Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Nitrobolon 2 i XPand w jednym cyklu

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Kolo4444
    Dołączył
    18-01-10
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Nitrobolon 2 i XPand w jednym cyklu

    Witam

    1.Jakie jest Wasze zdanie odnośnie Nitrobolon`u 2 i Xpanda ( trochę się naczytałem i sam już ogłupiałem : P kiedyś jadłem XP i byłem z niego bardzo zadowolony , jednak było to prawie 9 miesięcy temu i kiedyś doszły mnie słuchy że po wypromowaniu XP stracił trochę na jakości )

    2.Czy zastosowanie Nitrobolon`u 2 i Xpanda w jednym cyklu to dobry pomysł ? ( wiem że oba te produkty to staki kreatynowe i do dobrego cyklu trzeba zakupić 2 opakowania , jednak ostatnio znalazłem w kilku miejscach opis że zastosowanie Nitro 2 i Xpanda na raz może być dobrym rozwiązaniem , zamiast jeść 2x Nitro 2 lub XP kupić po 1 sztuce i jeść razem )

    3.Wyczytałem że w cyklu Nitro 2 i XP powinno się jeść na czczo Nitro 2 a 30min przed treningiem XP , czy wg Was jest jakaś różnica odnosząca się do kolejności spożywania tych staków ? I jaka różnica jest między spożywaniem (jednego z tych staków ) 30 min przed treningiem a bezpośrednio po treningu ? Chodzi tu o fakt że czasem nie jestem w stanie przewidzieć za ile będę mógł ruszyć na siłownie i dokładnie obliczyć tych zalecanych 30min do rozpoczęcia treningu , czy spożycie 30min przed treningiem ma lepszy wpływ niż bezpośrednio po treningu ?

    4.Tutaj kieruje pytanie już mniej ważne ale nad którym też się zastanawiałem jakiś czas temu . Czy w cyklu spożywanie staka NO ze zwykłą kreatyną ( mono/jabłczan/ester ) lub stakiem kreatynowym mogło by mieć lepsze skutki ( chodzi o zrobienie siły , oczywiście trochę masy i wyglądu też nie zaszkodzi xD ) niż jedzenie samych staków kreatyny jak opisałem wyżej ?

    Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Seba~Ziom
    Dołączył
    05-12-09
    Postów
    16
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Moim zdaniem wolał bym to połączyć tak : xp+cp gdyż sam byłem na takim cyklu no i powiem że efekty były zarąbiste. Ale podstawa to dieta.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    1. oba suplemmenty są ok.
    2. oba zawierają aakg- ale ogólnie dla zaawansowanych wydaje mi się całkiem ok.
    3.przed treningiem brałbym tego co zawiera więcej AAKG składów na pamieć nie znam ale raczej przed treningiem nitro bym brał
    4. pojedyncza forma kreatyny + stack również by sie sprawdziła..

    ale musisz więcej napisać o sobie...który to juz cykl?
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Kolo4444
    Dołączył
    18-01-10
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    w pytaniu nr 3 głównie chodziło mi o to czy jest duża różnica między jedzeniem 30min przed treningiem a bezpośrednio po ? bo nie zawszę mogę sobie obliczyć za ile będę mógł wyjść itd : )
    w pytaniu nr 4 chodziło mi o stak NO z dodatkiem kreatyny , czy byłby on lepszym rozwiązaniem niż sam stak kreatynowy

    19lat, 168cm , 72kg , prawie 20miesięcy stażu na siłowni, 4 dni treningowe w tygodniu , wcześniej miałem 3 cykle ( mono , jabłczan , jabłczan , Xpand) , uczę się dlatego nie mam bardzo rozbudowanej i utrzymywanej diety bo różnie to bywa ze szkołą ale staram się w miarę możliwości . W tym cyklu do którego się przygotowuję chciałbym polepszyć siłę klatki głównie ( trochę "ciała" oczywiście też nie będzie mi przeszkadzać : D )
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    w pytaniu nr 3 głównie chodziło mi o to czy jest duża różnica między jedzeniem 30min przed treningiem a bezpośrednio po ? bo nie zawszę mogę sobie obliczyć za ile będę mógł wyjść itd : )
    w pytaniu nr 4 chodziło mi o stak NO z dodatkiem kreatyny , czy byłby on lepszym rozwiązaniem niż sam stak kreatynowy
    do 3:) jeśli jest to stack który zawiera "pompery" to nie ma sensu brania go po treningu:)
    do 4:) przed treningiem NO - by sie lepiej sprawdziło, ale i tak musisz ładować odpoiwednia ilość kreatyny więc moze byc tak kreatyna + no
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Kolo4444
    Dołączył
    18-01-10
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ok dzięki bardzo za podpowiedzi :)
    Jeżeli ktoś by miał jeszcze jakieś pozytywne sugestie to proszę o wypowiedź : )
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •