Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: Moje bicepsy!!!

  1. #21
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar zizu
    Dołączył
    25-03-06
    Postów
    419
    SOG
    0
    Otrzymał : 140 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    5s w jednym cwiczeniu to przesada
    Moja prozba do Was moi drodzy, piszczcie pytania na forum a nie na pw i maila :-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar benton
    Dołączył
    28-03-06
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    43
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    jak 5s to dużo??? ja osatnio robie 8s x 12p na stojąco ze sztangą + 3 młotek + 3 o kolano + 2 na wykonczenie i jest si!!
    shake it
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    jak 5s to dużo??? ja osatnio robie 8s x 12p na stojąco ze sztangą + 3 młotek + 3 o kolano + 2 na wykonczenie i jest si!!
    5s w jednym cwiczeniu to przesada
    zizu napisal ze w jednym cwiczeniu a nie łącznie ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar benton
    Dołączył
    28-03-06
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    43
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    wiem o co chodziło ZIZU, dlatego napisałem że mam 8s a reszte dodałem tylko od tak...
    shake it
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Matrixs88
    Dołączył
    06-04-06
    Skąd
    Zebrzydowice
    Postów
    58
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Polecam Ci takie pomocne "sztuczki". Zastosuj metodę treningową polegającą na wykonaniu serii z zmniejszanym obciążeniem - na treningu po rozgrzewce załóż na gryf sztangi obciążenie takie jakie zawsze używasz do unoszenia przedramion ze sztangą. Po pierwszej serii zredukuj ciężar sztangi i bez odpoczynku wykonaj drugą serię. Po drugiej serii odpocznij ok 2-3 minut i powtórz taki "zabieg" dwa razy. Ja po tych ćwiczeniach kończę trening bicepsów bo nie potrafię podnieść sztangielki 5kg! Kolejną sztuczką są tzw. powtórzenia częściowe w formie superserii. Należy przygotować sztangę z jaką wykonamy ok 20 potwórzeń po czym rozpoczynemy serię wykonując 5 powtórzeń w pełnym zakresie ruchu. Pięć kolejnych powtórzeń wykonujemy od pozycji wyjściowej do momentu gdy przedramiona będą równoległe do podłogi. Po wykonaniu piątego powtórzenia wykonujemy kolejnych 5 powtórzeń od momentu gdy przedramiona są równoległe do podłogi aż do momentu pełnego skurczu bicepsów. Serię kończymy pięcioma powtórzeniami w pełnym zakresie ruchu. Zgodnie z tym, co mówią doświadczeni kulturyści bicepsy należy trenować raz na tyudzień. Powodzenia
    Jeśli uważasz, że mój post Ci pomógł to dodaj mi punkta klikając "Pomógł". Dziękuje pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Należy przygotować sztangę z jaką wykonamy ok 20 potwórzeń po czym rozpoczynemy serię wykonując 5 powtórzeń w pełnym zakresie ruchu. Pięć kolejnych powtórzeń wykonujemy od pozycji wyjściowej do momentu gdy przedramiona będą równoległe do podłogi. Po wykonaniu piątego powtórzenia wykonujemy kolejnych 5 powtórzeń od momentu gdy przedramiona są równoległe do podłogi aż do momentu pełnego skurczu bicepsów. Serię kończymy pięcioma powtórzeniami w pełnym zakresie ruchu. Zgodnie z tym, co mówią doświadczeni kulturyści bicepsy należy trenować raz na tyudzień. Powodzenia
    lub bardzo podobnym cwiczeniem ktore warto raz na jakis czas zastosowac aby zszokowac miesnie jest 21 sztanga a wiec zakladasz odpowiedni ciezar abys dal rade nim zrobic i robisz uginanie ramion : najpierw od dolu do polowy 7 razy, pozniej od polowy do maxymalnego skurczu bicepsa 7 razy a na koniec 7 pelnych ruchow... taka jedne serie raz na miesiac na koniec treningu mozesz sobie walnac ...
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar benton
    Dołączył
    28-03-06
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    43
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Zauważyłem że duza ilość powtórzeń wpływa na twardość mięśni, od ostatnich 2 tygodni kiedy stosuje duża ilość powtórzeń w seriach na bica..stwierdzam że poszło mi 0,5cm i bicki są twardsze.
    shake it
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •