Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77

Temat: kontrola moderatorów...

Hybrid View

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie kontrola moderatorów...

    Witam, na wstepie chcialem zaznaczyć ze nie chce sie tutaj z nikim poklucic, a co wazniejsze nikogo urazic... chce tylko delikatnie zwrocic uwage na maly problem jakim sa osobiste klotnie moderatorow z uzytkownikami czesto konczone banami.

    Odpowiadam odrazu na pytanie: tak chodzi mi o przyklad kubykorony...

    Sprawa wyglada nastepujaco:
    -ktos zaczyna krytykowac prace modow czy tez w jakis sposob stwierdzac ze malo/nic nie robia... robi sie z tego dosc nie przyjemna sprawa, ktora konczy sie ostem... urazony kuba oswiadcza ze w dupie ma tego osta, na co slyszy ze moderator/moderatorzy maja go "w chuju". Po wymianie zdan dostaje bana...

    czy to jest wporzadku?

    Oczywiscie rozumie ze obrazanie innych osob nie jest wporzadku, jednak:

    (fallen wybacz...)

    Wezmy przyklad takie fallena, ktorego z cala odpowiedzialnoscia moge nazwac Dr. House... ma olbrzymia wiedze, jednak ilu uzytkownikow slyszalo od niego "do roboty korva leniu patentowy...". Moze to i sposob motywacji jednak dosc obrazliwy.

    Sam ostatnio nazwalem chlopaka "bez mozgiem" gdyz zamiast zdjecia wstawil swoj brzuch narysowany w paincie (!!!).

    Czy nie zostalibysmy/ a przynajmniej ja zbanowany gdy takie slowa padly by do moda?

    Pakierek ban (spinka z modami), lovelas ban (spinka z modami), kubakorona ban (spinka z modami) gdybym tylko byl ambitniejszy napewno znalazl bym wiecej takich osob. Sa to wartosciowi dosc niepokorni chlopacy, ktorzy bardzo duzo wnosili do forum.

    Nie zrozumcie mnie zle, niechce odwieszenia banow (prawo nie dziala wstecz), jednak chce aby bany za potyczki slowne, albo byly kierowane do wszystkich albo nie byly brane pod uwage wogole (nawet do modow)

    Aby zakonczyc optymistycznie, ciesze sie ze w tych naprawde waznych dzialach jak dieta, saa czy zdrowie, pracuja dojzali i odpowiedni co do stanowiska ludzie, ktorzy nie maja problemow z otoczeniem sie respctem... i bez wlazenia w dupe, bo ani nie znam takiego mosci dinozaura, ani go zapewne nigdy nie poznam, wiec nie musze jakos specjalnie zabiegac o jego przyjazn. Ja oceniam prace...

    Powtarzam no offens, jedynie wieksza (samo)kontrola...

    Zrozumie jezeli dostane osta, jednak prosze o nie zamykanie tematu i o jak najwieksza ilosc komentarzy, moze uda wam sie wyprowadzic mnie z ewentualnego blendu...
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...

  2. #2
    Moderator #Sztuki walki Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Dementor
    Dołączył
    14-08-09
    Skąd
    Internet
    Postów
    304
    SOG
    67
    Otrzymał : 54 SOGi w 35 postach

    Domyślnie

    Nie wiem co ty go tak bronisz tego kubakorona - cwaniakuje na forum juz od kilku miesiecy, myśli ze jest jakimś guru przeklina na modów, chyba myślał ze bedziemy sie na to patrzeć w nieskończoność, dziwne ze dopiero teraz mu dałem bana.

  3. #3
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Sprawa wyglada nastepujaco:
    -ktos zaczyna krytykowac prace modow czy tez w jakis sposob stwierdzac ze malo/nic nie robia... robi sie z tego dosc nie przyjemna sprawa, ktora konczy sie ostem... urazony kuba oswiadcza ze w dupie ma tego osta, na co slyszy ze moderator/moderatorzy maja go "w chuju". Po wymianie zdan dostaje bana...
    -odpowiem, tak to ja użyłem stwierdzenia "mam Cię w chuju" ale miałem ku temu powody. Na SB -była rozmowa na temat moderatorów gdzie padło stwierdzenie że jeden moderator to pajac (nie chodziło o mnie)
    kulturalnie odpowiedziałem że za obrażanie moderatorów grozi ostrzeżenie długo nie czekając otrzymałem odpowiedz od kuby że ma ostrzeżenie w chuju i olał mnie i moją funkcje na forum wtedy użyłem stwierdzenia że "mam go w chuju" była to tylko riposta na jego słowa!!! po czym posypały się w moim kierunku obraźliwe "hasła" z resztę dostało się też innemu moderatorowi
    -osobiście go olałem i to nie ja dałem mu bana

    Być może moje słowa nie były kulturalne ale gość tych kulturalnych nie potrafił zrozumieć, czego nie raz dawał dowody.

    Cieszę się że pilnujecie Nas modów - żebyśmy nie łamali pewnych zasad, jednak gdyby owej rozmowy nie było na SB na temat moderatorów kuba byłby nadal na forum. Broń Boże nie mam zamiaru wprowadzać żadnej cenzury ale jesli macie jakieś "ale" do nas proszę to pisać w oficjalnych postach a nie na SB nas "gnoić" Jesteśmy tu na forum wyłacznie z zamiłowania, funkcję moderatorów wykonujemy wyłącznie hobbystycznie wieć przynajmniej za to należy nam się jakiś szacunek...
    Odnośnie Fallena -gość używa czasem wulgarnych słów ale nie robi tego po to żeby kogoś obrazić -a jeśli ktoś się czuje obrażony przez fallena proszę takie posty raportować nam.

    Pakierek ban (spinka z modami), lovelas ban (spinka z modami)
    obaj łamali regulamin forum.
    -multikonta
    -przeszkadzanie w pracy moderatorom
    -obrażanie innych użytkowników

    Obaj otrzymali szanse których nie wykorzystali... Więc pożegnaliśmy ich...
    Ostatnio edytowane przez Fehu ; 23-02-10 o 22:09
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

  4. Użytkownik Fehu otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Giro (23-02-10)

  5. #4
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    Jesli chodzi o pajaca, to przymykam oko i mam to w chuju ! ! ! ! Jesteście Panowie na celowniku.... wiadomo o kogo chodzi ;)
    3...2...1... Start ! ! !

  6. #5
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fehu Zobacz post
    obaj łamali regulamin forum.
    -multikonta
    -przeszkadzanie w pracy moderatorom
    -obrażanie innych użytkowników

    Obaj otrzymali szanse których nie wykorzystali... Więc pożegnaliśmy ich...
    Dokładnie, forum nie jest od tego żeby się wyzywać, a tym bardziej modów. Jak ktoś ma "gorszy dzień" to niech wogóle nie zaczyna rozmowy i nie wyrzuca jakichś pretensji, a potem pisze że niby został skrzywdzony.. wszystko ma swoje granice
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.

  7. Użytkownik luo otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Fehu (23-02-10)

  8. #6
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Pakierek,Abram Tycu koks itp - myślałem, że sprawa jasna, obrażanie innych użytkowników i moderatorów, wrzucanie nie swoich zdjęć, multikonto,niecenzuralne słownictwo, kopiowanie artykułów i podpisywanie się pod nimi swoją osobą

    Lovelas - utrudnianie pracy (szczególnie mi), obraza innych użytkowników, w tym kilku przez niego zrezygnowało z tego forum, miał kilka szans, obraza jednego z moderatorów

    Nie musimy się przed wami tłumaczyć dlaczego te osoby zostały ukarane ale i tak to robimy, żeby nie było niedomówień

    Moderatorzy siedzą na tym forum za darmo i poświęcają swój czas i wiedzę, żeby pomagać innym i wspierać działanie forum, dla nas zapłatą jest okazywanie szacunku, kulturalne zachowanie, inteligentna dyskusja. Niestety dużo użytkowników chce udowodnić że jesteśmy "nikim".

    Na innych forach za obrazę moderatora jest ban automatyczny, za złe rady ostrzeżenie.

    Co do przeklinania, to u siebie w działach staram się cenzurować słowa. Fallen przeklina - jego sprawa, robi to raczej w pozytywnym sensie i mi to nie przeszkadza

    Nie mam tutaj z nikim spięć i problemów (i nie zamierzam)

    Dobrze, że poruszasz temat i mówisz to wprost bo gorzej jak są głupie podteksty za plecami.

    Pozdrawiam.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  9. Użytkownik slim shady otrzymał za ten post 4 SOGi(-ów) od użytkowników:

    Giro (23-02-10), luo (23-02-10), niewula (24-02-10), tm7 (24-02-10)

  10. #7
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    jw^

    temat raczej wyczerpany, ale fakt faktem że na forach konkurencyjnych panuje "większy" rygor
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

  11. Użytkownik Fehu otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Giro (23-02-10)

  12. #8
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranOverdriveTagger First Class25000 punktów doświadczenia
    Avatar lg team
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    4,115
    SOG
    0
    Otrzymał : 532 SOGi w 418 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał slim shady Zobacz post
    dla nas zapłatą jest okazywanie szacunku
    w necie szacunek zdobywa sie wiedza i sposobem bycia a nie tym ze jest sie moderatorem - bo tym moze zostac zarowno ktos jak i nikt (czyli osoba zupelnie nie przygotowana mentalnie ani merytorycznie do pelnienia tej funkci), w zyciu szacunek mozna jeszcze zdobyc lub wymusic sila - ale to juz inna bajka,

    obecna ekipa modow jest w miare dobrze dobrana moim zdaniem, nie to co bylo jakis czas temu - dzecinada wstawiana z lapanki,
    masz sprawe pisz PW / e-mail...

  13. Użytkownik lg team otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    niewula (24-02-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •