Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Czy przy stackach przedtreningowych też należy pić 4-5 l wody?

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Bart3miasto
    Dołączył
    15-01-10
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ..ok ,dzięki info na temat zapotrzebowania na wodę. Co do boostera przedtreningowego do brania go ...przed treningiem ;),wszystko byłoby jasne gdyby nie to ,że na opakowaniu (w tym przypadku Kreaplex z Uniwersala) jest napisane "in non-working days take one scoop between meals"albo jakoś bardzo podobnie,nie mam opakowania przed sobą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał MolderDist Zobacz post
    ale to nie ma nic wspolnego z suplementami, bierzesz kreatyne i nagle 2 l wiecej trzeba pić - bzdura

    to co jak nie bierzesz suplementów to możesz pic 1 l, a jak bierzesz to już nie?
    to czy bierzesz kreatyne czy inne suple nie ma tu wiele do rzeczy, a sam fakt ze ćwiczysz, organizm potrzebuje wody wiec zmuszac sie trzeba jak ktos pije mało. 1litr to dla siedząćego 24h na dupie za mało na dłuższą mete. a przypomina sie zawsze o tym ludziom biorącym kreatyne bo ona troche wody zatrzymuje, dodatkowo treningi i wody moze być mało a organim Cię od razu o tym nie poinformuje.

    zreszta tak jak jeszcze Wujek maciek napisał, nawet art o tym jest ale upieraj sie przy swoim i pij 0,5l\ed
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Przestan pisać głupoty i czytaj ze zrozumieniem. Gdzie pisałem, żeby pić 0,5l/ed? Nigdzie.

    Sam pije dużo wody i doskonale wiem do czego potrzebna.

    A staram się wyprostować tą głupote co żeś napisał

    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    co do picia wody to jak szamiesz co kolwiek z supli to pić trza dużo żeby nery filtrować. Głupie witaminki z olimpu wez na noc nie pijac duzo wcześniej i mało przepijajać je to rano przy sikaniu zobaczysz jakie siki kolorowe.
    Jak się nie bierze suple to już wody pić nie trzeba w takich ilosciach? i co maja suple do "zapychania" nerek?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    nie rozumiesz nadal, to pewnie po tej mecie ;]

    nie biorąc żadnych supli i ćwicząc na sucho jak to mówią w przerwie między nimi można jak to Fallen pisał kiedys odwalać czeski film tzn można pozwolić sobie na pewne nie dociągniecia. pić wode trzeba ale jak ktoś będzie pił troche mneij przez jakiś czas nic sie nie stanie, a jeśli już wydajesz kase na coś to warto wykorzystac to w 100% i wszystko co może mieć wpływ na działanie suplementu starać sie spełnić, witaminki z olimpu nie wliczam do tego to był tylko przykład.
    czy to leki czy suplementy wiele trafia do nerek bo jak wiesz aminokwasy czy witaminy głównie C i ogólnie cząsteczki o masie cząsteczkowej mniejszej od masy albuminy tam trafiają dokładnie w torebce Bowmana filtruje się płyn zwany moczem pierwotnym, składem zbliżony osocza krwi wiec im więcej płynów będze pił tym szkodliwe substancje które nie zostały strawione szybciej opuszczą organizm i nie bedą zalegać w organizmie.


    znalazłem również post który napisał Dino i tez uzył słowa płukania nerek z którym ty sie nie zgadzasz
    http://www.e-gym.pl/showpost.php?p=308284&postcount=3
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Rozumiem, że Ty masz problemy po mecie? Bo ja tego nie tykałem.

    Nie wiem co ty tam się rozpisujesz.

    Napisałeś babola to powinineś sie poprawić a nie wymigiwać.

    To czy popijesz witaminy łykiem wody, czy szklanką nie będzie miało znaczenia na przyswajalnośc, jak to zasugerowałeś.

    Pozatym tak samo jak ze wszystkim tak i w piciu wody należy znać odpowiednią ilość, nadmiar rownież nie jest wskazany, np. woda w nadmiarze może odwadniać, no ale przecież Ty to wiesz.

    Także pić trzeba odpowiednią ilość "a nie jak najwięcej".
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    "Rozumiem, że Ty masz problemy po mecie? Bo ja tego nie tykałem."
    no nie tykałeś bo widzialem jak wyglądasz wiec chyba dopiero zaczynasz przygode z siłką.

    Nie wiem co ty tam się rozpisujesz.
    kłania sie brak wiedzy.

    Napisałeś babola to powinineś sie poprawić a nie wymigiwać.
    nie pisz slangami, jakies babole. i nie wymiguje bo ja caly czas moja wypowiedz z przed strony popieram argumentami wyżej a Ty tego nie robisz.


    "
    Pozatym tak samo jak ze wszystkim tak i w piciu wody należy znać odpowiednią ilość, nadmiar rownież nie jest wskazany, np. woda w nadmiarze może odwadniać, no ale przecież Ty to wiesz.

    Także pić trzeba odpowiednią ilość "a nie jak najwięcej". "
    brawo a czy autor postu pisal o tym ze nie moze ugasić pragnienia i pije po 10l?
    nie. ja tylko chce uświadomić ze te 3-4l pić trzeba a nie jak najwiecej bo to różnica.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Więc na konkretne zarzuty odpowiedaj konkretnie a nie wypisujesz poprostu wszystko co Ci tylko wpadnie do głowy.

    Ciekawe jakimi argumenatmi popierasz swoją śmiechu wartą wypowiedź jak jest to kompletna bzdura <śmiech>

    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    co do picia wody to jak szamiesz co kolwiek z supli to pić trza dużo żeby nery filtrować. Głupie witaminki z olimpu wez na noc nie pijac duzo wcześniej i mało przepijajać je to rano przy sikaniu zobaczysz jakie siki kolorowe.
    Cały czas czytam i się śmieje. No tak ale nie przyznasz się, że napisałeś gówno i będziesz wymyślał coraz to bardziej odbiegające od tematu wypowiedzi.

    ******

    Jak dla mnie wypowiedzią odnoszącą się mojej sylwetki dowiodłeś tylko, że brak Ci argumentów

    argumenty odnoszące się do osoby są ostatnimi w merytorycznej dyskusji

    U Ciebie wogole nie ma merytorycznej dyskusji tylko pyskówka z podwórka.
    A widziałeś co najwyżej stare foty, które daleko odbiegają od rzeczywistości w tym momencie.

    Ale ogólnie patrząc na Twoje fotki to ogarnia mnie śmiech - sam patrząc na stare fotki obrażasz innych, a ja patrze na Twoje aktualne fotki i widze dno i myśle, że ośmieszając mnie, siebie ośmieszasz do potęgi, by wyglądasz przy mnie jak suchar.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    hah i znów piszesz post w którym nawet przez chwile nie potwierdziłeś jakoś tego co pisałeś wcześniej, cały czas odnosisz sie do mojej wypowiedz którą ją argumentowałem a Ty tylko odnosisz sie do niej nie podająć własnych, <smiech>

    Jak dla mnie wypowiedzią odnoszącą się mojej sylwetki dowiodłeś tylko, że brak Ci argumentów
    tak bardzo, rozgryzles mnie, po prostu swoja opinie wydałem, moze i stare fotki bo z przed paru miesiecy ale przy tak niskim wzroście byłeś suchar i jesli przez ten czas sie to zmieniło bardzo w co nei wierze to ładnie musiales coś wbijać ;]

    Ale ogólnie patrząc na Twoje fotki to ogarnia mnie śmiech - sam patrząc na stare fotki obrażasz innych, a ja patrze na Twoje aktualne fotki i widze dno i myśle, że ośmieszając mnie, siebie ośmieszasz do potęgi, by wyglądasz przy mnie jak suchar.
    każdy ma prawo do opini wiec ją szanuje, bo nie obrażasz mnie, tak samo gadanie o tym kto wiekszy jest smieszne ale fakt osmieszyło mnie jak napisales ze wygladam przy Tobie jak suchar bo przy Twoim karłowatym wzroscie jak masz ze 100kg to wyglądasz jak klocek ;p oczywiscie wiem ze tak nie jest bo pare miesięcy temu ważyłeś bardzo mało ale dobra nie wnikam w to juz.

    po prostu chodzi mi caly czas o tym ze Ty nie argumentujesz swoich wypowiedzi i są czysto teoretyczne tu nawiązuje też do innych tematów. pzdr
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Moderator #Odżywki i Suplementy Doradca Osiągnięcia:
    Tagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar MolderDist
    Dołączył
    24-03-09
    Postów
    1,991
    SOG
    52
    Otrzymał : 297 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    Ale co ja mam argumentować jak się zgadzam przecież z Tobą, ze trzeba pić odpowiednią ilość wody?

    Mówie, niezgadzam się z Twoją wypowiedzą dotyczącą witamin i dlatego mówiłem, żebyś czytał ze zrozumieniem co pisze.

    Ok, nie ma co się awanturować dalej bo widze temat zszedł na temat sylwetek co oznacza koniec dyskusji.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    no i git.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •