Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Jak się zabrać...

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kami
    Dołączył
    29-03-06
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Jak się zabrać...

    Potrzebuje porady. Wiem już ze podobne tematy już były...(czytałem je, ale to nic nie dało). Chcę spróbować cykl z dubolem-100 (2ml/200mg)... i nie wiem czy wziąć coś razem z nim? Głównie mi chodzi o siłe i masę. Do tej pory stosowałem metanabol w odstępach na cykle z odrzywkami. Moje wymiary są w profilu. na ławce wyciskam 107kg. przysiad 120kg. Co do tego dubolu to jak się go powinno brać? ile razy w tygodniu trzeba się kłuć? strzał na tydzień styknie? z czym najlepiej go brać (jakiś testosteron)? czy jest to dobre rozwiązanie? do cyklu mam jeszcze HMB, Kreatynę, Dibencozide, i witaminy a białko to podstawa! boję się o rozstępy... przy ćwiczeniach na biceps mięśnie nie mają już miejsca. Mam nadzieję ze wystarczy informacji. Dzięki z góry.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar jondeca
    Dołączył
    28-03-06
    Postów
    195
    SOG
    0
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    do dubolu mysle niezbedny bedzie tesc:P
    mysle ze 100mg co 2dni i z jedna oma\sustanon powinny spokojnie wystarczyc:)
    kup z 10amp dubolu i paczke omy\5sustanonu
    do tego z 24 clomitu i bedzie cacy!!


    PS.w sportingu to mozesz do kuracji tylko białko dokupowac ewentualnie ACL i takie ale zamast marnowac na dibencosa lepiej zato dobry odblok sobie zrobic:)
    !!! [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] !!!
    OPISY TABELE CENY
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Po pierwsze wiek


    Dubol - nandrolon o krótkim estrze musi być podawany minimum co 3 dni a nawet 2 najlepiej z testosteronem , jakim? zależy na ile planujesz cykl, przy twojej wadze i biorąc pod uwagę to że brałeś tylko metanabol to dubolu 50mg co dwa dni powinno starczyć, jeśli do tego zastosujesz testosteron propionat cykl może trwać 6 tygodni jeśli omke to minimum 8.,
    Możesz dołożyć metanabol .

    Ja to tak widze:

    1-7 tyg dubol 50 mg (EOD)
    1-7 tyg propionat 50mg (EOD)
    1-4 tyg metanabol 20mg (ED)

    Nie jest to cykl na wielką mase lepiej jak byś zastosował nandrolon o długim estrze np. Deca Durabolin i do tego omka lub test.prolo. i mete na start i cykl ok. 10 tygodni.

    Jeśli chodzi o te twoje dodatki KREATYNA itp. to zostaw je sobie po cykly w trakcie cyklu odpowiednia dieta TO PODSTAWA :!:

    Oczywiście nie zapominaj o odblokowaniu :wink:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •