Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Nowy z paroma pytaniami

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Mary_thc
    Dołączył
    09-02-10
    Postów
    13
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Nowy z paroma pytaniami

    Witam!

    Na poczatku witam wszystkich poniewaz jestem nowy, zarowno na forum jak i w tym sporcie. Zamierzam sie troche wziac za siebie. Jednak jestem kompletnie zielony w tym wszystkich, po przeczytaniu paru postow na roznych forach, wydaje mi sie ze wiem jeszcze mniej :D Wszystko mi sie miesza i nie za bardzo wiem jak sie do tego zabrac. Wiec na poczatku... na silke jestem w stanie chodzic 3-4 razy w tygodniu. Zalezy mi na.. hmm jak to wyjasnic, nie chce wygladac jak pudzian, tylko bardziej jak typowy... hmm zolnierz.. :D tzn byc silnym i poprostu zeby bylo widac ze cwicze :D Biegam 5 razy w tygodniu po 4km, od wrzesnia mam zamiar chodzic na krav mage. Mam 20lat, wzrost- 182, waga- 73Kkg (duzo schudlem wlasnie dzieki bieganiu, jednak nie do konca mnie to cieszy). Chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob najlepiej cwiczyc w moim przypadku, tym bardziej ze pomimo ze chce kontynuowac bieganie chcialbym troche nabrac na masie, poniewaz wydaje mi sie ze jestem troche za lekki, mimo ze moze tego po mnie nei widac. Brac jakies sumplementy\odzywki juz od poczatku?

    Mam rowniez takie pytanko, to ze alkohol nie jest wskazany podczas treningow to wiem, jednak jak jest z maryska, nie mam na mysli kwestii ze mnie rozleniwi itp. tylko jak bedzie wplywala na moja budowe ciala, "gryzie" sie z jakimis odzywkami? W sumie juz nie pale, jednak w wakacje jade do holandii do pracy i tam rowniez chce cwiczyc, a wiadomo jak tam jest.. ;d

    Prosilbym o wyrozumialosc, z powodu braku czasu nie jestem w stanie przekopac polowy forum i skompletowaniu calej wiedzy, a licze ze znajdzie sie ktos ogarniety w tym temacie i chetny do pomocy, mlodemu z zapalem :D

    Pozdro!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Młody
    Dołączył
    07-07-07
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    34
    Postów
    486
    SOG
    60
    Otrzymał : 67 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    3-4 razy w tygodniu siłownia starczy zupenie ! No myslę że tego biegania to za dużo jak chcesz budować masę mieśniową 2-3 razy w tygodniu po 30min wystarczy zupełnie aerobów. Pamiętaj mieśnie nie rosną gdy je ćwiczysz ale jak odpoczywają. Do tego 80% sukcesu to dieta. Zadaj konkretne pytania to będzie można bardziej się rozwiną bo nie wiem co mam napisać
    Władcy Północy Lechia Gdańsk
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Tadel
    Dołączył
    27-06-09
    Skąd
    Lublin/Hrubieszów
    Postów
    559
    SOG
    22
    Otrzymał : 129 SOGi w 88 postach

    Domyślnie

    Łap art z treningiem i dietką dla Ciebie http://www.e-gym.pl/showthread.php?2...deo-opis-wicze
    trening obwodowy ACT +video opis ćwiczeń -->> http://www.e-gym.pl/showthread.php?25578-Trening-obwodowy-dla-osob-z-0-sta%BFem-%28ACT%29-video-opis-%E6wicze%F1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik Tadel otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Mary_thc (04-03-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •