Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 94

Temat: do tatów swoich synków i nie tylko

  1. #11
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    ja mam nie spelnione marzenie gry w pilke.Kiedys gralem w klubach ale sie skonczylo z mojej glupoty wiec moj syn w pierwszej kolejnosci zacznie od pilki noznej.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Hermann
    Dołączył
    13-09-09
    Skąd
    Polska
    Postów
    1,259
    SOG
    382
    Otrzymał : 514 SOGi w 326 postach

    Domyślnie

    Ja mam syna 11 letniego.Przez rok chodził na karate ale ten co prowadził był oszustem.Bez przerwy jakieś składki ,w grupie były dzieci od 7 do 14 lat dziewczynki i chłopcy. W końcu zajęcia były dla niego przymusem.Na siłownie jest za mały. Jeżdzi na basen, uczy sie jazdy konnej języka angielskiego i niemieckiego ale najbardziej lubi komputer i gry szczególnie Metin.Latem to tylko piłka.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Dieta Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Giro
    Dołączył
    28-09-08
    Postów
    1,262
    SOG
    275
    Otrzymał : 285 SOGi w 179 postach

    Domyślnie

    Prawda jest jedna, że nie można swoim dziecią narzucać czegoś. Niech uprawiają sport jaki chcą, niech się zajmuja czym chcą... Chociaż fajnie by było iść z synem na trening :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    32
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    z tym że te pokolenia widzą przeważnie komputer , Jak patrze na te dzieci po 7-10 lat , tłuste , grube itp.

    Osobiście ciesze się że dorastałem bez komputera , z kolegami sie latało szyby wybijało , biło na kije po drzewach latało , karą było dla mnie w domu siedzenie. a teraz ?

    siedzą w domu , opychają sie zupkami chińskimi i cola . grają na komputerach po 6 godzin dziennie ,

    Mi łatwo to zaobserwować bo widzę jak kiedyś było np. w gimnazjach , Chłopy po 180 i więcej , dobrze zbudowani . a teraz grube , niskie , te małolaty .
    dziwią się że tacy niscy , teraz wysokich jest 1 na 20 . a reszta zachamowany wzrost przez te nic nie robienie i bezczynność . Niech na dwór rodzice wywalają i drzwi zamykają !... wpuszczać na obiad ,i tyle
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez mtm ; 23-12-09 o 18:03
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik mtm otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    kubaCK (23-12-09)

  6. #15
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Ja mam dziewczyny dwie i starsza 7 lat razem ze mną czasem ćwiczy, a mała 10miesięcy siep rzygląda, wieć wszystko idzie w dobrym kierunku tylko matula się krzywi i mówi, że nie chce mieć córek "pakerek", ja w sumie też nie chce żeby wyglądały jak babochłopy, ale fitneski z nich będą.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał know1126 Zobacz post
    ja jak juz bede mial, o ile bede miec to bym chcial,no ba, ale moze bardziej zeby byl fajterem dobrym:) teraz mam 23 lata, moze za pare... kto wie. mma trenuje niedlugo i bardzo zaluje ze wczesniej ktos mnie w to nie wciagnal albo ze sam jakos nie mialem drygu... bylem gruby i zakompleksiony;/ wiec jak bedzie syn i bedzie juz zdradzal ozanki zainteresownia "biciem" to na sztuki walki jakies:) gorzej jak przyszla zona i jego mama bedzie na: NIE ...


    edit: a no i dieta, czyli zdrowe jedzenie to fakt, tylko nie wiem , bo z tego co wiem ,slysze , widze to z dziecmi czasem jest ze jak są niejadki to w ogole problem zeby taki malec zjadl cokolwiek ,a co mowic zeby ryz od razu szamal czy kasze, ktorej zreszta sa nienawidze.... i inne takie nawyki mu wyrobic... potem by juz bylo latwiej , ale chyba przyzwyczaic ciezko :)
    dla mnie fajtowanie jest bez sensu. boks - jeden z najgłupszych sportów świata, z takiego w miarę obiektywnego punktu patrzenia. nie chciałbym, żeby mój syn chodził poobijany i nie mógł się wysłowić. także profesjonalne bicie - NIE. jako dodatek ? owszem, aby się nauczył bronić. wolę jednak by zdobył jakieś wykształcenie i zarabiał na życie głową i rękoma a nie łbem i łapami. no ale to już inna bajka, głównie chodzi mi o siłkę ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #17
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał know1126 Zobacz post
    szachy, fortepian? toz to pedalstwo jakies , chlop ma byc a nie ciapa jakaś... /bez spiny ofcoz/

    Gratuluję bycia ćwierćmózgiem. Właśnie w taki sposób kształtują się stereotypy, że ludzie chodzący na siłownie to bezmózgie koksy, jeszcze raz gratuluję za utrwalanie tego światopoglądu.
    Sam chodziłem do szkoły muzycznej i grałem na fortepianie... nie uważam tego za pedalstwo, ale miejmy nadzieję, że twój syn nie wyrośnie na pederastę.

    Jestem ciekaw ile czasu zajęłoby Ci nauczenie się gry na fortepianie + czytanie z nut + gra avista... taaak, lepiej się zajmij siłownią.
    Ostatnio edytowane przez D3 ; 23-12-09 o 19:56
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik D3 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    kubaCK (23-12-09)

  10. #18
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar wujek.maciek
    Dołączył
    15-10-09
    Skąd
    R-rz, C-k on Sh-n, K-ce
    Wiek
    42
    Postów
    876
    SOG
    0
    Otrzymał : 288 SOGi w 185 postach

    Domyślnie

    narg, spokojnie, zdystansuj sie troche, bo osiwiejesz jak bedziesz tak emocjonalnie podchodzil do wszystkiego ;)

    alder, a co bys powiedzial na judo - swietny, ogolnorozwojowy sport, dla chlopaka jak znalazl :D

    pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik wujek.maciek otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    D3 (23-12-09)

  12. #19
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    40
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał DAMAGIRO Zobacz post
    Prawda jest jedna, że nie można swoim dziecią narzucać czegoś. Niech uprawiają sport jaki chcą, niech się zajmuja czym chcą... Chociaż fajnie by było iść z synem na trening :)
    I TAK I NIE. jeśli nic nie narzucisz i dziecko nie będzie miało obowiązków, to masz większe szanse, że zacznie ćpać, palić, chlać, dupy dawać. jeśli od początku malec na coś jest zapisany, to jak mu się nie spodoba w pewnym okresie, to sam może znaleźć sobie coś innego. ja chodziłem 6 lat na tańce towarzyskie i teatralne... bo tata chciał. to była dla mnie udręka. nie dość że przez większość podstawówki każdy piątek zrąbany to jeszcze w sobotę zamiast pospać, to musiałem łazić na tańce. festyny w mieście - zamiast z kolegami laski wyrywać i palić fajki po kryjomu, to musiałem na scenie występować. było wbrew mojej woli. jeszcze równolegle na piłkę chodziłem, zawsze chciałem w piłę rżnąć ale dla tańców byłem gotów zrezygnować. wiadomo, że niezdrowo jest jak dziecko coś musi. tym bardziej jak ja - miałem 10 lat i taki przymus z góry bo kuzyni chodzą to ja też muszę. ale kuzyni nie palili i nie pili a ja mając 10 lat wolałem popalać i się upijać tanim winem na sześciu.
    do muzycznej nie chodziłem bo na wiośle sam się nauczyłem grać. zapisać szczeniaka na coś jest ok, ale jak zaczyna kumać to i owo, to bez przymusu. bez opcji "mnie się nie udało, to tobie wyjdzie". naprawianie własnych błędów ciężką mimowolną pracą dzieci to okrucieństwo. to, że tatuś nieudacznik nie oznacza, że synuś ma być udacznik, bo ma takie samo prawo być nieudacznikiem.


    judo, karate - jako dodatek ale nie profeska.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. Użytkownik alder otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    D3 (23-12-09)

  14. #20
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych10000 punktów doświadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Dołączył
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzymał : 453 SOGi w 339 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał wujek.maciek Zobacz post
    narg, spokojnie, zdystansuj sie troche, bo osiwiejesz jak bedziesz tak emocjonalnie podchodzil do wszystkiego ;)
    pozdro

    wujek.maciek możesz mi wierzyć lub i nie, ale piszę to całkowicie na luzie i nie wyskoczyła mi żyłka na czole ;).
    Jak ktoś nazywa pedalstwem grę na fortepianie i szachy to znaczy, że nigdy tego nie próbował i na 100% jest za tępy do czegoś takiego, pomijam ile pracy i czasu trzeba włożyć, aby osiągnąć "przyzwoite" rezultaty. Tutaj sterydy nie pomogą niestety.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  15. Użytkownik D3 otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    alder (23-12-09), muminn (07-02-10)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •