Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: FBW do oceny\poprawy

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar seba83
    Dołączył
    16-01-09
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie FBW do oceny\poprawy

    Witam,

    Prosze o ocene\poprawe mojego FBW. Jest to plan na 3 dni systemem A-B-A, B-A-B. Ilosc powtorzen w moim planie pozostala mi do opracowania. Moim celem jest nabranie masy miesniowej wiec bede oscylowal w okolicach 4 seri i 6-12 powtorzen stosujac rotacje w ich ilosci w cyklach kilku tygodniowych. Staram sie zostac przy wolnych ciezarach, a takze roznicowac cwiczenia na dana partie miesni na wielo i jedno stawowe.

    Moj staz to jakies 4 miesiace. Cwiczylem do tej pory mniejszymi badz wiekszymi odmianami FBW napisanego przez HardworkOUT-a. Mierze 186cm, waze 85kg, chce dojsc do jakis 88-90kg, pracuje nad dieta. Zawartosc tluszczu w organizmie mam na poziomie 8%-10%, jednak miesni i sily jak narazie nie bardzo widac haha. Zawsze bylem bardzo szczuplo\"slabo" zbudowany i staram sie to troche poprawic.


    Z gory WIELKIE DZIEKI za wszelka pomoc.

    A:

    NOGI - Przysiad ze sztanga (trzymana z przodu oraz tylu - rotacja w cyklach kilku tygodniowych)
    KLATKA - Wyciskanie hantli na laweczce (plasko, skos gora, skos dol - rotacja co trening)
    NOGI - Martwy ciag na prostych nogach (moze byc cos innego, chodzi mi o to zeby cwiczyc tutaj dwuglowe uda)
    PLECY - Przyciaganie drazka w siadzie, nachwytem szeroko
    PLECY - Wioslowanie hantlami pojedynczo
    RAMIONA - Wyciskanie sztangi sprzed glowy
    BICEPS - Uginanie hantlami
    TRICEPS - Pompki (dipsy)

    B:

    NOGI - Wykroki ze sztangą (rotacyjnie z wchodzeniem na podest w cyklach kilku tygodniowych)
    KLATKA - Wyciskanie sztangi (plasko, skos gora, skos dol - rotacja co trening)
    PLECY - Podciganie szeroko nachwytem (rotacyjnie z podchwytem)
    PLECY - Unoszenie tlowia (1-2 seria\e raczej jako rozgrzewka dla dolnego odcinka plecow przed martwym ciagiem)
    PLECY/NOGI - Martwy ciag
    PLECY - Wioslowanie sztanga, nachwytem szeroko
    RAMIONA - Wyciskanie hantli (Arnoldki)
    BICEPS - Uginanie sztanga
    TRICEPS - Wyciskanie francuskie hantla zza glowy (mysle czy nie zamienic tego na wyciskanie francuskie sztanga w lezeniu)

    Oczywiscie dorzucam do tego kilka cwiczen na brzuch w czasie kazdego treningu.

    Jeszcze raz dziekuje za pomoc!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar wojtas fc
    Dołączył
    10-01-10
    Skąd
    Z Wioski
    Postów
    185
    SOG
    175
    Otrzymał : 11 SOGi w 11 postach

    Domyślnie

    dobry trening nie wiem ile seri ale ćwiczenia wybrałeś dobre (ja bym zrobił troszkę inaczej) tak pisze dużo ludzi oceniających czyjeś treningi ale każdy lubi co innego dobre jest
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •