Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Odpowiednie Ćwiczenia

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Mev
    Dołączył
    14-12-09
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Odpowiednie Ćwiczenia

    Witam, zgłaszam się do was z wielką prośbą. Mam 14 lat, w styczniu 15, wzrost 172 i ważę 78 kg. Jestem po kuracji odchudzającej i po spalonych 22 KG.

    Prośbę kieruje do tych, co dobrze się na tym znają. Mam swoją siłownię, chcę zacząć ćwiczyć na mięśnie, aby wyrobić sobie kaloryfer, klate itp. Na dzień dzisiejszy najbardziej przykładam się do klatki, bo cycki mam duże.

    Zdjęcie przebiegu odchudzania, od razu zobaczycie jak wyglądam na dzień dzisiejszy:

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    A tutaj jaki mam cel:

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Moje sprzęty:

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Ok, to teraz proszę was o to abyście ułożyli mi dietę na spalanie i aby od razu mięśnie się robiły, przede wszystkim na klatce piersiowej aby zeszły mi cycki, co mam robić, po ile, ile serii itp. Chodzę w poniedzialek - srode - piatek na silownie wraz z kumplami, a moje cwiczenia wygladaja roznorodnie, nie po kolei itp, np.

    50 razy skakanka,
    50 razy 3kg hantelką na kazda z rak
    50 razy na klate 13 kilowym gryfem
    10 pompek
    5 minut na rowerze
    troche w worek powalic

    itp.
    Ludzie mi mówią że takie cwiczenia nie mają sensu i nic z tym nie zdzalam.

    O co was proszę, napiszcie mi jakie mam wykonywać ćwiczenia, ile ich, ilośc powótrzeń, ilość serii tak aby wypełniły 2 godzinki a ja sobię to wydrukuję i powieszę na siłowni, oraz napiszcie jak mam jeśc, np co po treningu, co przed treningiem itp. Bardzo was o to proszę :)

    Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar puma007
    Dołączył
    24-04-09
    Skąd
    Wągrowiec
    Postów
    497
    SOG
    122
    Otrzymał : 58 SOGi w 47 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mev Zobacz post
    Witam, zgłaszam się do was z wielką prośbą. Mam 14 lat, w styczniu 15, wzrost 172 i ważę 78 kg. Jestem po kuracji odchudzającej i po spalonych 22 KG.
    jak dlugo gubiles te 22kg????

    Cytat Napisał Mev Zobacz post
    50 razy skakanka,
    50 razy 3kg hantelką na kazda z rak
    50 razy na klate 13 kilowym gryfem
    10 pompek
    5 minut na rowerze
    troche w worek powalic
    gryfem po 50 powtorzen to se odpusc troche wiekszy ciezar i tak zebys zrobil gora 20 ,szacun dla cb ze tyle machac ci sie chce hehe

    Ludzie mi mówią że takie cwiczenia nie mają sensu i nic z tym nie zdzalam.[/QUOTE]

    maja racje,

    Cytat Napisał Mev Zobacz post
    O co was proszę, napiszcie mi jakie mam wykonywać ćwiczenia, ile ich, ilośc powótrzeń, ilość serii tak aby wypełniły 2 godzinki a ja sobię to wydrukuję i powieszę na siłowni, oraz napiszcie jak mam jeśc, np co po treningu, co przed treningiem itp. Bardzo was o to proszę :)

    nikt za cb nie ulozy ci diety,uluz cos sam i wrzuc do poprawy,staraj sie ulozyc tak diete ze z rana wieceej wegli i czy pozniejsza godzina to obcinasz wegle ,tzn co raz ich mniej a wiecej czystego bialka,np od 14 i ostatni posilek np jesz powiedzmy o 18-19,pij duzo wody,co do cwiczen,3 razy w tygodniu z rana aeroby,poszukaj w necie(cwiczenie powinno trwac 30 min) w dni wolne od silki mozesz troszke pobiegac,uluz sobie plan z podstawowymi cwiczeniami,co trening wszystkie partie na lekkich ciezarch nie bezprzesady ale tak zebys mogl zrobic 12-15 powtorzen takze w 3 serii,oczywiscie kazd cwiczenie 3 serie,np mozesz lekkim ciezarem wyciskac,podciagac sie na drazku zczni,bicek tricek duzo pompek i powinno byc dobrze,tyle odemnie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •