Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: dietka do oceny

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar matacz
    Dołączył
    21-06-06
    Skąd
    z Poznania
    Postów
    25
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie dietka do oceny

    Dzienny plan posiłków:

    Posiłek 1 - 8.00 Jajecznica z 3 całych jajek i 4 białek jaj, 2 precle lub 100g płatków ryżowych z pokrojonym bananem.

    Posiłek 2 - 11.00 170g piersi indyczej, 1 plaster chudego sera, 2 duże krajzerki lub 85g makaronu i 1/2 filiżanki sosu pomidorowego, 2 łyżki stołowe beztłuszczowego majonezu i/lub musztardy, 1 jabłko lub 2 beztłuszczowe ciasteczka.

    Posiłek 3 - 14.00 170g piersi kurzej, 2i 1/4 filiżanki ryżu, 1 filiżanka kukurydzy z zielonym groszkiem, 1/4 filiżanki ketchupu.

    Posiłek 4 - 17.00 1 napój zastępujący posiłek (24g węglowodanów i 36g białka) zmieszany z 340ml chudego mleka, 4 beztłuszczowe ciasteczka.

    Posiłek 5 - 20.00 170g steku, 1,5 filiżanki ryżu lub 85g makaronu lub 280g ziemniaków, 1/2 filiżanki sosu pomidorowego lub 1 filiżanka warzyw.

    A do tego może jakas odrzywka np. jakis gainer albo hmb?? Prosze o odpowiedz czy ta dieta jest dlamnie dobra dodam ze mam 16lat 185cm wzrostu i waże jakies 65kg. Prosze mi napisac jakie odrzywki brac.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Scott
    Dołączył
    10-01-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    183
    SOG
    7
    Otrzymał : 12 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    hehe a dasz rade codiennie o 11 jesc tego indyka?:p tj piers indycza? tka mnie to tylko zastanawia bo wiedze ze masz 16 lat to chyba sie uczysz, nie wnikam - czysta ciekawosc. Dieta calkiem oki, ale trzeba mobilizacji i wytrwania zeby sumiennie sie jej trzymac bo jest "trudna" jak ja to mowie, mowie tak z tej racji ze nie zawsze o okreslonej porze nie zjesz tego co musisz np, bo sie skonczy albo cos w tym stylu, ciut za duzo skladnikow jak na jeden posilek - przemysl. a co do odzywki to napisz przedewszystkim ile cwiczysz, bo na start jedynie jakiegos gainerka no i jak by Ci sie udalo utrzymac te diete i jakis udany planik to ROSNIESZ chlopcze :cool: chyba ze masz wiecej doswiadczenia, to mozesz brac cos wiecej, jednak jedno mnie zastanawia... bo nie wiem na co sie nastawiles, wnioskuje ze nie zabardzo wiesz "do czego jest" gainer lub hmb, bo to jakby dwa inne swiaty, gainer to przedewszystkim uzupelnienie Twojej diety, czyli bardziej to jest na mase. natomiast HMB chroni bialko przed pewnym procesem (zapomnialem jak sie to nazywa :P) spalania bialka, czyli jak robisz rzezbe i sie pocisz HMB zmniejsza szanse na spalenie bialka, co za tym idzie nie tracisz tyle potencjalnego miesnia podczas wypacania sie. poczytaj jeszcze o tym i przemysl sprawe. pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar lukasz_g
    Dołączył
    28-01-07
    Postów
    31
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ten 4 posilek cos marny. Ta jajecznice zostawil bym na noc.

    a 3ci posilek co to jest? 1/4 filizanki ryzu? to bedzie.. 20g?


    to nie dieta na mase skoryguj ja
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Scott
    Dołączył
    10-01-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    183
    SOG
    7
    Otrzymał : 12 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    napisz jeszcze ile cwiczysz :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar matacz
    Dołączył
    21-06-06
    Skąd
    z Poznania
    Postów
    25
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    trenowałem 2 miechy i teraz jakoś przestałem i od 3miesięcy nie trenuje poza treningiem domowym( ale to sa pompki przysiaday, itd) . Ale teraz zaczynam na nowo treningi i będe cwiczyl 3 razy w tygodniu... Jezeli ta dieta niejest na mase to prosze o poprawki w tej diecie i prosze mi napisac jak mozna co mam brac do szkoły.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Scott
    Dołączył
    10-01-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    183
    SOG
    7
    Otrzymał : 12 SOGi w 12 postach

    Domyślnie

    jezeli cwiczyles tylko dwa miechy plus 3 przerwy to zdecydowanie odradzam suplementacje, ewentualnie gainer ktory jest odrzywka. a co do diety to hmm... ja robie poprostu tak ze jem regularnie i mniej wiecej tyle samo (nie ze niedojadam tlyko jem do 85% sytosci) i dwa razy dziennie (poza regularnymi posilkami) zapodaje sobie jakas mieszanke. ukladam to sobie wg zapotrzebowania i w ciagu caleg dnia wciagam: 1,5l mleka 3,2-2,0% tł 180-200g odtłuszczonego mleka w prochu (jest dziesieciokrotnie bogatsze w bialko i jest tam duzo mniej tłuszczu) 5 łyzek rodzynek(100g) i jak mam czas lub to wogole w domu to roebka ryzu białego(100g), a najczesciej to wyglada tak:
    przed treningiem- 750 mleka | 100 mleko w prochu
    po treningu- 750 mleka | 100 mleka w proch. | gotowany ryz z rodzynkami (100g +100g)
    i daje mi to 130g białka/51g tłuszczu | 325g węgla podczas gdy zapotrzebowanie wynosci 170/63/347 wiec reszta i ponadto znajduje sie w normalnych posilkach w ciagu dnia, niedlugo zmniejsze dawki bo to co teraz mam to prawie na styk z zapotrzebowanie a przeciez jem jeszcze normalne posilki, wiec mam czasem nadmiar a co za duzo to nie... wiadomo :]
    ps. czasem zamiast ryzu lykne se z 0,5l maslanki truskawkowej :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar matacz
    Dołączył
    21-06-06
    Skąd
    z Poznania
    Postów
    25
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wilekie dzieki! Z tym mlekiem to moze byc dobry pomysł spróbuje tak zrobic przez 2 miechy jak to nieposkutkuje to ja juz sam niewiem co mam zrobic zeby przybrac na masie...
    Czy jak bede sie do tego stosował co napisał Scott to czy po tych dwóch miechach przybiore troche na masie ?? Bo moim celem jest przytyc przez 6 miesięcy jakies 15 kg. Czy to jest mozliwe po stosowaniu "diety" Scott-a?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •