Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Bieganie + Interwały. ACT dla kobiet.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar magda86
    Dołączył
    05-01-09
    Skąd
    wrocław
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Bieganie + Interwały. ACT dla kobiet.

    Mam pytanie do jakiegoś znawcy ;) A mianowicie, czy poranne bieganie (na czczo) można połączyć z interwałami, powiedzmy wieczorem... To znaczy domyślam się, że można, bo kto mi zabroni:) Ale czy nie będzie to przesadą i czy nie przyniesie jakiś niepożądanych rezultatów??

    Aaa i korzystając z zaczętego wątku, zapytam jeszcze o cos:) Rzecz w tym, ze mam w planach zacząć sie wzmacniać, ponieważ mam ogólnie dobrą kondycje (bieganie, pływanie, step, cycling), lecz jestem bardzo słaba, tak wiec naczytałam się o tym treningu ACT (jako, że jestem kompletnym laikiem) i postanowiłam go wypróbować (mam nadzieje, ze nie ma przeciwwskazań dla kobiet??) i pytanie, czy mogę włączyć jakieś ćwiczenia modelujące biust? No i wlaśnie jakie to by mogly być?? Wiem, że na forum raczej jest wiecej mężczyzn, ale mięsnie to mięśnnie, tak wiec, pytam o ćwiczenia wzmaniające ogólnie te partie mięśni:):)

    W ogóle zastanawiam się czy, ktoś był by tak miły ;) żeby zaproponować mi taki treninng ACT bardziej "dla kobiet"...
    Wiadomo, ręce też chciałabym wzmocnic, ale tak na prawde, zależy mi bardziej na udach, pośladkach czy brzuchu...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Hiit z rana i lekkie bieganie przed spaniem na podkrecenie nocnego anabollizmu.tak robie i sa dobre efekty. trenowalas kiedys naczczo? kazde cwicznie ''na klate'' ,''modeluje'' biust. dla kobiet zawsze radze bardziej hantelki niz sztange. wyciskanie na lawce z dodatnim skosem/prostej/ze skosem ujemnym czy rozpietki lub przenoszenie sztangielki nad glowa.naprawde jedyna roznica w treningu kobiety a faceta to tylko wielkosc ciezaru. najwazniejsza jest odpowiednia dieta i samozaparcie a wymarzone efekty przyjda z czasem.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    hej,pamietaj że główna różnicą w treningach mężczyzn ikobiet jest to że mężczyźni modelują sylwetkę masą mięśniową a kobiety niejako rzeźbią w tłuszczu piersi o których wspominasz są zbudowane z tłuszczu mieśnie znajdują się pod nimi,więc jesli robisz interwały i ogólnie się odchudzasz to pamiętaj żeby nie schodzić bardzo nisko z poziomem tłuszczu w organiźmie bobedzie to poprostu nie estetycznie wyglądało
    jesli ci się przyda to tu masz link gdzie możesz znaleźć parę ciekawostek i gotowy plan z linkami do wszystkich cwiczen.
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?2...ht=#post319487
    pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •