Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Jak zrobić suchą mase??

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Dąguś
    Dołączył
    28-03-06
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Jak zrobić suchą mase??

    Cześć jestem tu nowy a wiec moze głupie pytanie ale prosze o odpowiedzi... (szczere :wink: ) a wiec chodzi mi o to ze moj znajomy waży 77kg przy wzroscie 175cm ma on 18 lat i ma (jak on to mowi dość dużo tłuszczu) a wiec chciałby on to spalić i wyglądać dość dobrze a wiec zeby nie musiał sie wstydzić rozebrac na plaży. :mrgreen: No i takie pytanie czy dzieki koksom moze on spalić tą tkanke tłuszczową lub zamienić ją na mięsnie... czy może on nabrac dzieki nim troche mięsnia?? :> Chce on tylko dobrze wyglądac.Słyszał on ze niektórzy robili cykl mety i wszystko było tak jak sobie zaplanowali(spalili tłuszcz i zyskali suchą mase mięsniową). Prosze was o odpowiedz i jak najwiecej mozliwych szczegołow poniewarz ja nie obracam sie w kręgu dopingu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Jako tako niema wielkiej wagi więc to zatłuszczenie nie jest chyba aż tak wielkie,

    są środki które pomagają w spaleniu tkanki tłuszczowej i pomagają w budowie suchej masy mięśniowej ale nie dla począdkujących.

    Metka wogłule nie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej ale jest najczęściej stosowanym środkie u począdkujących i przy odpowiedniej diecie daje dobre efekty.


    Na spalanie tkanki tłuszczowej jest odpowiednia dieta i aeroby, choć nie twierdze że nie ma takich środków jak np. efedryna itd, choć dobre są też srodki thermo ale to już dział suplementy.


    Pozdrawiam :wink:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •