Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: ektomorfik

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar MASA
    Dołączył
    27-03-06
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie ektomorfik

    Tak ZIZU mash rację raczej na 100 % jestem ektomorfikiem nie wiem czy to jest takei dobrze jak Ty to uwarzash no ale :P
    Mowiles zebym zamieścił tu swoja diete a Ty ja lekko skorygujesh jesli to bedzie konieczne otoz postanowilem nie tworzyc nic samemu i skorzystac z jednej z Twoich porad a mianowicie z tej( sa w niej male zapytania) :

    Dieta na mase dla 64-65 kg from zizu
    7:00
    mleko 250 ml
    płatki owsiane 90gr <--- czy takie sniadanko to nei za malo??
    10:35
    Twarog 120g
    szynka indycza 15gr
    pieczywo razowe 200gr
    pomidor,cebula,papryka-dla smaku
    13:30
    4 jajka
    Chleb zytni pelnoziarnisty 150g
    16:00 posiłek przed treningowy
    Ryz 100g
    Piers z kurczaka
    oliwa z oliwek ok. 10ml <--- i to takze chcialbym ewentualnie zamienic
    17:30-18:30
    Trening
    18:30
    45g Carbo,bądź kakao.sok <-- co to jest CARBO ??
    19:10
    Makaron razowy 100gr
    jogurt 150gr
    serek wiejski 200gr
    22:00
    Tunczyk w wodzie 80g <-- to chcialbym zamienić na inna rybke tylko nie wiem jaką?
    Slonecznik 30g

    Chyba ze bedziesh tak dobry i ułozysh coścalkiem nowego specjalnie dla mnie choc ten jest spox przynajmniej tak mi sie zdaje:P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar zizu
    Dołączył
    25-03-06
    Postów
    419
    SOG
    0
    Otrzymał : 140 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał MASA
    płatki owsiane 90gr <--- czy takie sniadanko to nei za malo??
    no fakt, jestes ektomorfikiem dlatego dodal bym tutaj jeszcze jakis tluszczyk zdrowy,i sera bialego z 50 gr wystraczy :)
    Cytat Napisał MASA
    45g Carbo,bądź kakao.sok
    nic innego jak gainer :)

    jutro bede w domu chyba to Ci rozpisze nowa,bo jestes ektomorfikiem i pasowalo by wiecej wegli w twojej diecie,ale jak nie rozpisze to tutaj sobie dodaj po pare gramow do kazdego posilku i zobaczysz w tydzien jak to bedzie szlo jak za ciezko bedzie sie jesc no to zmiejszysz ilosc wegli w diecie
    narazie poczekaj :)
    pozdro
    Moja prozba do Was moi drodzy, piszczcie pytania na forum a nie na pw i maila :-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar MASA
    Dołączył
    27-03-06
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    No widze ze nie rozpisałeś mi diety :sad: no ale coz jakoś sobie poradze sam ale mam jeshcze kilka pytań moze smieshnych no ale coż jakoś mnie nurtują i chcialbym uzyskać na nie odpowiedz :cool:
    Co z uzywaniem produkt&#243;w typu mushtarda ,"keczup", majonez itp. A także s&#243;l, pieprz i inne ostre przyprawy tak jak papryka ostra?!
    Jak to jest z tym cukrem ??CZy budując mase powinienem całkowicie pozbyć sie tego cukru czy jakos go ograniczyc czy zastapić?Konkretnie chodzi mi tu o słodycze :mrgreen: !!
    I co z serem z&#243;łtym ??
    Z gory dzieki za odpowiedz:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar zizu
    Dołączył
    25-03-06
    Postów
    419
    SOG
    0
    Otrzymał : 140 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    ja bym unikal :),ale na smak mozesz sobie dodac do posilku, w koncu jestes ektomorfik wiec sie nie obtluscisz :)

    sol pieprz, dzialaja niegatywnie na gospodarke wodna i cere :) unikac.do jajecznicy soli mozna wsypac a tak to raczej do niczego juz

    ser zolty, mozessz sobie pozwolic w pierwszej polowie dnia, ale nie za duzo :) zalezy tez jak masz rozpisana diete :)

    trzeba jesc cukry zlozone pochodzenia z kaszy ryzu,makaronu.ziemniakow ( chodz ziemniaki nie sa zabardzo polecane, ja jednak dal bym je chodziaz raz w tygodniu)
    a unikac curkow porstych pochodzacyk z cukierkow,ciastek,ciast,poczakow,batnow.czekolad itp
    Moja prozba do Was moi drodzy, piszczcie pytania na forum a nie na pw i maila :-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •