Witam, na wstepie chcialem zaznaczyć ze nie chce sie tutaj z nikim poklucic, a co wazniejsze nikogo urazic... chce tylko delikatnie zwrocic uwage na maly problem jakim sa osobiste klotnie moderatorow z uzytkownikami czesto konczone banami.

Odpowiadam odrazu na pytanie: tak chodzi mi o przyklad kubykorony...

Sprawa wyglada nastepujaco:
-ktos zaczyna krytykowac prace modow czy tez w jakis sposob stwierdzac ze malo/nic nie robia... robi sie z tego dosc nie przyjemna sprawa, ktora konczy sie ostem... urazony kuba oswiadcza ze w dupie ma tego osta, na co slyszy ze moderator/moderatorzy maja go "w chuju". Po wymianie zdan dostaje bana...

czy to jest wporzadku?

Oczywiscie rozumie ze obrazanie innych osob nie jest wporzadku, jednak:

(fallen wybacz...)

Wezmy przyklad takie fallena, ktorego z cala odpowiedzialnoscia moge nazwac Dr. House... ma olbrzymia wiedze, jednak ilu uzytkownikow slyszalo od niego "do roboty korva leniu patentowy...". Moze to i sposob motywacji jednak dosc obrazliwy.

Sam ostatnio nazwalem chlopaka "bez mozgiem" gdyz zamiast zdjecia wstawil swoj brzuch narysowany w paincie (!!!).

Czy nie zostalibysmy/ a przynajmniej ja zbanowany gdy takie slowa padly by do moda?

Pakierek ban (spinka z modami), lovelas ban (spinka z modami), kubakorona ban (spinka z modami) gdybym tylko byl ambitniejszy napewno znalazl bym wiecej takich osob. Sa to wartosciowi dosc niepokorni chlopacy, ktorzy bardzo duzo wnosili do forum.

Nie zrozumcie mnie zle, niechce odwieszenia banow (prawo nie dziala wstecz), jednak chce aby bany za potyczki slowne, albo byly kierowane do wszystkich albo nie byly brane pod uwage wogole (nawet do modow)

Aby zakonczyc optymistycznie, ciesze sie ze w tych naprawde waznych dzialach jak dieta, saa czy zdrowie, pracuja dojzali i odpowiedni co do stanowiska ludzie, ktorzy nie maja problemow z otoczeniem sie respctem... i bez wlazenia w dupe, bo ani nie znam takiego mosci dinozaura, ani go zapewne nigdy nie poznam, wiec nie musze jakos specjalnie zabiegac o jego przyjazn. Ja oceniam prace...

Powtarzam no offens, jedynie wieksza (samo)kontrola...

Zrozumie jezeli dostane osta, jednak prosze o nie zamykanie tematu i o jak najwieksza ilosc komentarzy, moze uda wam sie wyprowadzic mnie z ewentualnego blendu...