Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Proszę pomoc przy wyborze raduktora-cena nie jest ważna.

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar carbon
    Dołączył
    06-03-09
    Postów
    42
    SOG
    9
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    no tak ale skoro jestes juz po ciazy i tak malo jesz wiec powinnas chudnac a nie chudniesz czyli dostarczasz wiecej kalorii niz wydatkujesz , niestety nie ma innej metody niz obciecie kalorii , mozesz zjesc i 6 posilkow ale jesli one przekrocza twoje zapotrzebowanie ti i tak utyjesz , proponuje ci diete 1200-1500 kalorii plus 4 razy w tygodniu musisz poswiecic te 40min na cwiczenia , sniadanie ma byc pelnowartosciowe z weglowodanami zlozonymi typu ciemny chleb , platki owsiane , ogranicz radykalnie weglowodany ( ponizej 100g na dzien) obiad mieso z durza iloscia warzyw , kolacja zielona cherbata plus ew jakies warzywko , czy kawaleczek np piersi z kurczaka , lub 2plasterki chudej szynki , wszystko ma sie miescic w 1200-1500kalorii

    Ja tak robie gdy jestem na redukcji znaczy gdy potrzebuje zrzucic troche tluszczu i jakos to dziala z tym ze u mnie moze byc 2tys kcal bo ciwicze na silce a u ciebie max 1500kalorii na dzien

    pij duzo wody mineralnej , zielonej herbaty(lub kup w tabletkach ) , polecam tonalin cla (pomaga walczyc z fatem ), 2-3g witaminy c , cynk , magnez


    co do termogenikow (tych niby spalaczy ) pamietaj ze maja one w jednej porcji czesto 200 g kofeiny , (jedna kawa ma moze 30 ) wiec moze po tym cie troche telepac a jesli masz nadcisnienie to moze to sie jeszcze gorzej skonczyc

    Tak wiec troche samozaparcia i niestety zarcie na bok ( wiesz te spiewki ze ja nic nie jem a tyje ,mam slaby metabolizm , albo poprzez ciaze itp wyszly juz troche z mody i nikt tak zabardzo w nie wierzy ) To jest tylko czysta matematyka im wiecej zjesz tym musisz wiecej spalic poste , a i nieszukaj diety cud i wymowek bo takich nie ma , kazdy ci powie ze musisz zmienic styl zycia jesli chcesz byc szczuplejsza ale przedewszystkim zdrowa

    No to startuj od dzisiaj nie od poniedzialku i wytrwalosci zycze
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar ola12411
    Dołączył
    29-01-10
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no właśnie zmierzam do zmiany stylu życia,mam nadzieje że jakoś to pojdzie.

    a powiedzcie mi czy tabletki antykoncepcyjne mają jakiś wpływ na diete i odchudzanie??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pusia
    Dołączył
    31-07-09
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    983
    SOG
    559
    Otrzymał : 196 SOGi w 124 postach

    Domyślnie

    Taki, ze tezsze dziewczyny mowia ze od nich sie tyje :) to jest szukanie dziury w calym.


    Witaminy, duzo wody, 5-7posilkow dziennie, wiecej surowek niz czegokolwiek inneo(optycznie chociazby wyglada na wiecej) - odstaw chleb po sniadaniu itd. Drob + ryby jako glowne mieso.
    Sosy, slodycze i cale to gowno out.


    Dziecko masz na spacery moglabys chodzic dlugie - z pozytkiem dla dziecka i Ciebie.


    Sprzetu nie masz mozlwiosci zakupu ale masz schodu w domu - moznaby 20min dziennie na nich pochodzic na czczo zawsze sie spali troche.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał ola12411 Zobacz post

    a powiedzcie mi czy tabletki antykoncepcyjne mają jakiś wpływ na diete i odchudzanie??
    maja i to duzo.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar ola12411
    Dołączył
    29-01-10
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Właśnie wszystkie znajme jak przytyją mówią ze od tabletek,i właściwie wydawało mi sie dobrym wytłumaczeniem.
    Ja od roku jestem na tabletkach,może je odstawić??
    Schodów niestety nie mam.
    Ostatnio edytowane przez ola12411 ; 30-01-10 o 19:28
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar ola12411
    Dołączył
    29-01-10
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    mam problem bo nie lubie dosc duzej ilosci produktow,ktore praktycznie sa w kazdej diecie,wiec chyba bede jesc codziennie to samo.

    sniadanie
    bułka pełnoziarnista z margaryną, 2 plasterki polędwicy z indyka
    II sniadanie
    serek homogeniyowany
    obiad
    piersi kurczaka lub ryby duszone na oliwie z warzywami i do tego 1/2 szklanki ryżu na sypko lub makaronu,surowka
    podwieczorek
    jablko lub wafle ryzowe dietetyczne
    kolacja
    ciemne pieczywo z pomidorem lub poledwic
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Lordunio
    Dołączył
    13-01-08
    Skąd
    Kraków
    Postów
    497
    SOG
    147
    Otrzymał : 73 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał ola12411 Zobacz post
    mam problem bo nie lubie dosc duzej ilosci produktow,ktore praktycznie sa w kazdej diecie,wiec chyba bede jesc codziennie to samo.

    sniadanie
    bułka pełnoziarnista z margaryną, 2 plasterki polędwicy z indyka
    II sniadanie
    serek homogeniyowany
    obiad
    piersi kurczaka lub ryby duszone na oliwie z warzywami i do tego 1/2 szklanki ryżu na sypko lub makaronu,surowka
    podwieczorek
    jablko lub wafle ryzowe dietetyczne
    kolacja
    ciemne pieczywo z pomidorem lub poledwic
    Zapotrzebowanie liczyłaś? Zapewne nie.
    Zastanawiałbym się, czy tą dietą nie zwolnisz sobie metabolizmu.
    Nie ma nic za darmo, musisz ułożyć dietkę ale nie taką straszną jak ta mi się wydaje. Policz swoje zapotrzebowanie i odejmij od tego nie za dużo, nie za mało kcal. Pij rano szczególnie na czczo i do posiłków soki z cytryny, czy grapefruitów (sama wyciśnij) - wspomagają metabolizm. 1g błonnika na KMC. Musisz znaleźć czas aby przynajmniej trzy dni w tygodniu poćwiczyć, ja bym próbował tego, bo dużo czasu nie zajmuje:
    @Trening Wydolnościowy------------------------------------------------
    Tak zwany HIIT(ang. High Intensity Interval Training). Jest to forma strategii treningu fizycznego
    polegająca na przeplataniu krótkich okresów bardzo intensywnego wysiłju z krótkimi okresami umiarkowanego wysiłku. Typowy czas trwania
    całego treningu HIIT wynosi od kilkunastu do dwudziestu minut. Zwykle nie przekracza jednak 25 minut.
    Czyli generalnie dla przykładu: 30s truchtu, 10s sprintu, czy 40s truchtu, 20s sprintu.

    HIIT jest ostatnio bardzo popularny nie tylko wśród sportowców z powodu swojego działania na spalanie tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak dlatego że po treningu wzrasta
    EPOC, czyli potreningowa zwiększona konsumbcja tlenu. Na chłopski rozum: zwiększa się metabolizm, i utrzymuje się tak nawet przez 16 godzin, co w porównaniu z aerobami daje większe
    efekty w spalaniu tkanki, przy jednoczesnie mniejszym wydatku energii i skróceniu czasu treningu.

    Badania na grupie średnio wytrenowanych ludzi wykazały średnio 100% wzrost wydolności trenowej po 6 treningach HIIT na przestrzeni 2 tygodni.

    Przykładowy plan wydolnościowi:
    1 Tydzień: 4 4 4 30t 10s
    2 Tydzień: 4 4 4 35t 15s
    3 Tydzień: 5 5 5 35t 15s
    4 Tydzień: 5 5 5 35t 20s
    5 Tydzień: 6 6 6 40t 20s
    6 Tydzień: 6 6 6 40t 25s
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •