Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Czy przy stackach przedtreningowych te¿ nale¿y piæ 4-5 l wody?

  1. #11
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Bart3miasto
    Do³±czy³
    15-01-10
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    ..ok ,dziêki info na temat zapotrzebowania na wodê. Co do boostera przedtreningowego do brania go ...przed treningiem ;),wszystko by³oby jasne gdyby nie to ,¿e na opakowaniu (w tym przypadku Kreaplex z Uniwersala) jest napisane "in non-working days take one scoop between meals"albo jako¶ bardzo podobnie,nie mam opakowania przed sob±.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Do³±czy³
    09-10-08
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzyma³ : 906 SOGi w 560 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ MolderDist Zobacz post
    ale to nie ma nic wspolnego z suplementami, bierzesz kreatyne i nagle 2 l wiecej trzeba piæ - bzdura

    to co jak nie bierzesz suplementów to mo¿esz pic 1 l, a jak bierzesz to ju¿ nie?
    to czy bierzesz kreatyne czy inne suple nie ma tu wiele do rzeczy, a sam fakt ze æwiczysz, organizm potrzebuje wody wiec zmuszac sie trzeba jak ktos pije ma³o. 1litr to dla siedz±æego 24h na dupie za ma³o na d³u¿sz± mete. a przypomina sie zawsze o tym ludziom bior±cym kreatyne bo ona troche wody zatrzymuje, dodatkowo treningi i wody moze byæ ma³o a organim Ciê od razu o tym nie poinformuje.

    zreszta tak jak jeszcze Wujek maciek napisa³, nawet art o tym jest ale upieraj sie przy swoim i pij 0,5l\ed
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , staj± siê z czasem przyjemniejsze i ³agodniejsze , najsurowszy za¶ sposób ¿ycia mo¿e staæ siê przyzwyczajeniem , a przez to przyjemno¶ci±."
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #13
    Moderator #Od¿ywki i Suplementy Doradca Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Do³±czy³
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzyma³ : 297 SOGi w 185 postach

    Domy¶lnie

    Przestan pisaæ g³upoty i czytaj ze zrozumieniem. Gdzie pisa³em, ¿eby piæ 0,5l/ed? Nigdzie.

    Sam pije du¿o wody i doskonale wiem do czego potrzebna.

    A staram siê wyprostowaæ t± g³upote co ¿e¶ napisa³

    Cytat Napisa³ Sosna91 Zobacz post
    co do picia wody to jak szamiesz co kolwiek z supli to piæ trza du¿o ¿eby nery filtrowaæ. G³upie witaminki z olimpu wez na noc nie pijac duzo wcze¶niej i ma³o przepijajaæ je to rano przy sikaniu zobaczysz jakie siki kolorowe.
    Jak siê nie bierze suple to ju¿ wody piæ nie trzeba w takich ilosciach? i co maja suple do "zapychania" nerek?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #14
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Do³±czy³
    09-10-08
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzyma³ : 906 SOGi w 560 postach

    Domy¶lnie

    nie rozumiesz nadal, to pewnie po tej mecie ;]

    nie bior±c ¿adnych supli i æwicz±c na sucho jak to mówi± w przerwie miêdzy nimi mo¿na jak to Fallen pisa³ kiedys odwalaæ czeski film tzn mo¿na pozwoliæ sobie na pewne nie doci±gniecia. piæ wode trzeba ale jak kto¶ bêdzie pi³ troche mneij przez jaki¶ czas nic sie nie stanie, a je¶li ju¿ wydajesz kase na co¶ to warto wykorzystac to w 100% i wszystko co mo¿e mieæ wp³yw na dzia³anie suplementu staraæ sie spe³niæ, witaminki z olimpu nie wliczam do tego to by³ tylko przyk³ad.
    czy to leki czy suplementy wiele trafia do nerek bo jak wiesz aminokwasy czy witaminy g³ównie C i ogólnie cz±steczki o masie cz±steczkowej mniejszej od masy albuminy tam trafiaj± dok³adnie w torebce Bowmana filtruje siê p³yn zwany moczem pierwotnym, sk³adem zbli¿ony osocza krwi wiec im wiêcej p³ynów bêdze pi³ tym szkodliwe substancje które nie zosta³y strawione szybciej opuszcz± organizm i nie bed± zalegaæ w organizmie.


    znalaz³em równie¿ post który napisa³ Dino i tez uzy³ s³owa p³ukania nerek z którym ty sie nie zgadzasz
    http://www.e-gym.pl/showpost.php?p=308284&postcount=3
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , staj± siê z czasem przyjemniejsze i ³agodniejsze , najsurowszy za¶ sposób ¿ycia mo¿e staæ siê przyzwyczajeniem , a przez to przyjemno¶ci±."
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #15
    Moderator #Od¿ywki i Suplementy Doradca Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Do³±czy³
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzyma³ : 297 SOGi w 185 postach

    Domy¶lnie

    Rozumiem, ¿e Ty masz problemy po mecie? Bo ja tego nie tyka³em.

    Nie wiem co ty tam siê rozpisujesz.

    Napisa³e¶ babola to powinine¶ sie poprawiæ a nie wymigiwaæ.

    To czy popijesz witaminy ³ykiem wody, czy szklank± nie bêdzie mia³o znaczenia na przyswajalno¶c, jak to zasugerowa³e¶.

    Pozatym tak samo jak ze wszystkim tak i w piciu wody nale¿y znaæ odpowiedni± ilo¶æ, nadmiar rownie¿ nie jest wskazany, np. woda w nadmiarze mo¿e odwadniaæ, no ale przecie¿ Ty to wiesz.

    Tak¿e piæ trzeba odpowiedni± ilo¶æ "a nie jak najwiêcej".
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #16
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Do³±czy³
    09-10-08
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzyma³ : 906 SOGi w 560 postach

    Domy¶lnie

    "Rozumiem, ¿e Ty masz problemy po mecie? Bo ja tego nie tyka³em."
    no nie tyka³e¶ bo widzialem jak wygl±dasz wiec chyba dopiero zaczynasz przygode z si³k±.

    Nie wiem co ty tam siê rozpisujesz.
    k³ania sie brak wiedzy.

    Napisa³e¶ babola to powinine¶ sie poprawiæ a nie wymigiwaæ.
    nie pisz slangami, jakies babole. i nie wymiguje bo ja caly czas moja wypowiedz z przed strony popieram argumentami wy¿ej a Ty tego nie robisz.


    "
    Pozatym tak samo jak ze wszystkim tak i w piciu wody nale¿y znaæ odpowiedni± ilo¶æ, nadmiar rownie¿ nie jest wskazany, np. woda w nadmiarze mo¿e odwadniaæ, no ale przecie¿ Ty to wiesz.

    Tak¿e piæ trzeba odpowiedni± ilo¶æ "a nie jak najwiêcej". "
    brawo a czy autor postu pisal o tym ze nie moze ugasiæ pragnienia i pije po 10l?
    nie. ja tylko chce u¶wiadomiæ ze te 3-4l piæ trzeba a nie jak najwiecej bo to ró¿nica.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , staj± siê z czasem przyjemniejsze i ³agodniejsze , najsurowszy za¶ sposób ¿ycia mo¿e staæ siê przyzwyczajeniem , a przez to przyjemno¶ci±."
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #17
    Moderator #Od¿ywki i Suplementy Doradca Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Do³±czy³
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzyma³ : 297 SOGi w 185 postach

    Domy¶lnie

    Wiêc na konkretne zarzuty odpowiedaj konkretnie a nie wypisujesz poprostu wszystko co Ci tylko wpadnie do g³owy.

    Ciekawe jakimi argumenatmi popierasz swoj± ¶miechu wart± wypowied¼ jak jest to kompletna bzdura <¶miech>

    Cytat Napisa³ Sosna91 Zobacz post
    co do picia wody to jak szamiesz co kolwiek z supli to piæ trza du¿o ¿eby nery filtrowaæ. G³upie witaminki z olimpu wez na noc nie pijac duzo wcze¶niej i ma³o przepijajaæ je to rano przy sikaniu zobaczysz jakie siki kolorowe.
    Ca³y czas czytam i siê ¶mieje. No tak ale nie przyznasz siê, ¿e napisa³e¶ gówno i bêdziesz wymy¶la³ coraz to bardziej odbiegaj±ce od tematu wypowiedzi.

    ******

    Jak dla mnie wypowiedzi± odnosz±c± siê mojej sylwetki dowiod³e¶ tylko, ¿e brak Ci argumentów

    argumenty odnosz±ce siê do osoby s± ostatnimi w merytorycznej dyskusji

    U Ciebie wogole nie ma merytorycznej dyskusji tylko pyskówka z podwórka.
    A widzia³e¶ co najwy¿ej stare foty, które daleko odbiegaj± od rzeczywisto¶ci w tym momencie.

    Ale ogólnie patrz±c na Twoje fotki to ogarnia mnie ¶miech - sam patrz±c na stare fotki obra¿asz innych, a ja patrze na Twoje aktualne fotki i widze dno i my¶le, ¿e o¶mieszaj±c mnie, siebie o¶mieszasz do potêgi, by wygl±dasz przy mnie jak suchar.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #18
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Do³±czy³
    09-10-08
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzyma³ : 906 SOGi w 560 postach

    Domy¶lnie

    hah i znów piszesz post w którym nawet przez chwile nie potwierdzi³e¶ jako¶ tego co pisa³e¶ wcze¶niej, ca³y czas odnosisz sie do mojej wypowiedz któr± j± argumentowa³em a Ty tylko odnosisz sie do niej nie podaj±æ w³asnych, <smiech>

    Jak dla mnie wypowiedzi± odnosz±c± siê mojej sylwetki dowiod³e¶ tylko, ¿e brak Ci argumentów
    tak bardzo, rozgryzles mnie, po prostu swoja opinie wyda³em, moze i stare fotki bo z przed paru miesiecy ale przy tak niskim wzro¶cie by³e¶ suchar i jesli przez ten czas sie to zmieni³o bardzo w co nei wierze to ³adnie musiales co¶ wbijaæ ;]

    Ale ogólnie patrz±c na Twoje fotki to ogarnia mnie ¶miech - sam patrz±c na stare fotki obra¿asz innych, a ja patrze na Twoje aktualne fotki i widze dno i my¶le, ¿e o¶mieszaj±c mnie, siebie o¶mieszasz do potêgi, by wygl±dasz przy mnie jak suchar.
    ka¿dy ma prawo do opini wiec j± szanuje, bo nie obra¿asz mnie, tak samo gadanie o tym kto wiekszy jest smieszne ale fakt osmieszy³o mnie jak napisales ze wygladam przy Tobie jak suchar bo przy Twoim kar³owatym wzroscie jak masz ze 100kg to wygl±dasz jak klocek ;p oczywiscie wiem ze tak nie jest bo pare miesiêcy temu wa¿y³e¶ bardzo ma³o ale dobra nie wnikam w to juz.

    po prostu chodzi mi caly czas o tym ze Ty nie argumentujesz swoich wypowiedzi i s± czysto teoretyczne tu nawi±zuje te¿ do innych tematów. pzdr
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , staj± siê z czasem przyjemniejsze i ³agodniejsze , najsurowszy za¶ sposób ¿ycia mo¿e staæ siê przyzwyczajeniem , a przez to przyjemno¶ci±."
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #19
    Moderator #Od¿ywki i Suplementy Doradca Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Do³±czy³
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzyma³ : 297 SOGi w 185 postach

    Domy¶lnie

    Ale co ja mam argumentowaæ jak siê zgadzam przecie¿ z Tob±, ze trzeba piæ odpowiedni± ilo¶æ wody?

    Mówie, niezgadzam siê z Twoj± wypowiedz± dotycz±c± witamin i dlatego mówi³em, ¿eby¶ czyta³ ze zrozumieniem co pisze.

    Ok, nie ma co siê awanturowaæ dalej bo widze temat zszed³ na temat sylwetek co oznacza koniec dyskusji.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #20
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjêæOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Do³±czy³
    09-10-08
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzyma³ : 906 SOGi w 560 postach

    Domy¶lnie

    no i git.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , staj± siê z czasem przyjemniejsze i ³agodniejsze , najsurowszy za¶ sposób ¿ycia mo¿e staæ siê przyzwyczajeniem , a przez to przyjemno¶ci±."
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •