Witam wszystkich. Cwicze juz dobrych 8 lat z przerwami ale cwicze;)
Od jakiegos roku nie bralem SA i postanowilem sprobowac massdrol bo duzo slyszalem o tym ph. Nie myslalem ze jeszcze tego sprobuje bo bralem 3 lata temu alpha drol czy jakos tak i zero efektow no ale skusilem sie jednak...
Kupilem jedno opakowanie do tego mam BCAA ELite, NOK2, glutamine, nitro fire, carbo, 15kg Ostrowi wpc 80, hmb w plynie, vitex chaste, omega-3, czosnek, sylimarol, hepatil, esseliv, vit b6, magnez, vit C-1000, calcium, tribullusa z MET-RX, urosept, cratine pure z Universala.
Nie biore wszystkiego na raz, nie ktore rzeczy zostawiam na zejscie...
Jak ktos ma pomysly co jeszcze do tego albo jak to fajnie łaczyc to bede wdzieczny;)
Biore massdrola juz 2tydzien i jestem zadowolony. Pompa na treningach niesamowita, prostownik puchnie od samego chodzenia w łapie mialem jakies 48,5 po treningu a ostatnio podbilo prawie do 50cm i bylem w szoku... Flaki troche czuje pomimo oslonek ale mialem problemy z zoladkiem wiec nie dziwie sie... Nerki tez dziwnie kłują ale da sie przezyc;)
Mam problem z brzuchem bo mocno go wypchnelo rowniez przez swiateczne obzarstwo;/
Przytylem przez te 14 dni jakies 5kg niestety brzuch rowniez:( Obecna waga 105kg przy 180cm wzrostu.
Dzis sprawdze sile na klatke bo zauwazylem wzrost sily na triceps- francuz gryfem ok 85kg na 8 ruchów a hantlem jedna reka jakies 28kg na 8 ruchów.... Dodam ze na zadnej kuracji SAA nie czulem sie taki naladowany...
Mam jeszcze PH o nazwie TestaJet ale nie widzialem zadnych opini nigdzie wiec nie wiem co to moze byc... Słyszał ktos cos o tym? Po skladzie kosa ale kto wie to moze w maju sprawdze;)
Pozdrawiam