Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Powrót po długiej przerwie.

  1. #1
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Geryon
    Dołączył
    12-03-06
    Skąd
    Wołomin
    Wiek
    36
    Postów
    399
    SOG
    5
    Otrzymał : 35 SOGi w 31 postach

    Domyślnie Powrót po długiej przerwie.

    Witajcie rodacy. X czasu temu trenowałem na siłowni sporo czasu jednak czas gdy beztroskie życie ucznia poszło w zapomnienie a realna rzeczywistość dorosłego pracującego a niekiedy charującego jak wół faceta stała się faktem stanęła mi na przeszkodzie w dalszych treningach.
    Sam zorganizowalem sobie domową siłownię, a mianowicie posiadam tam:

    Ławeczkę
    Ławeczkę do brzuszków
    Modlitewnik
    Atlas z wyciągiem dolnym i górnym oraz rozwiętkami
    Hantle, gryfy łamane i proste

    Pierwsze pytanie moje to jaki jeszcze sprzęt powinien dokupić by moja własna siłownia była dosyć dobrze wyposażona.

    Teoretycznie powinno sie trenować 3x tyg co 2 dni - z tym moze być problem , czy jest to konieczne by trenować co dwa dni. Nie wiem jeszcze dokłądnie ale dni które będe miał wolniejsze to pewnie bedą poniedziałek , wtorek , czwartek , ewentualnei niedziela ale niedziela to niedziela nie wiem czy osoby mieszkające nad moją siłowniabędą zachwycone ze stukam i pukam ciężarami chociaz to nie jest wiekszy problem. :)

    Następnym dylemat to taki co mam trenować, 175cm i 80kg , ogolnie rzecz boorąc mam troszkę oponki :) chciałbym ją zrzucić ale za to nabrać masy mięśniowej. Póki co nie biorę pod uwagę supli bo chce wyciągnąć z siebei max tego co mogę mieć bez supli i dopalczy.

    Jak pogodzić zrzucanie oponki z brzucha i mase?

    Na siłowni posiadam jeszcze rowerek stacjonarny i skakankę.

    Proszę o jakieś porady w tym jak to wszystko pogodzić.

    Jak tutaj pomożecie to będe układał trening i dietę też wrzucę do oceny ale póki co zacznijmy od początku :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar GhosT
    Dołączył
    11-11-07
    Skąd
    Jaworzno
    Wiek
    32
    Postów
    513
    SOG
    33
    Otrzymał : 51 SOGi w 46 postach

    Domyślnie

    Cześć i wesołych świąt przede wszystkim

    Co do siłowni, to ogólnie rzecz biorąc na sam początek masz to, czego Ci trzeba, ewentualnie możesz do tego dokupić drążek, bo nie widziałem, żeby pisało.

    Co do tego treningu, to owszem jest pewien okres odpoczynku, ale myślę, że jeśli umiejętnie ułożysz plan tak, aby grupy mięśniowe były odpowiednio wykorzystywane to myślę, że trening z dnia na dzień jest realny.

    Oponka? Aeroby + dieta redukcyjna + jak sądzę trening rzeźby ...
    Rowerek i skakanka na pewno się przyda.

    Zdecyduj co najpierw, oponka czy masa bo jedno z drugim nie idzie w parze, a jednocześnie nie da się tego wykonać.


    Podsumowując czytaj forum, pytaj czego nie wiesz i bierz się za machanie
    Niewiele czasu, ale jakos idzie... :x
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Geryon
    Dołączył
    12-03-06
    Skąd
    Wołomin
    Wiek
    36
    Postów
    399
    SOG
    5
    Otrzymał : 35 SOGi w 31 postach

    Domyślnie

    wsumie jak będe redukował oponkę to boje sie ze stanęsie ogólnie "szczupakiem" jestem ogolnie szczupły wiec chyba zdecyduję sięna masę początkowo, do tego bede robił aoroby i brzuch 2x tyg głównie skośne brzucha mi "przeszkadzają" po powrocie z dzisiejszego dnia świąt naskrobie szczegółowo trening.

    Na początek bym chciał coś takiego:

    Pon

    Klatka , Bic , Przedramię + AOROBY po treningu rowerek i skakanke w tej chwili tylko to mam

    Wto

    Plecy Tric Brzuch

    Czwartek

    Barki , Brzuch , Nogi + AOROBY po treningu rowerek i skakanke w tej chwili tylko to mam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mutant
    Dołączył
    24-12-09
    Postów
    15
    SOG
    1
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał Geryon Zobacz post

    Na początek bym chciał coś takiego:

    Pon

    Klatka , Bic , Przedramię + AOROBY po treningu rowerek i skakanke w tej chwili tylko to mam

    Wto

    Plecy Tric Brzuch

    Czwartek

    Barki , Brzuch , Nogi + AOROBY po treningu rowerek i skakanke w tej chwili tylko to mam

    zamien czwartek z wtorkiem , tylko aero zostaw na czwartek , po nogach to raczej nie poszalejesz na aerobach ( rowerek i skakanka )
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •