Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 94

Temat: do tatów swoich synków i nie tylko

  1. #21
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał 11mtm Zobacz post
    z tym że te pokolenia widzą przeważnie komputer , Jak patrze na te dzieci po 7-10 lat , tłuste , grube itp.

    Osobiście ciesze się że dorastałem bez komputera , z kolegami sie latało szyby wybijało , biło na kije po drzewach latało , karą było dla mnie w domu siedzenie. a teraz ?

    swiete slowa, tak to wygladalo u mnie na ulicy...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar sts
    Dołączył
    06-04-08
    Wiek
    36
    Postów
    1,929
    SOG
    318
    Otrzymał : 269 SOGi w 204 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Narg Zobacz post
    wujek.maciek możesz mi wierzyć lub i nie, ale piszę to całkowicie na luzie i nie wyskoczyła mi żyłka na czole ;).
    Jak ktoś nazywa pedalstwem grę na fortepianie i szachy to znaczy, że nigdy tego nie próbował i na 100% jest za tępy do czegoś takiego, pomijam ile pracy i czasu trzeba włożyć, aby osiągnąć "przyzwoite" rezultaty. Tutaj sterydy nie pomogą niestety.
    już nic źle przeczytałem ja do szachów nic nie mam trudna gra :) i fortepian sam próbowałem u koleżanki ;d
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał 11mtm Zobacz post
    z tym że te pokolenia widzą przeważnie komputer , Jak patrze na te dzieci po 7-10 lat , tłuste , grube itp.

    Osobiście ciesze się że dorastałem bez komputera , z kolegami sie latało szyby wybijało , biło na kije po drzewach latało , karą było dla mnie w domu siedzenie. a teraz ?

    swiete slowa, tak to wygladalo u mnie na ulicy...

    jak juz chcecie zeby cos cwiczyly a cos lajtowego to niech bedzie judo. bardziej pozyteczne niz to karate... dobry grappler nie jest zly
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar wujek.maciek
    Dołączył
    15-10-09
    Skąd
    R-rz, C-k on Sh-n, K-ce
    Wiek
    42
    Postów
    876
    SOG
    0
    Otrzymał : 288 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    no to luzik.

    czasami tak to juz jest, ze pryzmat stereotypu/uprzedzenia wrecz nie pozwala na zdrowa ocene jakiegos zjawiska. niektorzy, moze nie ze sa za tepi, ale sa po prostu prosci (w sensie prostolinijni, nie prostaccy) i wlasnie dla nich facet powinien byc twardzielem kopiacym pilke/przerzucajacym zlom, pijacym piwo i uzywajacym lustra tylko do golenia sie... po niekad sam taki jestem. pomimo, ze wyksztalciuch, to wlasnie prosty chlopak ze wsi ze mnie: lubie proste podejscie do pewnych rzeczy (piekno tkwi w prostocie) i nawiezujac do tematu, zapisalbym synow raczej na judo niz na balet. co oczywiscie nie oznacza, ze nie szanuje tanca czy wlasnie szachow (tez kiedys pogrywalem w barze: stolik, piwka i szachownica ;)

    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik wujek.maciek otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    kubaCK (23-12-09)

  6. #25
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    ale duzo madrych zdan tutaj pada az sie milo czyta...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #26
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    Taa i nikt się nie kłuci :) Chyba święta idą ;P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #27
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar know1126
    Dołączył
    08-03-09
    Skąd
    Stalowa Wola
    Postów
    611
    SOG
    140
    Otrzymał : 85 SOGi w 75 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Narg Zobacz post
    Gratuluję bycia ćwierćmózgiem. Właśnie w taki sposób kształtują się stereotypy, że ludzie chodzący na siłownie to bezmózgie koksy, jeszcze raz gratuluję za utrwalanie tego światopoglądu.
    Sam chodziłem do szkoły muzycznej i grałem na fortepianie... nie uważam tego za pedalstwo, ale miejmy nadzieję, że twój syn nie wyrośnie na pederastę.

    Jestem ciekaw ile czasu zajęłoby Ci nauczenie się gry na fortepianie + czytanie z nut + gra avista... taaak, lepiej się zajmij siłownią.

    oj Kolego,napisalem specjalnie z usmiechem:) wiem ze na silke nie chodza bezmozgi, sam cos tam studiuje, kumpli na silce spotykam jeszcze bardziej wiele wiedzacych o wszystkim, jak rowniez na tym forum , najlepszy przyklad ile wiecie, o zyciu, zywieniu, itp itd etc.... Ty rowniez przeciez. wiec to zarty , peace


    edit: na fortepianie umiem tylko Wlaz kotka zagrac, fakt, ale w szachy probowalem, podst znam:)
    a odn sporow walki- fakt ze nie jako zawod, i nic na sile, nie bede pchac dziecka na sile , ze niby moje nie spelnione ambicje...ale mowie-jak pierwsze checi by zdradzalo to bym chcial pomoc, pokierowac.... na co kolwiek, pasja , hobby... fajnie jak by byl to sport walki, a jak nie to inny , i juz.
    Ostatnio edytowane przez know1126 ; 23-12-09 o 23:36
    Musze ćwiczyć... w końcu będę silny...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #28
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    heh, a ja nie umiem w szachy, w życiu nie grałem ;/ nikt mnie nie nauczył. za to w warcaby trochę grałem. co do prostoty, prostolinijności, wreszcie prostactwa; mój sąsiad rok młodszy zawsze miał problemy w szkole. w podstawówce nie jarzył najprostszych rzeczy jak dodawania ułamków itd. miałem dar tłumaczenia ale z nim było ciężko. jego siostra bliźniaczka lepiej kumała. nie umiałem mu wytłumaczyć a raczej on nie umiał zrozumieć. w sumie nawet zawodówki nie skończył. jest piekarzem czy cuś. ale w warcaby szans z nim nie miałem. myślałem, że to ja jestem taki cieńki. okazało się, pod tym względem był inteligentny (tak tak, jest kilka rodzajów inteligencji, nie tylko wrodzona i nabyta) bo nawet mojego wujasa - asa kart i, warcab - ogrywał. a było to jak byliśmy szczyle.

    zauważyłem, że te prostsze rozumy (nie chcę nikogo obrażać ale bądźmy szczerzy; wykształcenie tylko podstawowe albo zawodowe o czymś świadczy) są szczęśliwsze w życiu. nie rozkminiają wielu zagadnień, które dręczą rówieśników trochę lepiej wykształconych. liczy się praca, dom, piwo, fajka, bajera i już. jest git. może to i dobrze .... jednak ja wolę mieć trochę szersze horyzonty i - nie wywyższając się - zauważam, że jak rozmawiam z ziomkami trochę mniej inteligentnymi, to te rozmowy są bardzo ograniczone ..... cóż, tak jest, nie moja tego wina. ale cenię tych ziomali z podwórka bo byli są i będą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik alder otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    know1126 (24-12-09)

  11. #29
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Myśle że bardzo bym przeżywał gdyby mój syn walczył na poważnie. Gdybym widział że przeciwnik go obija że leje mu sie krew że cierpi. Nie chce aby był pierdołą lecz wszechstronnie wykształconym człowiekiem umiejącym zachować sie w każdej sytuacji.Raczej kulturystyka a sporty walki jako dodatek aby umiał sobie radzic w sytuacjach trudnych. Ale jako najstarszy musze wam powiedziec że nasze plany w stosunku do dzieci weryfikuje życie i ich zainteresowania gdy dorastaja. Córka starsza skończyła pedagogike jest dyrektorem jednego z banków w Warszawie, druga studiuje logopedie w Lublinie ale jej pasja jest muzyka i nic sie nie liczy oprócz zespołu . Jedynie syn kurdupel 11 letni da sie jeszcze kształtowac,ale nie bede mu nic narzucał oczywiściw do pewnych granic. Może jest to pierdzielenie starszego faceta ale pamiętajcie koledzy; w życiu trzeba robić to co sie lubi. Praca dla kasy po jakims czasie męczy nie przynosi satysfakcji, człowiek czuje sie nieszczęsliwy i wykorzystywany. zaczynaja sie konflikty rodzinne.Dlatego nalezy podchodzić z rezerwa do ambicji w stosunku do naszych dzieci bo narzucając im naszą wole łatwo możemy je skrzywdzić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. Użytkownik Hermann otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    alder (24-12-09)

  13. #30
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    jaki z ciebie starszy facet jak masz bajerę git :D nie wiedziałem że masz ok. 5 dych ;p tera już wiem, proszę pana ;>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •