Witam wszystkich użytkowników i mile pozdrawiam!!!Pisałem wiele na forum o:regeneracji,planach treningowych,dietach i nie uzyskałem satysfakcjonujących odpowiedzi.Zabieram się do ćwiczeń od przyszłego tygodniu i potrzebuje pomocy z waszej strony.Zacznę po koleji
1.Mimo ciężkich ćwiczeń(codziennych)na brzuch(a6w,ABSy i inne podobne)po 6 miesiącach z przerwami oczywiście mój brzuch jaki był taki jest i dotego galaretowaty.
2.Od jakiegoś czasu co do diety to staram się jeść rano 2 kromki z twarogiem a wieczorem płatki owsiane.W środku dnia jogurt no i obiad.A w szkole kanapki.Staram się nie jeść wogule słodyczy.Po treningo oczywiście woda niegazowana i staram się pić tylko nie gazowane napoje.
3.Mój cel to całe ciałko wypracować ale priorytet to brzuszek(wiadomo kaloryfer)i klata
4.Ćwicze każdą partie mięśni z przerwą 2 dni na regeneracje(tak czytałem że dobrze bo jak sie ćwiczy codziennie to można mięśnie przetrenować albo zatrzymać ich rozwuj.
5.Mój plan ćwiczeń
I Dzień
1.Rozgrzewka 5 minut
2.Martwy ciąg 3s*20 (sztangietki)
Przysiady ze sztangietkami3s*20
Przysiady wykroczne3s*20
Nożyce(przysiady wykroczne na odwrut)3s*20
3.Skłony boczne ze sztangietkami3s*20
Spięcia z obciążeniem na klatce piersiowej3s*20
Spięcia z obciążeniem z głową3s*20
4.Skłony3s*30
Skłony z nogami w górze3s*30
Skłony na przemian góra i dół3s*30
Skłony z rękoma w rozkroku 3s*30
Skłony z rękoma w rozkroku z nogami w górze3s*30
Skłony skośne lewy łokieć do prawe kolano3s*30
Skłony z ruchem dłoni do kostek z nogami w górze3s*30
Scyzoryki3s*30
Nożyce poziome3s*30
5.Unoszenie nóg prostych w leżeniu3s*20
unoszenie kolan do klatki w leżeniu3s*20
6.Stawanie na palcach ze sztangietkami

II Dzień
1.Rozgrzewka 5 minut
2.Szrugsy3s*20
Podciąganie sztangietek w opadzie tłowia (wiosłowanie)3s*20
3.Uginanie ramion ze sztangietkami stojąc pod chwytem3s*20
Uginanie ramion ze sztangietkami stojąc u.młotkowy3s*20
Uginanie ramion ze sztangietkami w podpoże o kolano3s*20
4.Wyciskanie francuskie w siadzie 3s*20
Wyciskanie francuskie jednorącz3s*20
Wyciskanie francuskie w leżeniu3s*20
5.Prostowanie ramion ze sztangietkami w opadzie tłowia3s*20
Pompki w podporze tyłem3s*10
Pompki klasyczne3s*10
Pompki z nogami w górze 3s*20

III Dzień
1.Rozgżewka 5 minut
2.Wyciskanie sztangietek leżąc3s*20
Rozpiętki3s*20
Przenoszenie sztangietki w leżeniu3s*20
3.Wyciskanie sztangietek siedząć3s*20
Arnoldki3s*20
Unoszenie sztangietek bokiem w górę3s*20
4.Podciąganie sztangietek wzdłuż tłowia3s*20
Unoszenie sztangietek w opadzie tłowia3s*10
Unoszenie sztangietek w przód ze sztangietkami3s*20

Przedstawiłem wam mój trening i licze na obszerne wypowiedzi z waszej strony.Bardzo mi zależy na super sylwetce do wakacji.Oceńcie mój trening co dodać do powiecmy diety,czego mam unikac z daleka.Czy dobra jest kolejność ćwiczeń i czy nie obciążam Np. brzuch innymi ćwiczeniami z dnia II i III.Moje wymiary tylko nie mówcie że mam anoreksje czy coś w tym stylu.Wzrost 173 cm Waga 55kg inne chyba nie potżebne.Pomimo takich wymiarów mam brzuszek i ciałka(mase)i nie żartuje.Mam nadzieje że jak nadejdą wakacje i spojże w lustro którego tak nie lubię podziękuje wam serdecznie za pomoc i wasze rady które pomogły mi dojść do celu.I na forum nie będe zakładał nowych tematów na wiadomy temat lecz będe pomagał innym w dojściu do celu lecz narazie musze go sam osiągnąć

Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM 1KORPI1