Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Temat: Spalanie fatu przy masowaniu...redukcja a masa.

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Komandos
    Dołączył
    07-04-09
    Skąd
    Stolica
    Wiek
    31
    Postów
    142
    SOG
    34
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Spalanie fatu przy masowaniu...redukcja a masa.

    Hej. Postanowiłem, że chcę zrzucić zbędny tłuszcz, obowiązkowo. Tutaj mam na myśli brzuch i suty. Żeby nie było, to trochę poszukałem, poczytałem ale treningów redukcyjnych jest tyle ilu jest kulturystów, każdy ma swoją opinię, a nie wiem jak to bedzie się miało w moim przypadku...

    Zacznę od tego, iż robię masę juz od 2 miechów i nie chcę przestawać ( wiadomo, fajna sprawa, poza tym odnotowuję wzrost siły i nie chcę tego tracić, potem znowu ogólnorozwojówka...). Czy przy moim facie jest możliwe zrzucenie tłuszczu poprzez:
    1. odrzucenie prawie całkowite słodyczy, słodkich napojów, zdrowym odrzywianu się i trzymaniu diety masowej
    2.Treningu masowego na siłowni
    3.Raz w tygodniu basen lub biegi
    4.ABS2 lub 6 Waidera
    Jak długo może to trwać?

    Jesli definitywnie nie ma takiej opcji(za dużo fatu, czy jak?) to czy jest jakaś redukcja błyskawiczna( miesiąc?) abym zrzucił ten fat i nie stracił tego co wypracowałem przez te 2 miechy?

    Co moglibyście doradzić w mojej sytuacji?

    Dane:
    Wiek:17
    Waga:69,5
    Wzrost: 172
    Obwód w pasie:93cm
    Klata:98cm( bez napinki)

    Oto zdjęcia:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


    P.S. Foty starałem się robić tak aby bez ściemy pokazać cały fat, tą moją negatywną stronę
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Russel
    Dołączył
    23-02-09
    Postów
    790
    SOG
    45
    Otrzymał : 458 SOGi w 253 postach

    Domyślnie

    Na razie to sam nie wiesz co wypracowałeś bo to sie skrywa gdzieś tam pod...

    Po I Chudniecie to bardzo prosty proces i już dość dobrze poznany w przeciwieństwie do nabierania masy mięśniowej,

    Po II Nie da się przerobić tłuszczu w mięśnie,

    Po III
    Nie da się go spalać miejscowo tylko na brzuchu i klatce,

    Po IV Nie da się robić masy i rzeźby,


    Nie wiem co pomyślisz o tym o tym co teraz powiem, ale dobrze jest patrzeć w lustro!?
    Co za tym idzie zdejmij koszulkę stań przed lustrem i spytaj się czy chcesz isć w tą stronę i tyć w ten sam sposób?

    Chyba że ćwiczysz trójbój/stronga bo wtedy wygląd nie ma znaczenia ważne są tylko ciężary

    Dieta
    Ja bym na twoim miejscu rozpisał konkretną dietę redukcyjną bo samo zrezygnowanie z słodkich napojów i fastfoodow to w twoim przypadku może być za malo

    Druga sprawa trening Aerobowy
    zaczynasz od 3 razy w tyg po 30 min(rano na czczo ew. zaraz po treningu siłowym) .
    Po 2 tyg zwiększasz liczbę treningów do 4
    po 3 tyg po 5.
    w następnych tyg zwiększasz czas o 5 min az dojdziesz do 45min i potem już nic nie dodajesz i nie zmieniasz.

    Trening siłowy

    Nie wiem na jakim stopniu jesteś i jak ćwiczysz ale plan to już nie problem, split, fwb, act, czy co tam chcesz
    W każdym razie krótsze przerwy miedzy seriami żeby wydatek kaloryczny był większy

    Suple

    Zawsze można coś kupić, to już zależy ile masz kasy

    pozdrawiam.
    Mr.O
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Russel otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Komandos (04-01-10)

  4. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Komandos
    Dołączył
    07-04-09
    Skąd
    Stolica
    Wiek
    31
    Postów
    142
    SOG
    34
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Russel Zobacz post
    Na razie to sam nie wiesz co wypracowałeś bo to sie skrywa gdzieś tam pod...
    Uwierz, że jak napnę to widac ;], szczególnie bic i motyle. No ale tłusczyk jest a rzeżby nie ma, więc tak nie widać...



    Po III [/B]Nie da się go spalać miejscowo tylko na brzuchu i klatce,
    Tak wiem, tylko, ze w tym miejscu włąśnie to mam xD


    Nie wiem co pomyślisz o tym o tym co teraz powiem, ale dobrze jest patrzeć w lustro!?
    Z napinką bardzo dobrze xD( widze postepy), no ale bez już mniej :(, poza tym ta pierwsza fota jakoś inaczej wyszła niż w rzeczywistości, bo było robione pod kątem i zle to wyszło,bary się skurczyły a brzucho bardziej wyszedł...
    Co za tym idzie zdejmij koszulkę stań przed lustrem i spytaj się czy chcesz isć w tą stronę i tyć w ten sam sposób?
    Gdybym chciał to bym nie zakładał tego tematu :d. Chcę zrzucić fat! A tego sadła wcale nie nabrałem przy masowaniu, tylko mam go już od dłuższego czasu.

    Dieta
    Ja bym na twoim miejscu rozpisał konkretną dietę redukcyjną bo samo zrezygnowanie z słodkich napojów i fastfoodow to w twoim przypadku może być za malo

    Druga sprawa trening Aerobowy
    zaczynasz od 3 razy w tyg po 30 min(rano na czczo ew. zaraz po treningu siłowym) .
    Po 2 tyg zwiększasz liczbę treningów do 4
    po 3 tyg po 5.
    w następnych tyg zwiększasz czas o 5 min az dojdziesz do 45min i potem już nic nie dodajesz i nie zmieniasz.

    Czyli dieta redukcyjna + trening rzezba połączony z aerobami, tak? Rozpisze sobie wszystko i dam do oceny...
    Ostatnio edytowane przez Komandos ; 04-01-10 o 16:39
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    zwykła prosta dieta na ujemnym bilansie ;| mniej słodyczy, fast foodów! ogranicz kalorie i węglowodany i do dzieła, samo się nic nie zrobi.
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Komandos
    Dołączył
    07-04-09
    Skąd
    Stolica
    Wiek
    31
    Postów
    142
    SOG
    34
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    fast foodów to ja praktycznie wogle nie jadam :P. No ale trening rzezby chyba musi być, bo ujemny bilans przy masie...to się będzie kłóciło masa i redukcja, czyż nie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Ja być Ci radził robić długotrwałe treningi aerobowe;) tzn 1 lub nawet 2 razy dziennie po 30-40 min ( jak 2 razy to rano NA CZCZO i po treningu)!

    Ja też nie lubie fatu przy masowaniu, więc tyje max 5-6kg i redukuje i potem to samo bo brzuch miałem i już nigdy mieć nie chce!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar know1126
    Dołączył
    08-03-09
    Skąd
    Stalowa Wola
    Postów
    611
    SOG
    140
    Otrzymał : 85 SOGi w 75 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał punisher20 Zobacz post
    fast foodów to ja praktycznie wogle nie jadam :P. No ale trening rzezby chyba musi być, bo ujemny bilans przy masie...to się będzie kłóciło masa i redukcja, czyż nie?
    nie dawno gdzie bodajze fallen pisal ze mozna tez przy redukowaniu trening masowy ,ze mozna i tak, wiec chyba mozna. z tym ze to bardzo meczy organizm, mniej jedzenia to mniej paliwa, mozna przesadzic. jeszcze jak nie bedzie odp ilosci snu to bedzie nieciekawie tez. tak wiec mniej jesc, i odp trening i bedzie ok , powoli ale sytematycznie bedziesz chudnać.
    Musze ćwiczyć... w końcu będę silny...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik know1126 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Komandos (04-01-10)

  10. #8
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Komandos
    Dołączył
    07-04-09
    Skąd
    Stolica
    Wiek
    31
    Postów
    142
    SOG
    34
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ja być Ci radził robić długotrwałe treningi aerobowe;) tzn 1 lub nawet 2 razy dziennie po 30-40 min ( jak 2 razy to rano NA CZCZO i po treningu)!
    Niestety to odpada. rano przed 7:30 nie mam czasu:P, a siłowania zamknięta. Po południu tez mało jest czasu, więc 4 razy w tygodniu to max

    Ja też nie lubie fatu przy masowaniu, więc tyje max 5-6kg i redukuje i potem to samo bo brzuch miałem i już nigdy mieć nie chce!
    Doskonale rozumiem, kiedyś udało mi się zrzucić większość brzucha ale był to efekt yo-yo ze względu na złą dietę, a nie miałem wtedy zbyt duzej wiedzy na ten temat





    Cytat Napisał know1126 Zobacz post
    nie dawno gdzie bodajze fallen pisal ze mozna tez przy redukowaniu trening masowy ,ze mozna i tak, wiec chyba mozna. z tym ze to bardzo meczy organizm, mniej jedzenia to mniej paliwa, mozna przesadzic. jeszcze jak nie bedzie odp ilosci snu to bedzie nieciekawie tez. tak wiec mniej jesc, i odp trening i bedzie ok , powoli ale sytematycznie bedziesz chudnać.
    No właśnie, u mnie ze snem to różnie bywa, staram się te 8 godzin spać, ale nie zawsze się udaje. Lepiej nie eksperymentować, bo mogę sobie szkód tylko narobić. Rozpiszę jakaś dietkę, trening jakiś wezmę stąd, może coś dodam i dam do oceny


    Dzięki za pomoc

    P.S. Dlaczego na czczo? Chyba trzeba coś zjeść, żeby nie paść na bieżni ;/
    Ostatnio edytowane przez Komandos ; 04-01-10 o 17:50
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #9
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Tak samo wiele osób biega rano na czczo;) Ja osobiście rano nie mam czasu czekać ok. 1 h po posiłku ( bo od razu po posiłku sie nie biega)!:P

    A po drugie na czczo spala się większa ilość tłuszczu to organizm po śnie jest "wychudzony";P

    Ale rano trzeba aeroby powoli zaczynać i z głową
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik Gangsta Latino otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Komandos (04-01-10)

  13. #10
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    da się redukować i masować ale to wyższa szkoła jazdy

    redukuj ostro na suchara az spalisz cały fat i bierz się za solidną masę
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •