Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 161

Temat: Real Madryt

  1. #31
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar zapytajnik
    Dołączył
    21-07-06
    Skąd
    Oborniki- DbL
    Postów
    541
    SOG
    90
    Otrzymał : 32 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    tam rzada pieniadze;p mysla ze wszystko mozna kupic;p
    po dlugej przerwie wracamy do cwiczen;d ACT...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Zbanowany Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany
    Avatar marcinfaq
    Dołączył
    18-02-10
    Postów
    64
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    bo piłkarzy można kupić i nie pisać, że piłkarze w Realu lecą na kasę bo najlepszym przykładem że tak nie jest, jest Kaka, za którego MC oferował o wiele więcej niż Real, a mimo to Kaka wybrał Real:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #33
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar zapytajnik
    Dołączył
    21-07-06
    Skąd
    Oborniki- DbL
    Postów
    541
    SOG
    90
    Otrzymał : 32 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    ja nie powiedzialem ze pilkarze leca na kase...jesli chodzi o to wielu chce tam grac bo to wielki klub. ja mialem na mysli to ze wlasciele klubu i jego zarzad moze miec wszystko bo maja pieniadze...
    p.s. Nasz Jurus Dudek wybral tylko pieniadze i siedzenie na lawce w wielkim Reaulu zamiast sobie zagrac w jakims innym, nieco gorszym klubie...ale to juz jego i tylko jego sprawa;p

    MArcinfaq, ja nie chce Ci udowodnic ze Real jest taki czy owaki, ja poprostu pisze co mysle o tym...ja widze Real jako klub ktory wielu osoba zmarnowal kariere( a jesli nie zmarnowal calej kariery to na pewno nie jeden wielki pilkarz zaluje ze tam przeszedl) i ktory mysli ze pieniadze zalatwiaja wszystko...Podobnie bylo z Chelsea ktorej tez nie lubie ale to troche inna bajka( nie tak perfidna;p)
    Ostatnio edytowane przez zapytajnik ; 26-02-10 o 18:13
    po dlugej przerwie wracamy do cwiczen;d ACT...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #34
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Chelsea to całkiem inna sytuacja oni robili transfery z głową, Real w lidzie angielskiej byłby w środku tabeli ;)
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #35
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar zapytajnik
    Dołączył
    21-07-06
    Skąd
    Oborniki- DbL
    Postów
    541
    SOG
    90
    Otrzymał : 32 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    zgadzam sie:) jesli chodzi o Chelsea to zupelnie co innego...Tam poprostu pieniadze pozwolily kupic lepszych pilkarzy i stworzyc druzyne ktora bedzie sie liczyla w europie...
    po dlugej przerwie wracamy do cwiczen;d ACT...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #36
    Zbanowany Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany
    Avatar marcinfaq
    Dołączył
    18-02-10
    Postów
    64
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    taaaa, a wy wszystko wiecie lepiej... skoro wy "wiecie" takie rzeczy to nie dziwne, że agenci zawodników i sami zawodnicy nie wiedzą, że się rzekomo "zmarnują"? śmiejecie się z Dudka, on to co miał osiągnąć to osiągnął, sami nawet 0.01% nie osiągniecie tego co on. ciekawe czy wy pracujecie gdzieś gdzie trzeba się narobić przez 12 godzin za 500zł czy gdzieś gdzie dają pieniądze za nic nie robienie... i takie wasze gadanie, a Barcelona to pewnie w lidze brazylijskiej nie utrzymałaby się nawet w pierwszej lidze...
    Hala Madrid :)
    Ostatnio edytowane przez marcinfaq ; 26-02-10 o 19:25
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #37
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    marcinfaq wyluzuj, prawda jest taka, że czegoś im brakuje, gwiazdorski skład, dobre zaplecze szkoleniowe, duże fundusze, a i tak mają trudności ze zdobyciem ligi Hiszpańskiej, w pucharach od dłuższego czasu brakuje sukcesów.

    A to że Barcelona nie utrzymałaby się w Brazylijskiej lidze to bym się nie zgodził.

    I czemu porównujesz sferę celebrytów z krajową ??
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #38
    Zbanowany Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany
    Avatar marcinfaq
    Dołączył
    18-02-10
    Postów
    64
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ale z tym stwierdzeniem to miałem na myśli, że tak samo oni wiedzą, że Real byłby w połowie tabeli w Anglii, jak ja wiem, że tamci by się nie utrzymali.
    a co Ty chcesz od ich gry? 59 strzelonych bramek ( najlepiej w lidze ) i tylko 17 straconych. po jednym meczu w Lyonie mówisz, że czegoś im brakuje?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #39
    Doświadczony Osiągnięcia:
    5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar grochos
    Dołączył
    16-01-09
    Skąd
    e-gym
    Wiek
    37
    Postów
    824
    SOG
    224
    Otrzymał : 147 SOGi w 112 postach

    Domyślnie

    po meczu z Barca, po meczu z Lyonem, po meczu z druzyna w pucharze ktorej nazwy nie umie wymowic... jestes troszke psycho fanem (no offens), ale kazdy z nas potrafi dostrzec jakies wady swojej druzyny, tudziez miejsca gdzie mogla by sie druzyna poprawic...

    a z tym ze pilkarze ida do realu, to tak samo jak z kupnem maybaha - wiesz ze jest cholernie drogi, ze sie psuje i mozesz byc narazony na kradziez, ale kupujesz go bo to szczyt mazen.

    i czemu czepiasz sie finansow? nawet nie masz pojecia ile % ludzi ma wybitny talent do czegos z czego mogli by zrobic miliony - aktorstwo, sport, muzyka itd. jednak te talenty w wiekszosci nigdy nie sa odkryte lub nie masz mozliwosci ich poglebiania i szlifowania. Taki Dudek to niewatpliwe szczesciarz, gdyz nie dosc ze odkryl swoj talent to jeszcze mial szanse go szlifowac (mogl w wieku 14 lat wpasc z dzieckiem i isc do fabryki tyrac za 500zl). Wiec kwestia finansow poprostu jest co najmniej nie smaczna...
    pij piwo, jedz chipsy nie rob nic, a nawet nie zorientujesz sie kiedy bedziesz juz tak daleko ze mnie nie dogonisz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #40
    Zbanowany Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany
    Avatar marcinfaq
    Dołączył
    18-02-10
    Postów
    64
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    to nie ja poruszyłem kwestie pieniędzy, tylko Ci "których drużyny" nie stać na kupno nowych zawodników. no jak dotąd wymieniłeś trzy porażki - czy to dużo? jak ta cała barcelona przegra to jest gadka, że nawet mistrz musi kiedyś przegrać itp, ale jak już Real przegra, to nie da się kupić drużyny, zmarnowali im talenty i dlatego przegrali, grają piach, nic im nie wychodzi...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •