie tym razem nasza gwiazdo.

    Ty nawet nie wiesz o co sie kłucimy i wypisujesz jakies bzdury z kosmosu.. jest nawet takie filmik pasujacy do tej sytuacji..

    http://www.youtube.com/watch?v=lfGpuBBbT5I&NR=1

    Nie znasz mnie, a wysunałeś jakies magiczne teorie jaki to ja nie jestem bojażliwy itp..
    Cała ta twoja wypowiedz to jest zlepek najcześciej używanych docinek na kazdym forum. (tak szczerze.. przeczytaj to co napisaleś jeszcze raz)

    PS. Piszesz ze konczysz bo nie umiem rozmawiac rzeczowo.. a dalej piszesz, ze chetnie spotkasz jeszcze jednego takiego... pusty jestes chłopie ale nie zdajesz sobie z tego sprawy.

    Pomodle się o rozwój twojego inteleku bracie.

    Peace.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    wyluzujcie i bez nerwów !

    lg - kiedyś Cię o to prosiłem a ty nadal swoje więc jeszcze raz (zacznij myśleć jak coś piszesz), jak napisałem hehe czy haha to znaczy że jest to na żarty , myślałem że dla każdego jest to jasne,

    Jeśli twierdzisz że under zawsze! jest słabszy i zaniżony niż apteka , nie mozesz wypowiadać się na tym forum bo komuś mozesz zrobić krzywde,

    swego czasu wyszła meta po 5mg (firma nie istotna) - było tak robione na pałe że tabsy miały po 2mg ale też po 8mg, jak leszczowi doradzisz 15/20mg apteki a jak under to 30mg to leci ostrzeżenie a za co? to bedziesz wiedział.

    ogólnie jesteś za nerwowy , nie panujesz nad tym co piszesz a głupi nie jesteś i posiadasz odpowiednią wiedze bo jak by tak nie było to już byśmy się pożegnali, dlatego ogólnie mówie że zbędne kłutnie są nie na miejscu, musisz zaufać też innym a nie tylko sobie :)

    AMEN!
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik vold otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    D3 (17-03-10)

  10. #29
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar joh1964
    Dołączył
    01-08-09
    Postów
    291
    SOG
    12
    Otrzymał : 33 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Ja się zgadzam z LG całkowicie.
    , tu nie tylko chodzi o stężenie ale sterylność.
    mój dil ma metę jelfy tylko 10 zł droższą od razaka, razaka tez mam nie zebym narzekał ze niedziała,
    bo działa słabiej niż jelfa , ale jak ktoś piszę o zayżonym stężeniu nie jest to wykluczone w pierwszych partiach
    undera potem zazwyczaj się zaniża stężenie.
    Ja wybieram aptekę zawsze jak mam wybór undser apteka choćby z takiego powodu wolę mniej a zdrowiej bo zdrowie jest najwazniejsze
    A under to dla mnie konieczność np boldek lub jak nie mam pewności co siedzi w środku np deka normy w tej chwili trudno o orginał,
    czy egzotyki arabskie susta , cido poki jest omka i prolka i enan normy ewentualnie gala /tematy arabskie mogą dla mnie nie istnieć,
    wyjątek pewny iran.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #30
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    zgadzam się z tobą jak najbardziej, chodziło mi tylko o doradzanie typu jak under to musi być większa dawka, zdecydowanie nie,

    a zazwyczaj zaniżony nie znaczy zawsze,

    jak poda za mało to najwyzej nie bedzie miał wymażonych efektów ale jak poda za dużo to uszkodzi zdrowie,

    i o to tylko mi chodzi !
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •