Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Nowa, zielona i pełna obaw, pytań z pewnym planem ale...

  1. #21
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Guga Fruga
    Dołączył
    03-02-10
    Skąd
    Obecnie stacjonuje w Warszawie
    Wiek
    46
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Narg jade z koksem jak to wszystko ogarne :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Guga Fruga otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    D3 (08-02-10)

  3. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Guga Fruga
    Dołączył
    03-02-10
    Skąd
    Obecnie stacjonuje w Warszawie
    Wiek
    46
    Postów
    10
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie I co teraz?

    Dinazaur siedze i jakby mnie ktoś rąbnął w głowę. Chcesz powiedzieć, że te podskoki i te pierdoły które wykonuje w pocie czoła to do bani? Nic? Kompletnie nic? Sama juz nie wiem co mam robić a czego nie. Wiesz może, ja nie chce wygladac jak Twoja lisica na początek (spokojnie nie wszystko na ra z:) ) ale stopniowo spadac na wadze. "Trening na silowni robi i aerobowy na 70%hr max " - brzmi bardzo profesjonalnie ale co się za tym kryje? Wiesz ja wchodze na siłownie i raczej nie bardzo moge liczyć na pomoć obsługi siłowni bo mam wrażenie, że na niej skacze się przewaznie wokół właśnie takich lisić jak Twoja Dinozaur. Panie z brzuszkiem są niewidzialne :) Jak się tak łazi przez 6 miesięcy to można czasem poobserwować pewne śmieszne zachowania. Ale to inny temat.

    Przyznam się, że jakiś rok temu postanowiłam chodzić na fitness i na siłownie ale niestety na siłowni pan z szerokimi plecami bardzo potraktował mnie cyklicznie i postanowiłam sama przerzucić na rowerek i tak złaziłam do siłowni po godzinie fitnesu i jezdziłam na rowerku z małym obiążeniem. Nie miałam żadnej diety, nie brałam suplemantów i udało się schudnąć 9 kg w trzy miesiące a mkoże cztery. Problem był jednak ze stawami, zaczęły mnie bolec nawet przy schodzeniu ze schodów i przestałam chodzić.

    Poprosiłąm o pomoc kogoś kto zajmuje się układaniem diet może naczne od tego. Przyznam, że już się zgubiłam.

    A i mam jedną małą obserwacje po 3 tygodniu ćwiczeń. Mam wrażenie, że lekko przybrałam. Jakbym delikatnie napuchła. Dziwne. Spodziewałam się może nieśmiało jakis 1 kg w dół, ale skąd małe zaskoczenie. Ciekawostka.

    Brakuje mi takiej stabilności w głowie i przeświadczeniu, że to co robię jest dobre i nie jest to oszukiwanie samej siebie. Na razie chodze na ten dziadostki Dinozaur fitnes :) i jak bede miała opracowaną dietę to pomyślę nad tą siłownią choć bronie się przed nią jak diabli.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #23
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Słuchaj się dinozaura, chłop ma łeb na karku w tych sprawach, a zanim się obejrzysz to będziesz mieć tarkę a nie fałdy tłuszczu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •