Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Dieta dla chudych/wysokich i pracuj±cych

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class
    Avatar bodziox
    Do³±czy³
    06-06-17
    Sk±d
    Anglia, Derby
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie Dieta dla chudych/wysokich i pracuj±cych

    Witam!

    po pierwsze chcia³bym przeprosiæ za z³o¿enie zdañ albo u¿ycia slow ale no najlepiej mi to nie wychodzi. zw³aszcza w takich miejscach ;d (pierwszy raz cos postuje na forum haha)

    Moim g³ównym powodem postowania jest spróbowanie znalezienia pomocy w nabieraniu masy i przyrostu budowy ciala i miesni.

    ja; jako kujon komputerowy od dziecka by³em bardzo chudy i mia³em/mam wielkie problemy z nabieraniem masy / powiêkszenia siê, (chodzi mi tu glownie o rêce i klatkê ).

    po paru dobrych latach spêdzonych przed komputerem w domu i pracy chcia³bym to wreszcie zmieniæ i zbudowaæ bardzo fajna sylwetke ale tez wlasnie przybraæ na masie; wiec prosze was tutaj o pomoc! bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos mi wytlumaczyl (jak nowemu #sezonowcowi haha) co mogê zrobiæ, jak mam to zrobic i ile tego zrobiæ.

    czytaj±c inne tematy g³ównie chodzi mi o:

    -DIETA (co je¶æ, ile i kiedy )
    -CWICZENIA
    -SUPLE/GAINERY? XD (serio sie na tym nieznam)



    waga: 75kg
    wzrost 193cm


    -ogolnie mam ró¿ne godziny w pracy, co tydzieñ na inne godziny czasami tez zdaza mi sie pracowac w domu wiec mysle ze to bedzie najgorsze bo czasami moze czasu nie bede mial na posilki rano.

    jeszcze raz dziekuje kazdemu ktory mi odpisze z poradami i pomoc±! i przepraszam jesli ten post dziwnie sie czyta haha.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osi±gniêcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar szycha
    Do³±czy³
    12-08-11
    Sk±d
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzyma³ : 63 SOGi w 56 postach

    Domy¶lnie

    http://www.e-gym.pl/threads/8273-Pod...r-temat%C3%B3w
    Patrzaj i czytaj. Wykup karnet na si³kê, ¿eby DOBRY trener pokaza³ æwiczenia i poprawn± technikê.
    Czasu to mo¿na nie mieæ dla dziewczyny a na ¶niadanie trza ZAWSZE mieæ czas, no!
    Gainer to kopalnia cukrów, odradzam.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •