Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Dieta na masę mężczyzna i dieta dziewczyny na redukcję!

  1. #11
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    stopniowo lekko dodawaj kalorii, jak będzie tłuszcz Cie zalewał to zwiększ ilość aerobów, IMO trochę więcej białka w diecie by CI nie zaszkodziło

    co do diety kobiety to mi się nie podoba

    musli na owsiane lepiej zamienić, biały ryż na brązowy/kaszę

    masło out

    niech doda zdrowe tłuszcze (orzechy, oliwa z oliwek, olej lniany,siemie lniane)
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar marian1633
    Dołączył
    27-02-10
    Skąd
    Czestochowa
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ona je mieszankę owsiane z kukurydzianymi+ orzechy+ rodzynki, ryż jemy raz biały raz brązowy je połowę opakowania 50 gram ja jem 150 gram czyli półtorej opakowania na obiad. Chciałem aby nie piła herbaty z cukrem, masło też wyeliminowała ale niestety nie przekonam jej do tego chyba;p
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    nie polecam tej mieszanki ze względu na płatki kukurydziane - wysoki indeks glikemiczny, przetworzone

    ryż polecam wam obojgu brązowy (jej na redukcji tylko taki, a Tobie tez skoro narzekasz na brzuszek), możecie też spożywać kasze i soczewicę. Herbatę niech pije zieloną w dużych ilościach (powyżej 1 l na dzień) bez cukru, jak już musi mieć słodkie to lepiej jak doda łyżkę miodu - więcej właściwości zdrowotnych. Do potraw niech dodaje pieprz cayenn, ostre papryczki,cynamon, imbir. Warto pomyśleć o uzupełnieniu diety w Omega 3, czosnek w kapsułkach, witaminy i minerały. Zamiast zwykłego masła to masło orzechowe - naturalne (same orzechy + sól).

    Skoro macie razowy chleb w diecie to lepiej brac od sprawdzonej piekarni - większość razowców jest tylko barwione karmelem.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Przerażacie mnie chłopaki .
    Do autora NAJPIERW PODAJ DOKŁADNE DANE SWOJE I KOBIETY:
    wiek,
    masa,
    wzrost,
    typ budowy ciała.
    Intensywność wysiłkowa w pracy/szkole jak i poza nią,
    godziny pobudki oraz pójścia spać,
    rodzaj treningu,częstotliwość w przedziale tygodnia jak i czas trwania wysiłku,
    dodatkowo kobieta to nie mężczyzna i oprócz innych proporcji poszczególnych składników nie powinna jeść tego samego.
    WTEDY MOŻNA ZACZĄĆ COŚ UKŁADAĆ ,EWENTUALNIE.

    Cytat Napisał marian1633 Zobacz post
    Ona je mieszankę owsiane z kukurydzianymi+ orzechy+ rodzynki, ryż jemy raz biały raz brązowy je połowę opakowania 50 gram ja jem 150 gram czyli półtorej opakowania na obiad. Chciałem aby nie piła herbaty z cukrem, masło też wyeliminowała ale niestety nie przekonam jej do tego chyba;p
    Masło nie jest złe.
    Co do cukru to jej wytłumacz ,że albo coś chce ,albo nie i nie chodzi o całkowitą rezygnację.Nie wiem czy słodzi 5 czy 2-1 łyżeczkę ,ale chodzi o ograniczenie.Niech spróbuje pop prostu dodawać coraz mniej.
    Ostatnio edytowane przez KowalX ; 12-03-10 o 12:54
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •