Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72

Temat: Przemiana w Wilka

  1. #21
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar wujek.maciek
    Dołączył
    15-10-09
    Skąd
    R-rz, C-k on Sh-n, K-ce
    Wiek
    42
    Postów
    876
    SOG
    0
    Otrzymał : 288 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pazur Zobacz post
    ALE i tu macie prawo zjechać mnie jak łysą kobyłę , poszedłem na imprezę i wypiłem 5 kieliszków wódki i 2 piwa No i zjadłem trochę bigosu .
    nic ci nie bedzie, od takiej ilosci etanolu jeszcze nikt sie nie "popsul". a bigos tez nie jest az taki zly. raz na jakis czas mozna, a nawet trzeba.

    Cytat Napisał Pazur Zobacz post
    Co do spalaczy , to jest kwestia ambicji i dumy. Kiedy schudłem ludzie pytali mnie co brałem , że tak schudłem . Śmiałem im się w twarz i mówiłem , że naku*wiałem dzień i noc na rowerze treningowym , że biegałem o 6 rano przed zajęciami o pustym żołądku , że zatopiłem koryto na wiadro a wiadro na posiłki wielkości pięści . Wyraz i twarzy jest wtedy naprawdę bezecny
    szacun! ale to dosyc czesto sie zdarza, ze ludzie nie wierza... nawet mi i uparcie twierdza, ze tak pieknego ciala bez koksu zbudowac sie nie da


    Cytat Napisał Pazur Zobacz post
    czasem zastanawiam się jak to możliwe , że przy wzroście 181cm i wadze 130 kg i przy codziennym spożywaniu paczki chipsów i czegoś słodkiego , nie miałem żadnej choroby i żadnych większych problemów zdrowotnych . Dzięki ci Boże
    sobie dziekuj, nie bogu... po prostu jestes twardzielem i opamietales sie w pore

    btw. dalej uparcie twierdze, ze powinienes zaczac trening silowo-masowy. przy takiej determinacji beda z ciebie ludzie

    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Russel
    Dołączył
    23-02-09
    Postów
    790
    SOG
    45
    Otrzymał : 458 SOGi w 253 postach

    Domyślnie

    dietka troche do poprawy jak wyrobisz sobie dobrze przezwyczajenia bedziesz szedl do przodu dużo zrzuciłeź ale ja bym i tak krecił aero 3x po 30 min po trningu i ciezko tyrał na silce
    jakieś suple bierzesz, b nie chce mi sie czytac calego wątku?
    Mr.O
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    dieta do poprawy
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Pazur
    Dołączył
    20-01-10
    Postów
    17
    SOG
    0
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Ok kolejny dzień do przodu !
    Stało się coś co w sumie musiało się stać kiedy założyłem relacje na forum kulturystycznym ... Byłem na siłowni.

    Choć nie ma jeszcze konkretnego planu siłowni , nie było kręcenia się w kółko .
    Pod czujnym okiem ( chwał mu za to i cześć ) Micka ( tak to ta sama kuchnia )wykonałem ćwiczenia ogólno rozwojowe , ciężary były małe , chodziło o technikę i stawy stawy jeszcze raz stawy ! Wszystkie ćwiczenia wykonałem w trzech seriach po 12 powtórzeń .

    1 Przysiady na suwnicy shmita 35 kg ( podobno zrobiłem to porwaną techniką)
    2. Martwy ciąg tu maiłem po 15 kg na stronę , pobiłem parę powtórzeń ogólnie chodziło o technikę tak średnio mi to wyszło ale nie ma się co zniechęcać !
    3.Wyciskanie sztangi leżąc po 10 kg na stronę ostanie powtórzenie było ciężkie to tylko pokazuje jak siłownia jest mi potrzebna .
    4 .UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC robiłem pustą sztangą chyba 20 kg .
    5 .Triceps ściąganie linki w wyciągu , 15 a później 10 kg
    6.UNOSZENIE NÓG W PODPORZE w ostatnich powtórzeniach bardzo nisko podnosiłem te nogi :p

    No i tak to było , już nie długo będę patrzył na te wyniki i się z nich śmiał

    A co z jedzonkiem ? Pisaliście , że dieta do poprawy a to znaczy , że nie była całkowicie do dupy . Dziś był śmieszny dzień ehh te koła , poprawy .

    Śniadanie : 2 kanapki z szynką bez masła ( fuu) ale z serkiem toionym - nie sapałem u siebie nie za bardzo miałem wybór , pieczywo białe ( fuu , tu już nawet nie chodzi o dietetykę ale smak !)

    2śniadanie : Owsianka

    Obiad , ehh miałem zawirowanie z poprawą koła i właśnie wtedy kiedy miałem wsunąć pełnowartościowy posiłek musiałem iść , więc żeby nie je*ć z głodu wsunąłem z 40 g nerkowców a do 21 rozpracowałem pozostałe 60 g Później zjadłem 100g ryżu i trzy ehhh pierogi z mięsem .

    Przekąska jedna kanapka z szynką i serkiem "twój smak " na razowcu

    Kolacja , od razu po siłce wsunąłem kromkę razowca z miodem a jakieś 40 min później 4 naleśniory z dżemem własnej roboty , w sumie nie mam pojęcia czy ciasto do naleśników jest ok czy nie , dżem raczej nie bardzo . Kurde w sumie węgle na wieczór ....

    Fajny dzień !!! Uwielbiam kiedy wychodzą mi żyły !
    Gdy nie masz drogi, to jest to droga. Gdy nie masz ograniczeń, to jest to ograniczenie. (Bruce Lee)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Czwarte ćwiczenie to oczywiście podchwyt na biceps,a ostatnie to poręcze (dolne partie brzucha)niedługo ogarnie się z nazwami,uczeń pojętny więc niedługo będzie wielkim chamem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar bulitto
    Dołączył
    02-12-08
    Skąd
    wawa
    Wiek
    37
    Postów
    233
    SOG
    2
    Otrzymał : 32 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    jak tej diety nie ogarnie to nie bedzie, weź sie za niego bo narazie słaby mentor z Ciebie micku
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    sam mu nie będę wpychał żarcia do gęby pojedźcie mu troche to sie weźmie za siebie ja narazie mogę sie nim opiekowac na siłowni tam mam pełną władzę
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Jak chcesz zyskać na sile to z takim żarciem będziesz dźwigał max 50kg na klatę. Tak jak już wspomniał arus22 zajrzyj do działu dieta i to koniecznie!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar wujek.maciek
    Dołączył
    15-10-09
    Skąd
    R-rz, C-k on Sh-n, K-ce
    Wiek
    42
    Postów
    876
    SOG
    0
    Otrzymał : 288 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    arus ma racje, bez diety to bedzie tak:

    wilk.jpg

    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik wujek.maciek otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Russel (23-01-10)

  11. #30
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Pazur
    Dołączył
    20-01-10
    Postów
    17
    SOG
    0
    Otrzymał : 4 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Hej ja to miło dostać opierdol !
    Właśnie dlatego cieszę się , że założyłem tą relacje . Kiedy przednio trzymałem dietę odżywiałem się w taki sposób , schudłem więc myślałem , że jest ok . Teraz widzie ile jeszcze muszę pracy w to wszystko włożyć , w pełni to akceptuje .

    Dziś czekają mnie biegi interwałowe mam zakwasy na łykach , no ale to żadna wymówka jakoś to się rozbiega . Hej jak już o nogach mowa podobno to mój atut i trochę pracy i będzie zajb*ście . No wrzucę foto to sami później ocenicie.


    No i właśnie dostałem info : następnym razem na siłowni - duże ciężary , brzmi groźnie !
    Gdy nie masz drogi, to jest to droga. Gdy nie masz ograniczeń, to jest to ograniczenie. (Bruce Lee)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •