Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 161

Temat: Real Madryt

  1. #1
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie Real Madryt

    Dyskusja na temat Realu Madryt.
    Zapraszam.


    Proszę o kulturalne wypowiedzi. Posty zawierające wulgaryzmy, lub obrażające innych uzytkowników, będą edytowane, bądź usuwane!!
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    Bardzo dobry pomysł.. osobiscie zapraszam wszystkich do kulturalnej dyskusji i prawdopodobnie najwiekszym dżihadzie na swiecie Real vs Barca:)

    Zaznaczam ze rozmawiam tylko z osobami potrafiacymi uargumentowac swoje zdanie i posiadajacymi umiejetnosc wyslowienia sie:)
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Marca pisze że Real będzie chciał zatrudnić Mourinho po zakończeniu sezonu. Po każdej porażce takie plotki będą się rozchodzić. Chociaż z drugiej strony jak Pellegrini nie zdobędzie mistrzostwa Hiszpanii albo LM to moim zdaniem zostanie zwolniony.
    Ostatnio edytowane przez tm7 ; 19-02-10 o 15:44
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    czytalem... tylko na moje ponownie zabieg marketingowy, niechce oczywiscie ujmowac Mourinho ale czy oni by nie mogli zatrudnic jakiegos dobrego mlodego trenera i dac mu sezon lub dwa na probe aby poprowadzil real, tylko kolejnego showmana sprowadzac? Odnosze wrazenie ze nawet gdyby byl ktos dobry i mlody to oni woleli by zatrudnic kogos slabego i znanego... zupelnie inaczej niz barca... PEPE mial zostac trenerem tylko i wylacznie na chwilke, spekulowalo sie duzo jaki MEGA trener mogl by przyjsc do barcy, a pepe zagral jeden mecz, drugi trzeci, zaczol wygrywac i zostal... taki cos sie ceni:) Mourinho pewnie dostanie zlotego maybaha itd. zagra sezon nic lub prawie nic nie zdobedzie, odejdzie obrazony a real ponownie cala wine zrzuci na trenera i stwierdzi ze jak przyjdzie ten to nabank juz cos zdobeda:) i tak wkolo:)
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    no zobaczymy co to będzie, ja chciałbym zobaczyć tam Mourinho, na co go stać tak naprawdę, bo Inter w lidze włoskiej nie ma teraz aż tak dużej konkurencji a w LM od dawna się nie liczą, ciekawe jak z Chelsea teraz mu pójdzie
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Lubiłem Real za czasów Anelki i ogólnie te starsze lata
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Zbanowany Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany
    Avatar marcinfaq
    Dołączył
    18-02-10
    Postów
    64
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    a piętka Redondo i zagranie do Raula w meczu z ManU, miodzio;)
    Tutaj fajna kompilacja o Raulu http://www.youtube.com/watch?v=l--ONAywWeE i jego bramka na 3:0 z Valencia ( od ok. 2:47 ) no i ten komentarz do bramki, coś pięknego. i kompilacja nt. całej drużyny http://www.youtube.com/watch?v=ZpEkBd4p9YY najlepsza akcja jaką widziałem od 2:19. Jeszcze gole Raula przeciwko barcelonie http://www.youtube.com/watch?v=m_Ss6FC5Wlc
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Zbanowany Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany
    Avatar marcinfaq
    Dołączył
    18-02-10
    Postów
    64
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Sukcesów nie będę pisał, bo jest ich od groma, zainteresowanych odsyłam do Wikipedii.
    Ostatnio edytowane przez marcinfaq ; 19-02-10 o 21:01
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar klocur
    Dołączył
    04-01-09
    Skąd
    Krakó(W) / Bydgoszcz
    Wiek
    35
    Postów
    567
    SOG
    143
    Otrzymał : 120 SOGi w 88 postach

    Domyślnie

    mnie natomiast irytuje polityka realu - transferowa i klubowa. duzo by mozna pisac o kupowaniu wszystkich ktorych sie da za zbyt duze pieniadze, zadluzanie klubu, sadzanie tych zawodnikow na lawce (przez co sie marnuja) a trenera zwalnia sie po 2-3 porazkach... tam nie moga zrozumiec ze sukcesu nie da sie kupic, a nawet jesli to trzeba troche poczekac az druzyna stworzy kolektyw i zacznie osiagac sukcesy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar zapytajnik
    Dołączył
    21-07-06
    Skąd
    Oborniki- DbL
    Postów
    541
    SOG
    90
    Otrzymał : 32 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    osobiscie jestem za Barcelona...W Realu odpycha mnie troche to ze kupuja kazdego kto jest na topie i w efekcie maja kilknastu mega gwiazdorow ktorzy w efekcie siedza na lawie( nie wszyscy rzecz jasna). Mysle ze mlodzi zawodnicy jak np Benzema nie powinni przechodzic do Realu ponieważ jakby to powiedziec moga zniszczyc sobie kariere...Karim byl swietny w lidze francuskiej, zdoywal mnostwo bramek i byl ulubiencem kibicow. W Realu, gdy przeszedl zaczal grac w pierwszym skladzie natomiast gdy nie wyjdzie mu kilka meczy to zaczenie siadac na lawce rezerwowych i pewnie niedlugo opusci Real... A jezeli chodzi o Barce to gra tam wielu wychowankow, zawodnicy ktorych wychaczyli skaucimalo znani ale majacy wielki talent i mozliwosc rozwoju.
    Przychylam sie tez do zdania poprzednika ze w kilka tygodni czy miesiecy nie mozna stworzyc druzyny ktora bedzie wygrywala z kazdym, na to potrzebny jest czas....
    Barca rulez:)
    po dlugej przerwie wracamy do cwiczen;d ACT...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •