Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Trening z podklejonych splitow.

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    zdenerwowales mnie wiec nic Ci nie powiem hehe
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar odesp
    Dołączył
    17-01-10
    Postów
    87
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    bardzo smieszne ty zapewne masz plan a ja tylko diete, suple i brak dobrego planu! Mysle teraz nad FBW ale nei wiem. Prosze luknij http://www.e-gym.pl/showthread.php?p...d=1#post313794 . Na sam dol
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar pimols
    Dołączył
    31-10-07
    Skąd
    Rybnik
    Wiek
    33
    Postów
    966
    SOG
    28
    Otrzymał : 89 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Ty masz za to aktywnosc...
    Tyle podiweszonych tematow,przykladow,opcja szukaj a chcesz komus cos wytykac.
    :>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar odesp
    Dołączył
    17-01-10
    Postów
    87
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wlasnie ze caly czas czytam i teraz nei wiem czy cwiczyc mase splitem (ktorym) czy fbw (ktorym) czy to jest takie trudne pytanie dla osob ktore zajmuja sie latami cwiczen? KAZDY KIEDYS ZACZYNAL!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar odesp
    Dołączył
    17-01-10
    Postów
    87
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Liczylem ze na tym forum ktos mi pomoze. Jakim planem cwiczyc??? Odechciewa sie cwiczenia jesli zamaist miec juz plan z wasza pomoca i czytac jak poprawine iwykonywac cwiczenia caly dzien trzeba sie prosic o pomoc....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    ja FBW nie cwiczylem... lubie splity, lubie sobie kombinowac w cwiczeniach i dlatego cwicze takim schematem. ja radze split i ten ktory Ci dalem elo
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar odesp
    Dołączył
    17-01-10
    Postów
    87
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Napisz mi skad masz ten split, cwiczyles nim? jakie byly efekty? ta klada "dóra\dół" tzn ze mam robic gore i poten wyciskanie glowa w dol czy np tlyko gore jesli mi odpowiada? Odpowiedz mi na te pytania
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar szycha77
    Dołączył
    17-07-09
    Skąd
    stolica
    Postów
    874
    SOG
    54
    Otrzymał : 85 SOGi w 78 postach

    Domyślnie

    Robisz górę lub dół. Sam wybierasz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Lecisz tym FBW:

    Przysiady ze sztangą na barkach: nogi ; siady do skrzyni/lawki ( box squats ) - 6x5 pierwsza seria to 50% maksa ostatnia to 85% z progresja w kazdej serii przez 3 tygodnie. 4 i 5 tydzien 4x4 klasyczne siady trojbojowe 'na zaliczenie' tj uda przynajmniej rownolegle do podlogi. pierwsza seria 65% maksa ostatnia 90%. 6 tydzien robisz tak; 2x8 na 60% maksa, 2x4 na 80%, 2x2 na 90%, 2x1 na 95% .


    Wstępne zmęczenie mięśni: rozpiętki na płaskiej ławce + wyciskanie sztangi leżąc na płaskiej ławce: klatka ; tutaj wstepne zmeczenie miesni ( przed cwiczeniem szybko rozpietki 1x15 i odrazy bez przerwy cwiczenie glowne; wl ) wl z zatrzymaniem na klatce na 2 sek na komende.4x8 przez 4 tygodnie . pierwsza seria 40% ostatnia 80%. 5 i 6 tydzien 5x3 pierwsza seria 30% ostatnia 95%.

    Dzień dobry: plecy; good morning 3x10 zaczynasz w 1 tygodniu na zluzowanych ciezarach, w ostatnim konczysz na srednich - nie szalej z ciezarem tutaj. wprawdze jest to po czesci cwiczenie rehabilitacyjne ale do pewniej granicy.

    Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia wioslowanie w opadzie; 3x8 nachwyt przez 3 tygodnie pierwsza seria 70% ostatnia 90%. 4,5,6 tydzien wioslo podchwyt 3x10. pierwsza seria 85% ostatnia 99% - w ost serii stosujesz rest pause.


    Push Press http://www.youtube.com/watch?v=xLcntfkyXbM

    barki; push press 12,8,6 progres w kazdej serii przez 3 tyg. po 3 tyg 6,8,10 regres.

    Uginanie ramion ze sztangą stojąc biceps; uginanie ze sztanga x8 lekko w serii laczonej z 1x4 ciezko . 2 razy taka seria laczona.

    Pompki na poręczach triceps; pompki na poreczach 2s do maxa lub pompki w podporze tylem jeseli nie masz poreczy tez 2s do maxa



    b.

    nogi - nic

    klatka ; wyciskanie hantlami skos gora 3x12 przez 3 tygodnie staly ciezar kazda seria na 80% maksa. 4,5 tydz 3x8 progres w serii pierwsza 60% ostatnia 85%. 6 tydz 4x3 - pierwsza seria na 80% ostatnia na 95%.

    plecy ; podciaganie na drazku szerokim nachwytem 2s do maxa.

    martwy ciąg mc ; 1 tydz 3x12 na 50%, 2 i 3 5x5 pierwsza na 40% ostania na 70%. 4 i 5 4x4 pierwsza na 60% ostatnia na 85%. 6 tydz 3x3 pierwsza na 88%, druga na 93% ostatnia na 98%. oczywiscie w mc nie wliczam do serii rozgrzewki ktora zawsze wykonujesz.

    barki; high pulls z ziemi http://www.youtube.com/watch?v=UFznMk35- tylko, że wykonujesz z ziemi EQ&feature=related 3x 15 przez 4 tyg progres w seriach, 2x10 przez 5 tydz pierwsza seria 50% durga 80%. 6 tydz 3x8 70-80-90%.

    biceps; uginanie młotkowo 1x 15 leciutko w serii laczonej z 1x6 ciezko. 2 serie laczone.

    triceps; wyciskanie wasko. ruch konczysz na 10 cm ponad klatka, rece maksymalnie przy ciele prowadzisz w zadnym wypadku lokcie nie ida na zewnatrz. przez 4 tyg 2x 10 60 i 80 %. 5 i 6 tydz 2x 6 85 i 95 %.

    Jak czegoś nie wiesz to poszukaj tutaj:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] albo www.youtube.com
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar odesp
    Dołączył
    17-01-10
    Postów
    87
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Narg wielkie dzieki za odpowiedz zanim jeszcze poczytam od FBW i zapoznam sie dokladnie z tymi cwiczeniami mysle ze nie bedzie zle jesli ten tydzien porobie split ktory podal mi kolega w drugiej odpowiedzi w tym temacie? Mysle ze przy okazji tego splitu troche obudze miesnie i poznam swoje maxy. Czy moglbys mi jeszcze napisac skad wziales to FBW ?:__) Wielkie dzieki za odpowiedz
    Ostatnio edytowane przez odesp ; 01-02-10 o 15:22
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •