Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Temat: Zmierzch ery testosteronu?

  1. #41
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar kubaCK
    Dołączył
    20-02-09
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,342
    SOG
    240
    Otrzymał : 183 SOGi w 142 postach

    Domyślnie

    zaczne delikatnie:)
    wlosow nigdy nie zelowalem i nie mam zamiaru
    jesli chodzi o miejca intymne gole sie tam, czuje sie dobrze z tym i wygodnie mi
    japonek powiedzialem kiedys ze nie zaloze a obecnie smigam w nich i nie widze w tym nic zlego...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #42
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Młody
    Dołączył
    07-07-07
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    34
    Postów
    486
    SOG
    60
    Otrzymał : 67 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Co Wy pierdolicie za herezje.
    Co ma pedał do gościa w nażelowanych włosach ?:P
    Ja sam kompie się po 2 razy dziennie, używam kosmetyków kremy, perfumy, antyperspirant, ogolona klata bo swędzi jak są dłuższe włosy, ogolone pachy, wacka goliłem ale już nie golę.Codziennie czyste gacie skarpety koszulka. Włosów juz też nie żeluję bo mam za duże zakola a żel zapycha cebulki włosowe i kolejne wypadają.
    Popatrze też co teraz sprzedają w sklepach ja np. kiedyś ubierałem się w dvrs, riserved, reporter itp a teraz mogę tak kupić tylko jakieś bluzeczki w kratkę z cekinkami czy innymi gównami. Raz na jakiś czas trafi się rodzynek ale to żadkość. Spodnie jestem praktycznie zmuszony do noszczenia dresów lub sztruksów bo nie ma dla mnie nigdzie jeansów bo jak są dobre w udach to się mogę nimi 2 razy w pasie opatulić a jak dobre w pasie to na uda nie naciągne albo mam takie że bym musiał chodzić jak bojówki Hitlera(bez zginania nóg w kolanach). Ja tam mam inne podejscie do takich gejów nie mam ochoty ich bić bo co tu bić ? Lepjej się jest z nich pośmiać przynajmniej jest wesoło:D
    Wszystko z umiarem też lubię ubrać sobie polówkę seledynową itp ale nie różową ! Co nie zmienia faktu że od 3-4lat nie mam mniej niż 40cm w bicku i jakoś tam wyglądam w miare możliwości czasowych i finansowych.
    Dla tego nie przejmucie się też tak wszystkim dookoła bo można zwarjować nie macie swoich problemówmusicie się jeszcze jakimiś pedałkami przejmować ?
    Władcy Północy Lechia Gdańsk
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #43
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar S!d!
    Dołączył
    10-05-07
    Postów
    233
    SOG
    83
    Otrzymał : 13 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Dobra ciuchy , ciuchami ale patrzcie na to jakie te młodsze pokolenia sa słabe psychicznie , maskara ! Po za tym nawet z tymi ciuchami , ciezko znalesc teraz normalny T-shirt .
    "Bo blizny na tych twarzach .. to pamiątki po bitwach ... Ej kiedyś młodzi chłopcy wychowywani na bajkach a dzisiaj wojownicy dorastający w realiach .. to banda chuliganów "
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #44
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    no ostatnio byłem w reserved fajną koszule z krótkim rękawkiem znalazłem na mnie a mimo że ręcę mam chude to ramiona i tak mi sciskało. to ktośchyba musiałby mieć 70kg przy moim wzroscie.

    za pare lat idąc na dysko nie bedziemy pewni czy bawimy sie z laską czy z trans.

    co do kobiet to jeszcze napisze że jedna lubi sucharów druga karków ale i tak to i tak jest nic, bo tak na prawdę liczy się twarz i głowa ;] bo pierwsze spojrzenia idą w kierunku twarzy a nie ramion a głowa mam na mysli to co w środku, bo to nie prawda że przeciwieństwa się przyciągają.
    "Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #45
    Zbanowany Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar 1Matt
    Dołączył
    11-09-09
    Skąd
    Lębork
    Wiek
    32
    Postów
    689
    SOG
    34
    Otrzymał : 86 SOGi w 63 postach

    Domyślnie

    yo T-shirty jak nie różowe, to seledynowe... geje niech se latają i się walą po kątach,
    więcej dup dla nas;]]] ale ja zauważam i tak powoli zmianę, że kobiety wolą wariatów z szalonymi pomysłami:P
    ale to też zależy od środowiska, pójdziesz na dyskotekę czy imprezę, tam są kobity, które uganiają się za zbójami, a gdzie indziej będą "ala romantyczki"... ostatnio z ciekawości zrobiłem ankietę na fotka.pl... dałem zdjęcia kulturystów do wagi 95-100kg, w normalnych ciuchach, zdjęcia robione do reklam itd. no i dałem jeszcze takich chudych z małym BF... i co wybrały? "sexi" ciałka chudzielców bo tamte ich obrzydzają;// to jest jakaś paranoja, stereotypem stało się, że kobiety lubią umięśnionych mężczyzn... koszmar:(
    co do kosmetyków czy golenia się jak zachodzi taka potrzeba nic nie mam... przecież kulturyści na zawody też się golą, to czemu się nie golić dla kobity? nie mam nic przeciwko;] higienę także cza utrzymać.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #46
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar S!d!
    Dołączył
    10-05-07
    Postów
    233
    SOG
    83
    Otrzymał : 13 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sosna91 Zobacz post
    no ostatnio byłem w reserved fajną koszule z krótkim rękawkiem znalazłem na mnie a mimo że ręcę mam chude to ramiona i tak mi sciskało. to ktośchyba musiałby mieć 70kg przy moim wzroscie.


    Dobrze mowisz , nawet rozmiary robia sie coraz mniejsze ;|
    Ja w polowe koszulek nie moge sie zmiesic przez plecy ;D


    A swiat miał isc ponoc w lepsza strone ?
    "Bo blizny na tych twarzach .. to pamiątki po bitwach ... Ej kiedyś młodzi chłopcy wychowywani na bajkach a dzisiaj wojownicy dorastający w realiach .. to banda chuliganów "
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #47
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    Ja powiem tak

    Osobiście jestem w wieku, w którym większość ludzi lubi się dobrze ubierać ( modnie), wiec jak ide do sklepu to nawet szukam po 30 min ale nie kupuje rzeczy dla ciot Chce wyglądać dobrze, ale jak chop a nie baba!

    Mam znajomego ( bo kolegą go nazwać nie moge) co w sklepach spędza po kilka godzin tygodniowo:| Ubiera różowe koszuleczki, ciasne gacie ( ;/) itp. Raz szliśmy pod wieczór z zakupów ( ja kupiłem koszulke a on 2x spodni, koszulke, buty i szalik) i wyskoczyło takich 2 kolesi troche nawalonych
    i tak do nas " e ku.. daj na piwko bo wpierd"! Kur.a ja już chce sie z nimi napierdzielać a ten hu... zaczął uciekać;/ A najlepsze, że jeden zawołał " on ma pewnie kase" i zaczeli go gonić a ja sobie poszedłem dalej

    Kur.. leje z tego codziennie:P Od tego momentu tego synka 2 razy widziałem a było to dobre 4 miechy temu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. Użytkownik Gangsta Latino otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Ezachiel (21-12-09)

  9. #48
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar YoDa
    Dołączył
    20-02-09
    Wiek
    31
    Postów
    341
    SOG
    101
    Otrzymał : 74 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Voice669 Zobacz post
    ...zaczynam się trochę obawiać jak widzę co się wokół wyprawia. Kiedyś szło się do kina a na ekranie Rambo, Rocki, Comando. Teraz kurwa filmy o Vampirach gdzie kobity są bardziej męskie od facetów.
    Na ulicach to samo. Ludzie patrza na mięśnie jakby cię właśnie ufo przywiozło, ale gdy kolo depiluje przedramiona i wacka to motłoch przyklaskuje. Ech teścia takim bić na siłę
    W końcu przyjdzie taki moment, że zaczną się rodzić różne dziwolągi nie wiadomej płci i WYGINIEMY! Panowie trza się brać za siebie płodzić synów i wychowywać na chłopów, bo to wstyd jak moi rówieśnicy nie potrafią gwoździa wbić do ściany, a piłują paznokcie. Kiedyś to każdy dzieciak chciał mieć scyzoryk(tak 6-12 lat) i takie tam inne tego typu duperele, a teraz co krem pod oczy?!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik YoDa otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Voice666 (23-12-09)

  11. #49
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał YoDa Zobacz post
    co krem pod oczy?!
    masz cos do kremu pod oczy?
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #50
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Te osłabienie płci to w dużej mierze zasługa komputera , niestety .
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. Użytkownik mtm otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Sosna91 (23-12-09)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •