Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Goliath + Matrix

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Mlody933
    Dołączył
    12-12-09
    Skąd
    PL
    Postów
    27
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Goliath + Matrix

    Witam . Zakupiłem 5,5 kg gainera Goliath, oraz 1 kg białka Matrix 2.0 . Mam kilka pytań odnośnie tych odżywek.
    Czy owe połączenie jest dobre ? Jestem nastawiony typowo na masówke.
    O jakich porach najlepiej brać te odżywki?
    Czy można mieszać obie odżywki razem i spożywać równocześnie? Goliath zalecany jest 2-3 razy dziennie po 1 miarce , tak samo Matrix.
    Dokonałem trafnego wyboru ? Może ktoś z was miał do czynienia z tymi odżywkami i podzieli się swoimi spostrzeżeniami :) W sklepie rozmawiałem z sprzedawcą, polecił mi właśnie te preparaty, ale widać że nie chciał zedrzeć ze mnie kasy. Chciałem kupić nawet coś droższego lecz koleś nakierunkował mnie właśnie na te odżywki, jest dietetykiem, sam ćwiczy itp.
    Ale chcę poznać opinie szanownej braci na forum ;)

    Dodam że mam dietę, może nie jest rewelacyjna ale do najgorszych nie należy, a i utrzymać mi jest ją łatwiej niż jakieś inne hardkorowe diety. Trenuję co drugi dzień. Bic razem z Plecami, Klata z tricem, barki i kaptury z nogami. Brzuch na razie zostawiam w spokoju.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar know1126
    Dołączył
    08-03-09
    Skąd
    Stalowa Wola
    Postów
    611
    SOG
    140
    Otrzymał : 85 SOGi w 75 postach

    Domyślnie

    skoro masz diete jakąs tam w miare choc to tymi odzywkami uzupelniaj braki poszczegolnych skladnikow tylko. kiedy? kiedy chcesz , kiedy Ci wygodnie, bialko o kazdej porze (na noc z oliwą np), gainera na noc niet. wybór czy dobry? pisza tu ze syntraks cos oszukiwal na skladzie produktow, ja od siebie powiem ze tez mialem ten zestew bo w promocji byl taniej, na probe wzialem , smakowo na pewno rewelacja, goliath... mniam, jak wafelki jakies, matrix tez pycha... wiec jak mowie, braki w diecie, o odpowiednich porach.
    edit: a czy mieszac? po co mieszac, w golicie jest sporo bialka , po co psuc smak... ablo to albo to zaleznie od potrzeby.
    Musze ćwiczyć... w końcu będę silny...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Młody
    Dołączył
    07-07-07
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    34
    Postów
    486
    SOG
    60
    Otrzymał : 67 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Ludzie psioczyli na tym forum na syntraxa ale jak już mówiłem dla mnie to firma z wyższej półki i polecam ją na mnie odżyweczki bardzo ładnie działały. Gainer odrazu po treningu, białko na noc + braki w diecie
    Władcy Północy Lechia Gdańsk
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar grzechu-82
    Dołączył
    11-06-08
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    41
    Postów
    227
    SOG
    4
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Szamałem syntraxa smak super (ciacho z kremem :), ale podobno robili wyjebki typu dawanie białka pszenicznego zamiast WPC czy izolatu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •