Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: Mike Tyson - przegrany człowiek

  1. #21
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First ClassStworzenie albumu zdjęćWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar breku
    Dołączył
    20-11-09
    Skąd
    Oświęcim
    Postów
    409
    SOG
    164
    Otrzymał : 51 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    Jak dla mnie mistrz był tylko jeden, tym mistrzem był Tyson. Był niezrównoważony trochę, ale to co prezentował na ringu to inna bajka. Świetny pięściarz, miał technikę, szybkość, i świetne poczucie ruchu, dobrze czuł się na ringu. Każdy ma inne podejście do tej sprawy, ale wiadomo, każdy ma swoje zdanie.
    Strach jest najlepszym przyjacielem sportowca...
    _______________________________________

    SPRZEDAM SZAFKI BHP
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar sl4by
    Dołączył
    16-09-07
    Skąd
    okolice Krakowa
    Wiek
    32
    Postów
    525
    SOG
    54
    Otrzymał : 25 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Po prostu... dla mnie jest mistrzem =) To co robił na ringi... a to jakie miał zycie prywatne to sa dwie rozne sprawy...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar vinzee
    Dołączył
    02-01-10
    Postów
    17
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Polecam obejrzeć film biograficzny o Mike'u Tysonie "Tyson 2009" aktorzy są bardzo podobni. Jednak większy podziw wzbudził we mnie film dokumentalny "Tyson 2008 Megagun". Mimo ,że na napisy czkałem 20 miesięcy ( napisy pojawiły sie 6 dni temu). Polecam te dwa filmy fanom oraz nie tylko. Napisy mogę wysłać na pw
    „Oczywiście, że wychodząc na ring jestem w pełni profesjonalistą - chcę mojego przeciwnika zabic”
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar sl4by
    Dołączył
    16-09-07
    Skąd
    okolice Krakowa
    Wiek
    32
    Postów
    525
    SOG
    54
    Otrzymał : 25 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Nie mozna nazwac Mike Tysona przegranym człowiekiem... To jest człowiek ktory osiagnal bardzo wiele i zapisal sie na kartach historii... Tak naprawde kto jest przegranym czlowiekiem ten co nie osiagnal w zyciu nic i umrze jako nikt, czy ten który zdobył mistrza swiata i zapadł w pamieci wielu fanow boksu chociaz stracił "wszystko", stracił tylko pieniadze...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał vinzee Zobacz post
    Polecam obejrzeć film biograficzny o Mike'u Tysonie "Tyson 2009" aktorzy są bardzo podobni. Jednak większy podziw wzbudził we mnie film dokumentalny "Tyson 2008 Megagun". Mimo ,że na napisy czkałem 20 miesięcy ( napisy pojawiły sie 6 dni temu). Polecam te dwa filmy fanom oraz nie tylko. Napisy mogę wysłać na pw
    Napisy były już w tamtym roku ,dodane wraz z filmem na jednym z for :)
    Trochę ten dokument jednostronny.

    Cytat Napisał sl4by Zobacz post
    Nie mozna nazwac Mike Tysona przegranym człowiekiem... To jest człowiek ktory osiagnal bardzo wiele i zapisal sie na kartach historii... Tak naprawde kto jest przegranym czlowiekiem ten co nie osiagnal w zyciu nic i umrze jako nikt, czy ten który zdobył mistrza swiata i zapadł w pamieci wielu fanow boksu chociaz stracił "wszystko", stracił tylko pieniadze...
    Jest przegrany ,bo prócz pieniędzy i jego wybuchowy charakter dał znać. Stracił kasę, poszedł siedzieć i do tego jest palantem.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    "Lepiej być kimś przez jeden dzień, niż nikim przez całe życie..."
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Ekspert Osiągnięcia:
    10000 punktów doświadczeniaTagger First ClassWeteran
    Avatar alder
    Dołączył
    09-05-09
    Skąd
    z dupy
    Wiek
    39
    Postów
    2,835
    SOG
    133
    Otrzymał : 379 SOGi w 252 postach

    Domyślnie

    zapewne już nie jest taki agresywny bo od jakiegoś czasu jest wegetarianinem
    chcesz być lepszy (chociażby na forum) - wbijaj sok
    nie wbijasz - jesteś ignorant
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar pawelek616
    Dołączył
    09-12-08
    Skąd
    Opolszczyzna
    Wiek
    35
    Postów
    259
    SOG
    263
    Otrzymał : 32 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Przegrany człowiek. Już na zawsze będzie zapamiętany jako bezduszne bydle. A tak z ciekawostek odnośnie bb, z tego co wiem to Mike napier*** się z Crisem Cormierem pod klubem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdrive25000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar mtm
    Dołączył
    10-04-09
    Skąd
    Świnoujście
    Wiek
    31
    Postów
    5,377
    SOG
    399
    Otrzymał : 1,203 SOGi w 711 postach

    Domyślnie

    Bylo coś takiego :

    "Cormier niewątpliwie jest silnym, twardym i nieustępliwym facetem. Kilka lat temu, gdy pracował jako bramkarz w klubie Rozxbury na Bulwarze Zachodzącego Słońca pośród Harleyów i Ferrari, jakiś facet uderzył go z tyłu. Cormier odwrócił się i zobaczył, że stoi przed nim słynny bokser, mistrz świata wagi ciężkiej, Mike Tyson, a za nim 10 muskularnych facetów. Chris ważył wówczas 118 kilogramów, więc był lepiej zbudowany od 100- kilogramowego Tysona, jednak mistrz świata w boksie to zawsze mistrz świata w boksie, więc Cormier rozejrzał się za swoim kumplem, drugim bramkarzem, ważącym 122 kg Rico McClintonem. Jednak Rico, choć stał dość blisko, był zajęty pogaduszką z jakąś ślicznotką., więc Chris musiał radzić sobie sam. Spytał się Tysona, dlaczego to zrobił, a ten odpowiedział, że kazał mu go uderzyć jego kumpel. Mike zapytał się Cormiera, co chce teraz zrobić i podszedł do niego z zaciśniętymi pięściami, gotowy do walki. Chris był przedtem zapaśnikiem, więc chcąc uprzedzić atak Tysona szybkim ruchem złapał nie spodziewającego się takiej reakcji Mike'a za nogi i wśród druzgoczącego łomotu przewrócił go na podłogę. Zaraz potem Tyson i jego kumple rzucili się rozwścieczeni na Cormiera i Rico. Wywiązała się bijatyka, ale na szczęście Chris i Rico wyszli z tego cali, a zajście nie wymagało policyjnej interwencji. Cormier tydzień później otrzymał oficjalne przeprosiny. Udowodnił, że jest tak mocny, iż nie boi się nawet "Żelaznego Mike", króla nokautu."

    ~internet
    metroflex
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Pawlos159
    Dołączył
    22-03-10
    Wiek
    40
    Postów
    211
    SOG
    45
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał vinzee Zobacz post
    Polecam obejrzeć film biograficzny o Mike'u Tysonie "Tyson 2009" aktorzy są bardzo podobni. Jednak większy podziw wzbudził we mnie film dokumentalny "Tyson 2008 Megagun". Mimo ,że na napisy czkałem 20 miesięcy ( napisy pojawiły sie 6 dni temu). Polecam te dwa filmy fanom oraz nie tylko. Napisy mogę wysłać na pw
    Z jakie stronki można z ciągnąć TYSON 2008 MEGAGUN?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •