Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: CHCE SCHUDNAC ALE NIE JESTEM ZA BARDZO WTAJEMNICZONY

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar zizu
    Dołączył
    25-03-06
    Postów
    419
    SOG
    0
    Otrzymał : 140 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    blonnik to
    makaron
    kasza
    ryz
    pieczywo razowe
    blulki razowe
    groch
    ziemniaki
    owoce warzywa
    praktycznie wszytko co roslinne
    bialko zwierzece to
    ryby mieso i wszytko pochodzenia zwierzecego
    weglowodany zlozone
    kasza ryz pieczywo, bulki, ziemniaki, gorch
    Moja prozba do Was moi drodzy, piszczcie pytania na forum a nie na pw i maila :-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar bobroy
    Dołączył
    14-04-06
    Skąd
    Wawa
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc :-) Oczywiście mam kilka pytań:
    1. Czy jedzenie czegokolwiek ok. 22.30 nie jest już za późno na jakikolwiek posiłek? tak wynika z proponowanych diet i godzin spożywania posiłku (linki w postach).
    2. Problem polega na tym, że rano, czyli od godz. 7.00 jestem w pracy i nie mam możliwości zagotowania, czy nawet usmażenia żarcia. Ryż i inne takie rzeczy mogę sobie ugotować wieczorem dnia poprzedniego, ale nici z jajecznicy.
    3. Z całym szacunkiem, ale szkoda mi czasu na spędzanie go w siłowni zwłaszcza że przeglądając program ćwiczeń, spędza się na siłowni sporo czasu. Jak wcześniej pisałem wolę dynamiczne sporty, przedkładam rower nad siłownię. Chodzi mi o zrzucenie brzucha, a także o rzeźbę, jednak nie po to by pokazać się na plaży, bo nie lubię ani plaży, ani morza, a dla samego siebie. Wiem, że rzeźbę można zrobić na treningach karate.
    4. Doczytałem się, że w diecie jest kukurydza. Z tego co wiem, kukurydza jest wcale lub mało przyswajalna przez organizm. Jednym słowem przelatuje przez człowieka, ale może o to chodzi? Nie wiem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar zizu
    Dołączył
    25-03-06
    Postów
    419
    SOG
    0
    Otrzymał : 140 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobroy
    1. Czy jedzenie czegokolwiek ok. 22.30 nie jest już za późno na jakikolwiek posiłek? tak wynika z proponowanych diet i godzin spożywania posiłku (linki w postach).
    w ogole czlowiek cwiczacy na silowni powinnien zjesc kawal sera i przepic olejem roslinnym,
    z drugiej strony ty nie potrzebujesz wiekiej masy ale chcesz rzezby,wiec zeby zachowac te miesnie ktore masz to musisz zjesc bialko zwierzece (pelnowartosciowe ) w postaci np bialek jaj,badz sera bialego,badz tunczyka w wodze. oczywiscie wszytko popic oliwka z oliwek badz olejem lnianym.To nie jest za pozno bo po takie skladniki jak bialko i olej roslinny nie zamienia sie w tluszcz,a dodadza miesniom energi i dzieki temu nie ,,spadna''
    tzn nie spala sie razem z tluszczem.
    Cytat Napisał bobroy
    2. Problem polega na tym, że rano, czyli od godz. 7.00 jestem w pracy i nie mam możliwości zagotowania, czy nawet usmażenia żarcia. Ryż i inne takie rzeczy mogę sobie ugotować wieczorem dnia poprzedniego, ale nici z jajecznicy.
    wez tunczyka, a te ,,gotowane potrawy,, przestaw w pozniejszy termin dnia.
    albo najlepiej rozpisz tutaj ta diete a ja na nia zobacze i razem cos pomyslimy :)

    Cytat Napisał bobroy
    3. Z całym szacunkiem, ale szkoda mi czasu na spędzanie go w siłowni zwłaszcza że przeglądając program ćwiczeń, spędza się na siłowni sporo czasu. Jak wcześniej pisałem wolę dynamiczne sporty, przedkładam rower nad siłownię. Chodzi mi o zrzucenie brzucha, a także o rzeźbę, jednak nie po to by pokazać się na plaży, bo nie lubię ani plaży, ani morza, a dla samego siebie. Wiem, że rzeźbę można zrobić na treningach karate.
    Oczywiscie rower jest bardzo dobry dla naszego ciala, i napewno zdrowszy od silowni.
    karate CI wiecej czasu wezmie niz polaczenie silowni z rowerem :) rower napewno spali tluszczyk.

    Cytat Napisał bobroy
    Doczytałem się, że w diecie jest kukurydza. Z tego co wiem, kukurydza jest wcale lub mało przyswajalna przez organizm. Jednym słowem przelatuje przez człowieka, ale może o to chodzi? Nie
    nie wiem ktora diete czytales.. ale jesli czytales moja to sory za blad oczywiscie kukurydziane nie sa zbytnio pozyteczne i nalezy je zmienic na musli badz owsiane
    pozdrawiam i powodzenia zycze :)
    Moja prozba do Was moi drodzy, piszczcie pytania na forum a nie na pw i maila :-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •