Strona 38 z 38 PierwszyPierwszy ... 28363738
Pokaż wyniki od 371 do 377 z 377

Temat: Dziennik treningowy glosny.

  1. #371
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar glosny
    Dołączył
    14-02-10
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    224
    SOG
    5
    Otrzymał : 6 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    No to właśnie teraz tak polecę przez 2 tygodnie A-B-A-B-A-B, a potem ruszę jakimś splitem :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #372
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Pioter on to właśnie robi...

    tak teraz już trening lepiej.
    diety nie musisz ustalac takiej ktorej będziesz siętrzymał non stop ale uwierz mi że ryż wychodzi taniej niz chleb,a nawet gdybyś mial jeśc mięso wieprzowe to dzienne spożycie wszystkich posiłków nie wyjdzie Ci tak drogo,trzeba poprostu kombinować.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #373
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar glosny
    Dołączył
    14-02-10
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    224
    SOG
    5
    Otrzymał : 6 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Nie było dnia od roku, żebym nie zjadł ryżu. Natomiast problemem jest mięso 3 razy dziennie. To już trochę kosztuje.. Będę starał się utrzymywać dietę, ale wiem, że w tym roku będzie po prostu ciężko i nie raz mi zabraknie porządnego posiłku. Wtedy będę się ratował odżywką, której jeszcze mam 6kg.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #374
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rokr91
    Dołączył
    14-01-09
    Skąd
    Południowy wschód Polski :)
    Wiek
    33
    Postów
    977
    SOG
    67
    Otrzymał : 86 SOGi w 65 postach

    Domyślnie

    Kutwa mać, glosny... jak czytam tę Twoją relację widzę, że nie tylko ja jestem taką słabą cipą
    Patrząc na Twoje ciężary z początku relacji i na to co jest teraz dostrzegam ogromne podobieństwo do swojego tematu.

    Przy tak kiepskiej sile fizycznej i niesamowicie małym postępie (pomijając nieidealną dietę) radzę Ci dla "czystego sumienia" zbadać podstawowe hormony. Przejrzyj moją marną relację i przekonasz się, że warto.
    Kiedy rano się budzę i z łóżka wychodzę, w swej genialnej głowie mnogie myśli rodzę.
    Wszystkie jednego tematu dotyczą, grafik mego dnia z precyzją wytyczą.
    Płatki i jajka serwuję na śniadanie, cyc z kurczaka – to następne będzie danie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #375
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar glosny
    Dołączył
    14-02-10
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    224
    SOG
    5
    Otrzymał : 6 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rokr91 Zobacz post
    Kutwa mać, glosny... jak czytam tę Twoją relację widzę, że nie tylko ja jestem taką słabą cipą
    Patrząc na Twoje ciężary z początku relacji i na to co jest teraz dostrzegam ogromne podobieństwo do swojego tematu.

    Przy tak kiepskiej sile fizycznej i niesamowicie małym postępie (pomijając nieidealną dietę) radzę Ci dla "czystego sumienia" zbadać podstawowe hormony. Przejrzyj moją marną relację i przekonasz się, że warto.
    Poczytałem trochę.. Ja natomiast nie borykam się z żadnymi kontuzjami, ale mimo wszystko po przestudiowaniu Twojego dziennika dochodzę do wniosku, że przydałyby mi się takie badania. Dzięki za radę! Życzę Ci wyleczenia wszystkich chorób zawziętości w dążeniu do celu. Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #376
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    A mi sie wydaje chłopaki że po prostu sie opierdalacie , jak ma sie miche i na treningu wypruwa flaki to musi iść ! i nie ma chuja .

    Chociaż w sumie ponoć są takie typy genetyki (żeby nie napisać freak'i )co wcale nie reagują na trening siłowy.
    Ostatnio edytowane przez mtm ; 09-09-11 o 18:22
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #377
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar glosny
    Dołączył
    14-02-10
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    224
    SOG
    5
    Otrzymał : 6 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtm Zobacz post
    A mi sie wydaje chłopaki że po prostu sie opierdalacie , jak ma sie miche i na treningu wypruwa flaki to musi iść ! i nie ma chuja .

    Chociaż w sumie ponoć są takie typy genetyki (żeby nie napisać freak'i )co wcale nie reagują na trening siłowy.
    Oczywiście! Ty wiesz lepiej od nas jak wygląda nasz trening. Nie dźwigam dużych ciężarów, ale zawsze daję z siebie full i jakbym chciał zrobić w każdym serii o jedno powtórzenie więcej, to bym nie dał rady. Po każdym treningu ledwo chodzę i pot leje się ze mnie litrami. Przerwy pomiędzy seriami robiłem czasem nawet poniżej minuty, a Ty mi mówisz, że się opierdalam..? Przyznaję, że dieta trochę kuleje, ale jadłem po 6 posiłków dziennie, według ogólnych zasad.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •