Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: trening dla studenta medycyny, prosba o pomoc

  1. #1
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar klocur
    Dołączył
    04-01-09
    Skąd
    Krakó(W) / Bydgoszcz
    Wiek
    35
    Postów
    567
    SOG
    143
    Otrzymał : 120 SOGi w 88 postach

    Domyślnie trening dla studenta medycyny, prosba o pomoc

    niestety, nadszedl czas ze chcac nie chcac nie mam duzo czasu na cwiczenia, wiec zmieniam swoje priorytety, nie bede juz masowal, chce sie skupic na rzezbieniu [redukcji masy] i co najwazniejsze, chcialbym zeby gestosc moich miesni wzrosla, i byly maksymalnie twarde bez napinania [wiadomo o co chodzi :)]

    na szczescie w akademiku mam 'silownie' w ktorej mam do dyspozycji:
    - sztanga prosta i łamana
    - ok 200kg obciazenia
    - sztangielki
    - wyciag gorny i dolny, kilka uchwytow
    - drazek
    - modlitewnik
    - worek treningowy

    planuje od stycznia [wiadomo czas postanowien noworocznych] 2x w tygodniu biegac - mam obok siebie zajebiste tereny do tego, 1x na tyg basen [w ramach wf], kilka razy w tyg sesja na worku, i do tego 2x [powstrzymajcie sie od mowienia ze za malo, bo sam z doswiadczenia wiem, ale nie ma opcji zebym znalazl wiecej czasu] na silowni. dieta oczywiscie odpowiednio zbilansowana.

    moja prosba polega na tym zeby ktos pomogl mi ulozyc odpowiedni trening na zrzucanie nadmiaru tluszczu ;] chce zrzucic ok 6kg smalcu [waze 94, chce do 88 przy wzroscie 184] tracac przy tym mozliwie malo miesni ktore wypracowalem przez 3 lata treningow.

    myslalem nad act 2x w tygodniu, co myslicie ? moze ktos ma jakis dobry system dla mnie ?

    pozdro z gory dzieki, sogi za konkretna pomoc !
    wesolych swiat i przyrostow w nowym roku :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar grzechu-82
    Dołączył
    11-06-08
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    41
    Postów
    227
    SOG
    4
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Masz wiele opcji. Jeżeli siłkę masz 2x w tyg. act może być, ale dla urozmaicenia możesz robić trening obwodowy, dzielony byłby lepszy 3xw tyg ale na dwa razy może Ci styknie podział przód -tył. Na zrzucenie fatu razem z basenem i bieganiem będzie ok. Ale gdy już będziesz pracował nad jakością mięcha, to proponuje zwiększyć siłkę do 3-4 w tyg, i rozpisać już sobie grupy mięśni ( jedna duża jedna mała na trening-np klata plus bic albo tric.)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik grzechu-82 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    klocur (28-12-09)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •